Jump to content

Visi notikumi

This stream auto-updates     

 1. Iepriekšējā nedēļā
 2. Iepriekš
 3. Numura zīmes

  Domāju, kā jāprasa.
 4. Numura zīmes

  Tad sanāk, ka manam Expedition ir priekšā iedots nepareizs tips A, kas aizsedz dzesēšanu, un varu legāli prasīt aizmugurē/priekšā C? Arī izdrukājot sludinājumā redzamo attēlu ar LV numurzīmi, kur priekšā ir C tādam pašam auto modelim?
 5. [emoji20] Sent from my S40 using Tapatalk Vot tas ir čābīgi Sent from my S40 using Tapatalk
 6. Numura zīmes

  E tipa zīmes tiek lēnām izņemtas no apgrozības. C ir tuvāk USA standartam-pat nedaudz mazākas, bet labi ieliekas zem USA numura rāmja un nav jāurbj caurumu, jo fiksējas ar rāmja 4 skrūvēm. Faktiski nav neviena USA vai cita auto, kuram numura vieta būtu max tikai E formātam. Ja neskaita vietējo tjūneru pašdarinājumus
 7. Tas ir Mitsubishi motors...nezinu...
 8. http://cloud.tapatalk.com/s/598994d5dc623/VID_20170808_073354_s01.mp4 Sent from my S40 using Tapatalk Tagad nosūtīju video.Varbūt tas palīdzēs vairāk saprast kur problēma.Paldies Sent from my S40 using Tapatalk
 9. Uzņēmumi video kā piestartējās.Varēs dzirdēt kā motors darbojas. Sent from my S40 using Tapatalk
 10. Numura zīmes

  Tajā bildē jau arī ir C tipa numura zīme. Varbūt biji domājis E tipa numura zīmi (.... paredzētas uzstādīšanai mehāniskajiem transportlīdzekļiem, ir divi latīņu alfabēta burti un no viena līdz diviem cipariem, kas veido skaitļus no 1 līdz 99. divi )? Nu mana epopeja (skatīt iepriekšējos postus) beidzās ar to, ka CSDD tomēr izdeva A tipa vietā C tipa numura zīmi. Parkinga sensori tagad brīvi. Protams ideāli būtu dabūt E tipa numura zīmi (maksimāli pietuvināts USA numuru zīmju izmēram), bet tas laikam ir nereāli.
 11. Kur šis atrodas?Lai zinu kur meklēt Sent from my S40 using Tapatalk
 12. izskatās pēc temperatūras devēja, kas regulē sūkni un padevi uz šprici - tjipa autočoks. Kompis domā, ka motors ir karsts un dod mazāk zupas.
 13. Numura zīmes

  Konkrēti šim - A tips aizsedz kārbas dzesēšanu. Tas , ka RAM liek zemāk ir pat labāk, jo numurs netiek bojāts, ja gadās atdurties pret kaut ko. Katrs gadījums CSDD tiek izvērtēts individuāli, jo likums nosaka A tipu kā prioritāru priekšā, bet kantainas paliktnis nav noteicošasi tipa piešķiršanai - pārsvarā tā vietā var viegli pielikt rāmi ar A.Primāri ir redzamība no 40m attāluma un radaru spēja korekti nolasīt.
 14. Numura zīmes

  Es arī savam F Exp gribu mazo C numurzīmi priekšā reāli nav skaidrs pēc kādiem principiem nosaka, kad būs C, kad A. https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/ford/expedition/bgoix.html
 15. Karoče nomainīju degvielas filtru,gaisa filtru,degvielas sūkni ar visu bunduli arī nomainīju.Viss tas pats.Pirmajā reizē iedarbinu un tad pēc sekundes noslāpst.Tad ar otro reizi jāzāģē kādas 3-4 sekundes tad pielaižas,bet darbojas nevienmērīgi.Kad motors ir uzsilis tad darbojas labi.Biju pie elektriķa pieslēdza pie kompja.Kļūdas nebija.Un vēl gribēju uzjautāt vai zonde kas atrodas aiz katalizatora var ietekmēt dzinēja darbību?Paldies jau iepriekš.(Dodge grand caravan 3.0 1997 gads) Sent from my S40 using Tapatalk
 16. Lukturis

  atradu krievijas saitu vienu-tur visam kresidam ir da jebkas.
 17. Lukturis

  Dīvani, bet USA piedāvā tikai 4 lukturu versiju ar 4x6 izmēra optiku - šitāda lielā nekur nav-pat ebay.
 18. Lukturis

  X
 19. Lukturis

  Kreiso X
 20. Lukturis

  iedod lūdzu foto tam lukturim
 21. Lukturis

  nezinu vai ir iistaa vieta-bet varbut kads zin adresi kadu kur meklet toyota cressida prieksejo kreiso lukturi 83g gx61.der tikai no amerikas.pie viena jautajums,varat atbildet man privati.lai nepiecukotu topiku.vai ir vel kads forums kur te latviesi ar saviem retro autinjiem tusejas?
 22. Thank you for being a RockAuto customer! To show our appreciation, we have a special discount for you. Your discount code is: 65785218699536 This discount code expires on September 17, 2017 Dāmas un kungi, izmantojam !
 23. Pameklē kādu gatavu setapu ar Tevis iegādātajām detaļām un piemeklē sadaleni. Nav nepieciešamības baigi urbties, jo netaisies izcelt maximālo jaudu. Man ir 351W ar divām turbīnām, bet dzinējs pilnībā standarta. Iet lupatās jau ar mazu spiedienu. Protams, KAUTKAD ielikšu ko izturīgāku iekšās. Ja kas vairāk interesē vai gribas vienkārši parunāties - 26888101
 24. Kadas Riepas uz ziemu?

  man iespēja par labiem cipariem no šejienes dabūt riepas - http://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/ Bet ziemenes, ko varat ieteikt uz r17/255/55????
 25. Pirmā tēma

  Pirmā tēma
 26. Esmu nolēmis pabeigt trešās paaudzes Camaro restaurāciju. Ar bundžu ir tikts galā, pārmetināta, apstrādāta, nokrāsota, tagad trūkstošo detaļu meklēšana un citas svarīgākās lietas: - kaudze ar detaļām nepieciešamas, ko gribas nomainīt, uzpucēt u.tml. - par to vēlāk, tagad interesētu vietas, kur Jūs tās dabūjat un kā pareizāk darīt. Šis tāds ģenrāls jautājums. - Kā iesakat veikt aizmugures trumuļu bremžu konversāciju uz disku bremzēm, ir kāds to darījis? - Auto ir matching numbers viss, bet viņam 2.8 bērnu motors, apsveru iespēju taisīt LS swapu, vai šeit ir kāds, kas to dara, ir darījis, var izdarīt? - aktuālākās detaļas uz šo brīdi: 1) atsperes priekšā, pakaļā 2) amortizatori priekšā, pakaļā 3) bremžu trubiņas (jautājums, vai tās mainās dēļ drum to disc konversācijas?) 4) degvielas caurules Primārais ir uzlikt auto uz riteņiem, tad viss pārejais sekos.
 27. Chrysler Sebring 2.7

  nu ir ok -redzams un nespiež acīs... sēdekļu atmiņa diez vai sanāks..
 1. Load more activity
×