Jump to content
 • Laipni lūgti “Amerikāņu auto kluba” interneta vietnēs. Lai veidotu šīs vietnes pēc iespējas draudzīgākas ik vienam apmeklētājām, mēs pieprasām ievērot mūsu noteikumus un vadlīnijas visos mūsu piedāvātajos pakalpojumos. “Amerikāņu auto klubs” piedāvā vairākus produktus un pakalpojumus (rakstus, komentārus, diskusijas, blogus, e-veikalu u.c.). Atsevišķi produkti, pakalpojumi un vietnes var noteikt citus lietošanas noteikumus. Lūdzu iepazīsties ar noteikumiem un tos ievērojiet.

  Mūsu vietņu lietotājs ir pilnībā atbildīgs par darbībām, kas veiktas ar viņa lietotāja vārdu. Ja jūs esat jūsu konta pamatlietotājs, pārliecinieties, lai jebkurš, kuram jūs dodat pilnvaras lietot jūsu kontu un lietotāja vārdu, piekrīt un ievēro mūsu noteikumus un vadlīnijas. Noteikumu pārkāpumi var novest pie brīdinājumu saņemšanas, konta slēgšanas uz laiku, vai pilnīgas bloķēšanas. Mēs sagaidām, lai mūsu vietnēs izvietotais saturs, ko piedāvā “Amerikāņu auto klubs”, sadarbības partneri un mūsu lietotāji, atbilst šiem noteikumiem un vadlīnijām. Ar saturu tiek saprasta sniegtā informācija, diskusijas, attēli, skaņa, video un jebkurš materiāls vai informācija, ko sagatavojis vietnes lietotājs vai kāds cits. Lietotāja radītais saturs atrodas šādās sadaļās, bet ne tikai: forums, tērzēšana, blogi, privātā sarakste.

  Lietotāja radītais saturs parasti netiek cenzēts, bet mēs paturam tiesības dzēst jebkuru satura vienību, kas neatbilst šiem noteikumiem un vadlīnijām.

  Vadlīnijas

  Cieniet citus

  • Neuzmācieties, ļaunprātīgi neizmantojiet, neapvainojiet un nedraudiet. Ja nepiekrītat kāda viedoklim, atbildiet uz viedokli, neaizskarot personu.
  • Nelietojiet aizvainojošus tekstus. “Amerikāņu auto klubs” patur tiesības atbilstoši rīkoties, ja mūsu sniegtie pakalpojumi tiks izmantoti, lai ievietotu, pārsūtītu, reklamētu vai izplatītu saturu, kas vajā, uzmācas, pazemo vai izsaka draudus personai vai personu grupai par vecumu, īpašām vajadzībām, tautību, dzimumu, rasi, reliģiju vai seksuālu orientāciju.
  • Cieniet apmeklējamo vietņu kontekstu. Vairākas vietnes var pieprasīt papildus noteikumus. Tā ir jūsu atbildība ar tiem iepazīties un nodrošināt, lai jūsu aktivitātes, valoda un augšupielādes atbilst šīm vietnēm. Kas pieņemams vienā vietnē, ne vienmēr var būt pieņemams citur.
  • Neuzdodieties par citu personu, uzņēmumu vai ko citu.

  Ievērojiet likumdošanu

  “Amerikāņu auto klubs” nepieļauj nelegālas darbības savās vietnēs. Tā ir jūsu atbildība zināt un rīkoties atbilstoši likumdošanai. Ja jūs to neievērosiet, “Amerikāņu auto klubs” patur tiesības atbilstoši rīkoties, kur uzskatīs par nepieciešamu.

  • Ne jūs, ne arī kāds cits, kas lieto jūsu kontu nedrīkst publicēt, ievietot, reklamēt vai izplatīt materiālus (ieskaitot programmnodrošinājumu, fotogrāfijas, skaņu, video vai rakstītus materiālus), kas nav legāli vai rosina uz nelegālu rīcību, vai liek šādas darbības veikt “Amerikāņu auto klubam”. Mēs bloķējam kontus un šādos gadījumos sadarbojamies ar varas iestādēm.
  • Papildus mēs piedāvājam jums vienkāršu veidu, kā ziņot par pārkāpumu spiežot uz “Ziņot”. Mēs un mūsu partneri patur tiesības uzraudzīt publiskās vietnes kā diskusijas, komentārus un tērzēšanas.

  Aizsargājiet savu privātumu un savu kontu mūsu vietnēs

  • Sargājiet savu kontu “Amerikāņu auto kluba” vietnēs. “Amerikāņu auto kluba” un vietņu vadība NEKAD! neprasīs jūsu paroli vai banku kontu informāciju. Nekad nenododiet savu paroli vai norēķinu informāciju nevienam, kā arī nerakstiet to interneta lapās pēc tam, kad esat atvēruši saiti (piemēram saite e-pastā vai privātā ziņā), pat, ja tā izskatās pēc oficiālas lapas. Jūsu pašu drošībai, biežāk mainiet savu paroli. Aizliegts pieprasīt paroles, norēķinu vai kredītkaršu informāciju citiem šo vietņu lietotājiem.
  • Uzmanieties no programmatūras failiem un attēliem no jums nezināmām personām.

  Reklāmas izvietošana

  • Jebkādas reklāmas, produktu un pakalpojumu komercpiedāvājumu izvietošana forumā, blogos, komentāros un citur nav pieļaujama bez saskaņošanas ar "Amerikāņu auto kluba" vadību.
×
×
 • Pievienot...