Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Āris Seisums

  Haapsalu.

  GAn jau somi izķēra Jo vairāk ietaupa uz biļetēm, jo vairāk var atļauties aizdzerties
 3. kasits

  Haapsalu.

  Lasiju Igaunijas lapas, ka tautiesi pasi brinas ka pirmas biletes izkerusi tik zibenigi, daudzi gribejusi, bet nav paspejusi. Mes jau sedeja 15min pirm deviniem, lai dabutu.
 4. Last week
 5. Quest

  EN-Drive

  Šo piektdien, 13. decembrī gaidām jūs jaunajā auto foto orientēšanās spēlē EN-Drive “Friday 13”. Visa informācija ir pieejama šeit: quest.lv/drive
 6. kasits

  Haapsalu.

  Atri gan izpirka visas 300. gab. Nu 10 - 15min pagaja
 7. Kas teica, ka neatzīstu? ja labs, tad noteikti, ka vajag.....
 8. kasits

  Haapsalu.

  Sēžam, gaidām, no 9:00 sākas
 9. Skalotajus tu neatzisti cik saprotu? Lasu te darba uz iepakojuma wurth dzesesanas sistemas skalotajam, ka skidina ellas nogulsnes sistema.
 10. piem šī arī vari palikt....ja negribi izcelt motoru
 11. V8

  Doge Durango

  kārbas maiņa vai remonts - apm ar 1500 eur ir jārēķinās +/-
 12. Vai izliet vienkarsi veco skidrumu, izpust cik iespejams un pildit svaigu. Bet nakamo mainas ciklu pec kada pus gada atkal izliet un ieliet svaigu. Varbut ka jaunais izskidinas atliekas, kas uzkrajusas? Kadi vel varianti?
 13. Gribu nomainit sistema skidrumu, bet nav saprotams, kas sobrod tur ir sajaukts. Gribeju jau liet klat ari skalotaju, bet viedokli dalas, vai skalot vai labak ne. Gribas dabut visu daudzmaz tuksu, lai var sapildit ar svaigu. Uz radiatora sienam ir ellainas nogulsnes. Doma atvienot trubas, kas iet uz salona radiatoru, lai taja visas drazas nenonak un ieliet kadu skalosanas lidzekli, kas skidina ellainas nogulsnes, pectam sapildit destiletu udeni un ar gaisu izpust cik nu iespejams tuksaku sistemu.
 14. Tu gribi mainīt vai noliet visu pa tukšo? Ja mainīt, tad piešauj klāt koncentrātu, bet ja noliet, tad jāprovē ar gaisu izpūst
 15. Ka dabut lauka no bloka dzesesanas skidrumu?
 16. ja ir, tad vienā no sāniem nedaudz virs kartera malas.....iespējams, ka pat nav
 17. Earlier
 18. VoyAndBar

  Haapsalu.

  10.decembrī sāk tirgot biletes uz "American Beauty Car Show" Hāpsalā. Pirmās 300 lētāk,nākamās ar katru mēnesi dārgāk. Sasparojieties Uscars fani un fanes!!! Bariņā jautrāk!!! https://www.american.ee/en/tickets-2/
 19. Sincca

  Doge Durango

  Labdien. Man ir Doge Durango 1998 gada 5.2 motors. Vis ir kartiba bet nav apakaļgaita. Velejos zinat kadas problemas var but ar ko vispar sakt?
 20. Lugums pec padoma. Kads varbut zin konkretu vietu vai ir kads manualis pa rokai, kur uz motora bloka ir korkis, lai izlaistu dzesesanas skidrumu 3.8 Series 2 dzinejam?
 21. kasits

  Par pacēlāju

  Saja konkreta topika jau jautaja par pacelaju, tu par radiatoru. Jaskatas vai nav gaisa burbulis, jaskatas vai klapes atveras ventilacijas sistema, vai trubas kuras iet un iznak no radiatora ir karstas, tur daudz variantu ko un ar ko sakt.
 22. kasits

  Ford Galaxy 2.0 2002.g.

  Problema atrisinata, jatirgo nost, japerk amerikanis 🤘
 23. Ivars Rozenbergs

  • Ivars Rozenbergs
  •   
  • Valters

  Sveiks  , blazer 4.3 nesilda pecka salona ,varbut apmeram zina kas varetu but

  Paldies

   

 24. Ivars Rozenbergs

  Par pacēlāju

  Sveiks chevrolet blazer nesilda pecka 4.2. Benzīns kur sākt meklēt ??
 25. Māris Vaniņš

  Ford Galaxy 2.0 2002.g.

  Uzlika katalizatoru http://izputeji.lv/ Valmierā , skate logā. CO2: Nav informācijas CO (%): 0.01 CO paaugst.(%): 0.01 HC (ppm): 114 Lambda: 1.31
 26. KuroY

  Jeep GC wj 2002 4.7 kārba

  Skaidrs. Mēğināšu meklēt. Paldies par atbildēm.
 27. kasits

  Jeep GC wj 2002 4.7 kārba

  Reizem diagnostika pie kludu lasisanas neko neuzrada, jaskatas konkreti parametri. Jaatrod kads uzticams specialists, jo ja jautasi karbu servisa, viniem jau vienozimiga atbilde - jaremonte, nav variantu.
 28. KuroY

  Jeep GC wj 2002 4.7 kārba

  Eļļas līmenis ir ok. Pa dienu braucot itkā bija ok. Šorīt atkal tāpat bet tad apstājos un izrādījās ka gāzējot apgriezieni iet tikai līdz 3k un tāda sajūta ka ierobežotājs būtu. Tad noslāpēju un piešķīlu un viss aizgāja. Nez varbūt motora vaina. Nākamnedēļ slēgšu pie kompja varbūt kautko parādīs.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...