Jump to content
 • IZSTĀDE ''AUTO 2024 - AUTOEXOTICA'' (Latvija)

  IMG_1560.JPG

  Pagājušajā nedēļas nogalē no 19.-21. aprīlim Ķīpsalas izstāžu centrā BT1 norisinājās ikgadējā starptautiskā autoindustrijas izstāde ''Auto 2024''.

  Izstāde nebūtu pilnīga, ja šogad ''Amerikāņu auto klubs'' savu atdzimšanu jeb paaudzes nomaiņu neatzīmētu ar jaudīgu uznācienu. Jau ieejot hallē, no pašām durvīm uzreiz bija pamanāms mūsu kluba baneris gandrīz pašā halles centrā, kas, uzvilkts augstu gaisā un koši izgaismots, piesaistīja apmeklētāju uzmanību.

  Kluba stendā šogad tika izrādītas trīs biedru automašīnas - 1958 gada Pontiac Chieftain, 1959 gada Cadillac Fleetwood Series 60 un 1989 gada Pontiac Trans AM GTA. Un tās papildināja kluba biedri. Tie bija svētki mums pašiem un līdzīgi domājošajiem! Un šķiet, ka mūsu prieks un aizrautība bija tik lipīga, ka izstādes laikā saņēmām 10 jaunus biedru iesniegumus par iestāšanos klubā. - Mums liels prieks par jauniem biedriem!

  Turpat pie mūsu pleca, mums līdzās bija arī stends vienam no mūsu sadarbības partneriem - ''Signeda'' (Latvija), kuru stendā bija pieejama aktuālākā informācija un izdevīgi piedāvājumi amerikāņu automasīnu īpašniekiem. Sadarbības ietvaros ''Signeda'' Latvija būs plecu pie pleca kopā ar mums visas sezonas garumā.

  Izstādes laikā ieguvām arī daudz jaunas pazīšanās un izstādes noslēgumā... - ieguvām arī apbalvojumus no izstādes organizātoriem, par ko sakām lielu - paldies!

  - Droši var teikt, ka sezonas pats sākums ir atzīmēts jaudīgi! Tāpēc tā arī turpināsim - uz tikšanos kādā no nākamajiem pasākumiem!

  Paldies -

  - Milzīgs paldies visiem darba rūķiem, kas strādāja no sirds, lai mūsu stends taptu!

  - Tāpat paldies visiem, kas nepaguruši 3 dienas strādāja, atpūtās un svinēja svētkus mūsu pulciņā, kā arī prieks par tiem biedriem, kas atnāca mūs apciemot, jo kluba biedriem un to ģimenes locekļiem bija sarūpēti ielūgumi, lai neuztraucoties par ieejas biļetēm, to cenu un trakajām rindām, varētu izbaudīt mūsu kopīgos svētkus.

  - Paldies arī izstādes organizātoriem par to, ka apņēmīgi joprojām turpina organizēt šo autoindustrijas izstādi, pie kuras daļa mūsu kluba biedru ir izaugusi to apmeklējot. :)

  - Foto albums

 • MOTO TIRDZIŅŠ ''SWAP MEET RĪGA'' (Latvija)

  swap_meet_2024.jpg

  Saulainajā 20. aprīļa rītā Andrejostas ielā 17 K-5 (Rīgā) bija sapulcējušiem moto entuziasti un motoklubu pārstāvji uz ikgadējo moto tirdziņu, pasākumu ''Swap Meet Rīga''. Tirdziņš norisinās 2x gadā - pavasarī un rudenī. Tirdziņa ietvaros bija iespēja atkal satikties, iepazīties ar jauniem domubiedriem un lieliski pavadīt laiku atmosfēriskā vidē nobaudot arī motoklubu pārstāvju turpat uz vietas pagatovotos ēdienus, (kuri starp citu bija teicami!)

  Tirdziņš nebūs tirdziņš, ja viņā nebūs iespējams arī iegādāties visvisādus labumus un par to organizātori patiešām bija parūpējušies - atrodams bija viss - sākot ar mūziku, tematiskiem aksesuāriem, moto rezerves daļām un līdz pat motocikliem. Pamatā rezerves daļas un atribūtika saistījās ar - Harley Davidson markas motocikliem.

  Pasākumu ik pa brīdim papildināja arī amerikāņu automašīnas, tādejādi pasākumu padarot vēl atmosfērīgāku. Pasākuma laikā apmeklētājiem bija iespēja arī vērot kā motokluba pārstāvji kļūst par pilntiesīgiem kluba biedru tiekot pie kluba simbolikas.

  Ja būtu jāatbild uz jautājumu vai bija vērts apmeklēt? - PILNĪGI NOTEIKTI! - Šajā pasākumā katrs, kuru saista tehnika sajutīsies kā savā vietā un vidē! - Paldies organizātoriem par uzņēmību un uz tikšanos vasaras beigās, ''Swap Meet Rīga'' rudens tirdziņā!

  - Foto albums

×
×
 • Pievienot...