Jump to content

Visi notikumi

Šī plūsma atjaunojas automātiski     

 1. Iepriekšējā stundā
 2. Iepriekšējā nedēļā
 3. Iepriekš
 4. kasits

  Sebring 3.0 V6 2000

  Mēs jau sestdien domājam ka to auto paņemsim, taču sanāca baigā steiga. Tad pirmdien bija pārliecība ka tiks nopietni apskatīts un iedarbināts un veikts testa brauciens,tacu pateicoties Dinam, paldies vinam, pirkums netika veikts un neterejam velti laiku braukt skatīt kārtīgi. Jo. JŪS jau ļoti labi noraksturojat auto stāvokli. Daļu no minētā jau pamanījām pie pirmās apskates, taču nebija laika darbinat
 5. Linda Lūse

  Sebring 3.0 V6 2000

  Jā, ta biju es Redzēju par Sharan, laikam.
 6. kasits

  Sebring 3.0 V6 2000

  Par šo auto tirgotāju sūdzības. Lv ir vairāki ieraksti
 7. kasits

  Sebring 3.0 V6 2000

  Linda tad Jūs bijāt tā par kur tirgotājs stāstīja ka viena dāma prasot adresi. Mēs ar viņu braucām sestdien skatīt. Pat ne izbraucām, aiztaisijām motora pārsegu un teicām ka domāsim. Pa gabalu ļoti simpātisks. Priekšā pusplikas ziemas riepas ar pāris radzēm, aizmugurē zem 2mm vasaras
 8. V8

  Sebring 3.0 V6 2000

  nu par tādu cenu...
 9. Linda Lūse

  Sebring 3.0 V6 2000

  Šodien apskatīju https://www.ss.com/msg/lv/transport/cars/chrysler/sebring/cnxcm.html Bauskā. Valsts numurs ID 79 Atveru durvis, abi sēdekļi saplēsti, apakšā vecs, sairis porolons. Panelis saplaisājis, spogulis ar superlīmi pielīmēts, nelokāms. Stūre aplupusi, driskās. Pagriežot aizdedzi, iedegas tikai akumulatora indikators, pārējais nedeg, ne eļļas spiediena lampa, nekas. No ārpues, pa gabalu, zolīdi. Tuvāk, ļoti daudz ļoti nekvalitatīvi aizkrāsoti krāsas bojājumi (lukturim ar zilas krāsas otu arī trāpījis), buktes. Atverot kapotu, kapota priekšējās daļas apakša nopūsta ar grubuli un norkāsota. Pēc pus gada, noteikti, būs rūsas krāsā. Paskatoties uz labā lanžerona glāzi, manāms, ka kaut kas ir piesmērēts, pieskaroties, var redzēt, ka tas kustās, bijis milzīgs caurums. Bail kustināt. Labās lampas augšējie stiprinajumi ir nolauzti un lampa ir piesieta ar savilcēju. Bagāžnieku ar salona kloķi atvērt nevar. Centrlālā atslēga nedarbojas. Šofera pusē durvis nosēdušās, normāli ciet neveras. Plikas vasaras riepas, tas vēl tā. Riepu arkas izskatās piesmērētas ar spalvaino špakteli, svaigi. Par kārbu nezinu, nebraucu. Nez, ko redzētu no apakšas. Noteikti ir vēl kas, ko piemirsu. Auto vēsturi ar 10 īpašniekiem un 2015. gadā 3x mainītiem īpašniekiem, nosūtīšu privāti, ja interesē. Varbūt kādam ir dzīvs Sebring? Gribu iegadāties..
 10. Māris Vaniņš

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Uztaisīju šādu manipulāciju un viss sāka strādāt. Самодиагностика и калибровка - одновременно нажимаешь и держишь кнопки "обдув на ноги", "ноги-лобовое" и "обдув на только на лобовое". Как дисплей климата замигает - началась самодиагностика и калибровка заслонок, отпускаешь кнопки. Если ошибки есть - на дисплее климата вылезет её номер. ABS lampiņa dega, jo bija beigts drošinātājs.
 11. V8

  Chrysler 300m 3.5 motora maiņa

  ja saliks visu perifēriju no vecā, tad problēmu nebūs - tikai jāmeklē no tāda paša modeļa (300m no 300m, nevis priekš 300m no 300C utml)
 12. Sveiki. Lieta tāda ka ir nobeidzies 2002. gada 3.5 motors. Ir iespēja likt no 2001. gada , jautājums vai ir kādas būtiskas atšķirības starp viņiem? Būs problēmas vai jāmeklē tieši 2002. gada?
 13. Monstrs

  Explorer 1996-2001 galvas

  Ir kadi varianti ?
 14. Quest

  EN-Drive

  Jau šo piektdien, 8. februārī norisināsies auto foto orientēšanās spēlē EN-Drive "Diamonds". Piesaki savu komandu: quest.lv/drive
 15. Āris Seisums

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Nezinu, kas ir saprotamas cenas. Es veiksmīgi remontējos AtlasMotors.
 16. Māris Vaniņš

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Varbūt varat ieteikt arī servisu kur samainīs par saprotamām cenām, deg arī ABS lampiņa, pie reizes arī to varētu apskatīt.
 17. Āris Seisums

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Par 300M nezinu, lai gan pieņemu, ka var būt tāds pat kā RAMam. Kā tikt klāt, nezinu. RAMam jauns maksā ~40€. Es nezinu, kas manam par vainu, bet jaunais it kā nobeidzās pēc dažiem mēnešiem. RAMam tam tiek klāt ļoti vienkārši, tāpēc man aizņem 15 min. piekļūt noskrūvēt vai samainīt abus vietām. Parasti tas palīdz, tāpēc es sliecos, ka vaina ir kaut kur elektronikā.
 18. Māris Vaniņš

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Remonts vieglis vai grūti tikt klāt? Un cik tāds motoriņš maksās?
 19. Āris Seisums

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Visticamāk vārsta servomotors izbeidzies, vai iesprūdis.
 20. Māris Vaniņš

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Vai tad līmenis var būt vainīgs, ja salonā gaisu pūš, bet pa loga atverēm gaiss nenāk?
 21. dzinchs

  Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

  Dzesēšanas šķidrums līmeni ?Varbut gaiss iekšā ? Vēl varēja tam visam zaslonkam testu uztaisīt ,tik neatceros kā.Uzbrauc tā lai priekšā augstāk par aizmuguri un paskaties vai tad kas mainās !
 22. Kas varētu būt par problēmu, ka nepūš gaisu uz priekšējo stiklu? Salonā viss strādā.
 23. V8

  Cadillac SRX 2005, 3,6 AWD

  Cadillac modeļiem visniknākā elektronikas diagnostika ir Forum auto servisā
 24. Pārdodu jaunu degvielas sūkni Bosch,pirkts priekš Chevrolet express 2003.g. 5.3 benzīns. Tel. 26310155
 25. Uldis Atmats

  Cadillac SRX 2005, 3,6 AWD

  Sveiciens visiem ! Mēģināju pats k-ko sameklēt forumā...saguru. Pačukstiet, ja zinat, kur Rīgā būtu iespējams veikt pilnu un visaptverošu SRX elekroiekārtu diagnostiku.
 26. Precīzāk sakot, kuriem pirmās reģistŗacijas datums ir 01.01.2009. un jaunāks. Neatkarīgi no reģistrācijas datuma LV.
 27. V8

  Filtri

  domāju, ka Atlas motors un Metroauto ir uz vietas
 1. Ielasīt vairāk notikumus
×