Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. sausais

  Pontiac Grand Prix

  Gribēju prasīt vai kādam kaut kur nav aizķēries Pontiac Grand Prix Var būt jebkādā stāvoklī, ar liegumiem vai galīgi sapuvis Vai varbūt zin kādu kuram mētājas nevajadzīgs vai arī kāds kas jauc uz detaļām Ja ir ko piedāvāt droši raksti 29321265
 3. V8

  LHS, 300 M kļūdas

  Darba kārtība ir šāda tālāk jau jāskatās katra spole atsevišķi Diemžēl vairāk nepalīdzēšu. Literatūru zinu kur uzrakt, bet praktiski ar motoru elektroniku neņemos - man karburatori patīk.
 4. Earlier
 5. Māris Vaniņš

  LHS, 300 M kļūdas

  Kā izkārtoti cilindri chrysler 300M? Tagad pēc kļūdu nomešanas izmet , ka nestrādā 4 un 5 spole, kuras tās ir?
 6. Māris Vaniņš

  LHS, 300 M kļūdas

  chrysler 300M 3,5 gāze benzīns lēkā apgirezieni un slāpst nost. Nomainīju sveces , nekādu izmaiņu. Apgriezieniem lēkājo iemirgojas check engine lampiņa, bet tagad uz atslēgas kļūdas nerāda.
 7. Renārs Limanis

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Aizsūtīju jums privatu ziņu!
 8. V8

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Nav derīgs! Te ir ieraksts, ka nav derīgs reģistrācijas procedūrām(zem lielā uzraksta SALVAGE).
 9. Renārs Limanis

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Nedaudz par šo pašu tēmu. Kādas problēmas ir ar šo Salvage papīru? Vai viņš ir derīgs reģistrācijai? CSDD tikko atteica reģistrāciju.
 10. Monstrs

  Gāzes iekārta

  Padalaties lūdzu ar kādiem meistariem kas labi uzstāda unpieregulē gāzes iekārtas un kam nav sveši amerikāņu auto kas arī iedziļinās tajā ko dara.var būt arī ārpus rīgas uz vidzemes vai latgales pusē. Man pat tuvāk.
 11. Regnars

  American Beauty Car Show 2019

  12-14.07.2019 / Haapsalu / Estonia (Igaunija) Bilžu autors: Jānis Aišpurs
 12. V8

  US Car noma

  Ir monstrs līdzīgs šim dabūjams. Īpašnieks ir ar mieru sarunām. Jānis 28345585
 13. V8

  Saturn ka nezināmā marka

  https://en.wikipedia.org/wiki/Saturn_Corporation
 14. Labs rīt. Vai foruma ir kādam kāds info par Saturn ka auto marku? Bijām skatīt vienu šādu auto, ar modeļa nosaukumu SL2. Ļoti saudabigs auto ar plastmasas virsbūves paneļiem kas stiprināti pie metāla karkasa. Cik paskatījos detaļas, tad nav saderības ar GM ražojumiem. Noprotu ka Latvijā nebūs daudz šādu auto.
 15. Āris Seisums

  US Car noma

  Šajā datumā, diemžēl, nevaru. (Tas, ja kāds norāda uz mani)
 16. Guntijs

  US Car noma

  Sveiki, Man šobrīd aktuāla Pikapa noma - kaut kas liels un vizuāli saistošs. Meklējam auto, ko izmantot pilsētas svētku gājienā priekš uzņēmuma, kur varētu arī DJ aizmugurē ielikt, lai uzspēlē mūziku. Vajadzētu uz 3. augustu. Guntis
 17. Regnars

  IMG_4063.JPG

 18. Regnars

  IMG_4060.JPG

 19. Regnars

  IMG_4053.JPG

 20. Regnars

  IMG_4051.JPG

 21. Regnars

  IMG_4050.JPG

 22. Regnars

  IMG_4049.JPG

 23. nozust 60

  12.-14.07.2019 HAAPSALU, ESTONIA

  Paldies. Jā,paskatījos viņu mājas lapā,cenas tik tiešām paaugstas,bet tur ir cita klase.'būs jāatliek uz nākamo gadu,jo laika apstāklus ari nevisai..
 24. V8

  RAM 1500 gaismas

  Pie mums pārbaudītu marķējumus un ja pēc SAE DOT numura nav paredzēti LEDi vai Xenoni, tad brauc mājās.....tas, ko krievi būvējuši kādam ārvalstniekam pēc ES prasībām ir fufelis....varbūt poļos vai grieķijā izietu cauri, bet citur diez vai.... Tas, ka uz optikas ir uzraksti SAE DOT un E-aplītī ir pilnīga figņa, ja nav papildus burtu un ciparu kodi. ne vien vien jau ebay sapircies laimīgs visādu optiku ar LED, bet pie pirmās TA ir aplauzies. Vēl sliktāk, ja pieķer kontrolēs uz ceļa.... Te piemērs ar kreisajiem marķējumiem.
 25. Kristiāns Priedīte

  Lincoln Mark VIII

  Kāds zin kam pieder šis Marks?
 26. Regnars

  Kruīzs uz "Road Cafe"

 27. Dainite

  12.-14.07.2019 HAAPSALU, ESTONIA

  Padsmit gadus braucām. Šķiet, kopš 2007.gada šis būs pirmais, kad nebraucam. Bet pasākums labs. Liels. Priekš Baltijas mēroga pat ļoti liels. Biļetes dārgas, tāpēc labāk pirkt laicīgi jau tūlīt pēc ziemassvētkiem. Bet redzēt ir vērts. Īpaši kopš apkārt citu pasākumu tikpat kā vairs nav vispār.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...