Jump to content

Chrysler Concorde


kristapz
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

6-7litri?!?!? Kaut kā neticas, arī rūpnīcas dati neko tādu neuzrāda.

Amerikas autiņiem rūpnīca uzrāda EPA (Environmental Protection Agency) aprēķināto degvielas patēriņu. Aprēķini tiek veikti laboratorijas apstākļos uz stenda. Rezultāts ir šo testu vidējais rādītājs un, kā likums, tā ir pesimistiskākā prognoze. Tad lūk, minētai Concordei Lxi 3.2L '99 šis rādītājs uz highway ir 29MPG, kas ir 8L/100km. Tākā ir pilnīgi reāli braukt arī 6-7L robežās.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki! Tātad par Concordi. Piekrītu par motoriem - 2,7 nāv pareizā izvēle - tāpēc mašīnas ar šiem motoriem ir krietni lētākas. Labākas ir mašīnas ar 3,2 motoriem un arī to cena ir atkarībā no aprīkojuma. Vislabāk būtu LXi Concorde, jo tai ir "ādas" salons, lietie diski R16, klomatkontrole (parastā versijā tikai kondicionieris). Vēl opcijas ir elektriskā lūka. Tas gan ir gaumes jautājums, bet jāpievērš uzmanība salona krāsai - ir melna ar pelēku, smilšu krāsas, LHS vēl ir redzētas smilšu krāsa ar baltu un vēl melnu viduskonsoli. 2000. gada Concordei mainās instrumentu panelis.

Vēl jāpiezīmē, ka ir divu veidu Concorde salona risināji - ir 5 vietīga ar stacionāru roku balstu pa vidu un ātrumpārslēdzēju kur tas ir pierasts eiropiešiem, un 6 vietīga ar paceļamu roku balstu tā ka veidojas trešā sēdvieta priekšējā rindā ar visām jostām utt un ātrumpārslēdzēju pie stūres kā riktīgam amerikānim.

Benzīna patēriņš ir ļoti pieņemams - šosejā tas ir 6-7 litri, man vidējais patēriņš pēdējos trīs mēnešos ir 10,2 - 10,4 robežās.

Vispār ļoti ērta un eleganta mašīna. Ja vēl kādi jautājumi - dod ziņu!

6-7litri?!?!? Kaut kā neticas, arī rūpnīcas dati neko tādu neuzrāda.

Nu ko - gribot negribot naaksies ticeet!!!

Atkariigs jau arii cik smaga naglu kaste tiek mesta uz ta akseleraatora pedaalla.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

rūpnīcas dati ir relatīvs jēdziens - parasti lielāks par faktisko. 6-7 uz taisna ceļa ar ātrumu apm 80-95 km/h nav nekas nereāls.

Nu neēd tie amerikāņi tik daudz , cik jūs domājat...

Man 300tajam tādi cipari pat sapņos nerādās!:? Pilsētā pa sastrēgumiem visi 22-23L savācas, bet tas ir braucot 80% pa centru un labākajā gadījumā līdz Imantai aizlaižot, pa šoseju ap 10-11L sanāk.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

rūpnīcas dati ir relatīvs jēdziens - parasti lielāks par faktisko. 6-7 uz taisna ceļa ar ātrumu apm 80-95 km/h nav nekas nereāls.

Nu neēd tie amerikāņi tik daudz , cik jūs domājat...

Man 300tajam tādi cipari pat sapņos nerādās!:? Pilsētā pa sastrēgumiem visi 22-23L savācas, bet tas ir braucot 80% pa centru un labākajā gadījumā līdz Imantai aizlaižot, pa šoseju ap 10-11L sanāk.

Nu ko lai saka - man liekas ka baigi trakki Tu to pedali spaidi!!

:)))))))

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tur tā lieta, ka baigi nespaidu, normāli braucu, gadās jau iemīt, bet tas nav īpaši bieži. Kaut gan,kā mēs ar čomu smejamies, ka jārēķina motorstundas nevis kilometri, jo bieži esmu novērojis, ka 5km braucu 20-30min, tur jau arī tas patēriņš savācas+kondiška.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

iesaku paskatīties gaisa filtru - parasti tas jau pie mums pēc 10t km ir tik netīrs, ka apetīte pieaug pa 5 l uz sotaku

Ja Atlas Motors nav piekāsis, tad tikko esmu viņu nomainījis, vismaz tāme bija iekšā:) Pa svecēm teica, ka viss ok. vēl braukt un braukt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...