Jump to content
 • Kā iestāties klubā?

  Par "Amerikāņu auto kluba" biedru var kļūt jebkura fiziska persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu vai jebkura juridiska persona neatkarīgi no tā vai tās īpašumā ir vai nav amerikāņu automašīna. Biedrības biedram ir jābūt ieintersētam biedrības darbībā un attīstībā, kā arī pilnībā jāpiekrīt biedrības Statūtos teiktajam.

  Lai iestātos biedrībā ir jāaizpilda atbilstošs iesniegums (skat. zemāk). Iesniegums jāiesniedz biedrības Valdei, to personīogi nogādājot kādā no kluba tikšanās reizēm vai elektroniski, nosūtot uz e-pastu valde@uscars.lv. Iesniegumam jāpievieno īpašumā esošās automašīnas apraksts. Ja automašīnas ir vairākas, tad apraksti jāisniedz par katru.

  30 dienu laikā pēc iesniegumam iesniegšanas uz Biedrības kontu jāpārskaita iestāšanās maksa, kā arī gada maksa tādā apmērā, kā to noteikusi biedru Kopsapulce. Pēc maksājumu saņemšanas un iesnieguma apstiprināšanas, persona kļūst par Biedrības biedru un uz to attiecas visi Biedrības biedra pienākumi un tiesības.

  Iestāšanās maksa nav jāmaksā, ja iesniegumu aizpilda kādā no Biedrības rīkoto pasākumu laikā.

   

  USCARS_iesniegums1.png

  Iesniegums

  USCARS_iesniegums2.png

  Automašīnas apraksts

   

  Kāda ir iestāšanās maksa?

  Iestāšanās maksa ir 25€, kas ir noteikta biedru Kopsapulcē 2014. gada 1. martā.

  Kāda ir biedru dalības maksa gadā?

  Biedru dalības maksai ir vairākas iespējas. Dalības maksu var maksāt par visu gadu, tad tā ir 50€ vai pensionētām personām 25€. Var maksāt arī par pusgadu. Tādā gadījumā maksa ir 30€ pusgadā vai pensionētām personām 15€. Noteikts biedru Kopsapulcē 2014. gada 1. martā.

   

  Labots 2018. gada 28. februārī

  USCARS_iesniegums_persona.pdf

×
×
 • Pievienot...