Jump to content

Radio prieks Pontiac Trans Sport


kaspars
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki. Vai kads nevaretu pateikt, kur var iegadaties orginalo radio prieks mana Pontiac trans Sport 1991.g. un cik ir cena? Ja ir velesanas ielikt citu aparatinu, ko lai iesak, tur ta vieta vinam tik plata un augsta, varbut ir kadas parejas lai var ielikt standarta radio, kadi stav visas eiropas automasinas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar radio ir probes :( - bija pirms kada laika ka viens te no GM grupas autinjiem tirgoja savu raadio :)

Varu ieteikt pamekleet pa SMreklama, vai wwwreklama.lv kur shitos jauc aaraa!

Ja tu gribi plano :) eiropas variantu tad ir tadas paarejas ko ieliek tajaa lielajaa caurumaa un paliek mazinjsh cauruminjsj eurosize radinjam :)

Vel tev buus nepiecieshamas vadiem paarejas!

!!! AR RADIO UZMANIGI, JA PAC FISHKU NERUBII TAD VAR NOSVILINAAT AR LIESMAAM AUTINJU!!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

TC motors tiešām tirgo pārejas no 1.5din uz 1din izmēru. Pārejas priekš ISO štekeriem arī var dabūt, bet pie TC būs tikai Chrylser. Visādos elektroniķu pagrabos kā arī tur, kur tirgo radio var meklēt šīs pārejas. Var jau protams lodēt vadus pie ISO štekera, bet pastāv risks kautko salikt ne tā. Es savam Wrangler arī ieliku pāreju no 1.5 > 1 un štekera vadu Chrysler <>ISO. Saspraud kopā un skan bez problēmām

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man jau nokniepti visi stekeri lidz saknem, ta ka vadi vien palikusi, es jau stravas vadus atradu, bet ar tiem skarunu vadiem ir sarezgitak, parasti eiropas autiniem uz vienu skalruni iet vienadas krasas divi vadi un viens no tiem iekrasots ar atsevisku liniju, bet te neka tada nav.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja štekeri nokniebti, tad labāk sameklēt kādu Pontiac elektrības aprakstu un saprast ko katrs vads dara. Eiropas ISO izmanto vairāk vadu, kā US auto, daži ISO vadi paliek nepievienoti nekam.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Bl...n - kapec es shito vakar neizlasiju! - uz sapulceem var ierasties arii NEkluba biedri! lai buutu skaidriiba kas un kaa notiek:)

Vobshem mans telefons ir te: Andris Zariņš

http://www.uscars.lv/index.php?id=2〈=_LV&lapa=valde

zvani: vari arii vakaraa megjinaat piebraukt un ieveerteet to graamatu :)

Vobshem turpmaakajai zinashanai VELKOMEETI visi uz kluba sapulceem kam ir interese vai vajadziiba ar kadu no mus satikties!!!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...