Jump to content

Joki, ne-joki un citas lietas


V8

Ieteiktās ziņas

Es braucu autobusā, un man jāpajautā blakus stāvošajam, lai padod konduktorei naudu biļetei. Kā viņu uzrunāt – Tu vai Jūs? Sāku spriest loģiski. Šis autobuss ir Expresis, un – ja šis vīrietis neizkāpa iepriekšējā pieturā, viņš dodas uz manu mikrorajonu. Rokās ir ziedi, tātad pie sievietes. Ziedi ir skaisti – sieviete arī ir skaista. Manā mikrorajona ir tikai 2 skaistas sievietes – mana sieva un mana mīļākā. Pie mīļākās viņš nebrauc, jo tur dodos es pats. Tātad brauc pie manas sievas. Viņai ir 2 mīļākie – Juris un Kārlis. Kārlis pašreiz ir komandējumā. Klau, Juri, esi tika labs un padod konduktorei naudu! Blakus stāvošais vīrietis pārsteigts jautā: -Kā jūs mani pazīstat?

Vīriešu žurnālam atsūtīts šāds steidzams lasītāja jautājums:

«Man vajadzīgs padoms. Jau iepriekš pateicos. Pirms kāda laika es sāku

turēt aizdomās sievu, ka viņa laiž pa kreisi. Viss kā parasti: ja zvana

tālrunis un pieeju es, otrā galā noliek klausuli. Viņa sākusi bieži

satikties ar «draudzenēm».Kad prasu, ar ko tieši, viņa atbild, ka es tāpat viņas nepazīstot. Es

vienmēr gaidu taksometru, ar ko viņa atbrauc mājās, bet viņa izkāpj aiz

mājas stūra, tā ka es neredzu, kas tā par mašīnu.

Reiz paņēmu viņas mobilo telefonu, lai paskatītos, cik pulkstenis. Viņa

dusmās sāka ārdīties un aizliedza vēl kādreiz telefonam pieskarties.

Iespējams, nekad arī nemēģinātu uzzināt patiesību, bet pagājušajā naktī,

kad viņa ne no šā, ne no tā kaut kur aizgāja, es ieinteresējos. Nolēmu paslēpties

aiz savas mašīnas, kur paveras lielisks skats uz visu ielu un es varētu

redzēt, kādā mašīnā viņa iekāpj.

Pietupos pie savas mašīnas un pēkšņi ieraudzīju, ka uz priekšējā riteņa

bremžu diskiem ir kaut kādi traipi, līdzīgi rūsai.

Sakiet, lūdzu, vai var braukt ar tādiem diskiem? Varbūt tie jānotīra?

Bet, ja tie jāmaina, vai var likt neoriģinālos diskus? Un, ja var, tad kuri

ir labāki? Bet varbūt tas ir bremžu uzliku dēļ, man ir kaut kādas

neoriģinālās, ko pirku tirgū, iespējams, tā ir kāda ķīniešu kreisā prece.

Varbūt tad vienkārši nomainīt uzlikas?

Ļoti ceru uz jūsu kvalificēto palīdzību šajā man ļoti svarīgajā jautājumā.»

BALTĀS SIEVIETES * Pirmais randiņš: Tu vari viņu noskūpstīt uz atvadām.

* Otrais randiņš: Tu drīksti viņu viscaur apčamdīt un mazliet pamaigoties.

* Trešais randiņš: Jūs nodarbojaties ar seksu, bet vienīgi misionāru pozā.

ĪRU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Jūs abi piedzeraties līdz bezfilmai un nodarbojaties ar seksu.

* Otrais randiņš: Jūs abi piedzeraties līdz bezfilmai un nodarbojaties ar seksu.

* 20. kāzu jubileja: Jūs abi piedzeraties līdz bezfilmai un nodarbojaties ar seksu.

ITĀĻU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Tu aizved viņu uz izrādi un dārgu restorānu.

* Otrais randiņš: Tu tiecies ar viņas vecākiem un viņas māte pagatavo spagetti un frikadeles.

* Trešais randiņš: Jūs nodarbojaties ar seksu, viņa grib tevi precēt un pieprasa 3 karātu gredzenu.

* 5. kāzu jubileja: Jums jau ir 5 bērni un jums riebjas pat doma par seksu.

* 6. kāzu jubileja: Tu atrodi sev mīļāko.

ŽĪDU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Tu tiec pie satriecoša orālā seksa.

* Otrais randiņš: Tu tiec pie satriecoša orālā seksa

* Trešais randiņš: Tu saki viņai, ka precēsi viņu, un vairs nekad netiec pie orālā seksa.

ĶĪNIEŠU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Tu izmaksā viņai dārgas vakariņas, bet nekas nenotiek.

* Otrais randiņš: Tu izmaksā viņai vēl dārgākas vakariņas. Atkal nekas nenotiek.

* Trešais randiņš: Līdz trešajam randiņam jūs nemaz netiekat, jo tu jau esi sapratis, ka nekas tā arī nekad nenotiks.

INDIEŠU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Satiec viņas vecākus.

* Otrais randiņš: Norunā kāzu datumu.

* Trešais randiņš: Kāzu nakts.

MELNĀS SIEVIETES * Pirmais randiņš: Tu izmaksā viņai ļoti dārgas vakariņas.

* Otrais randiņš: Tu izmaksā viņai un viņas draudzenēm ļoti dārgas vakariņas.

* Trešais randiņš: Tu maksā viņas dzīvokļa īri.

* Desmitais randiņš: Viņa ir stāvoklī no kāda cita.

MEKSIKĀŅU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Tu izmaksā viņai dārgas vakariņas, jūs sadzeraties tekilu un nodarbojaties ar seksu uz viņas mašīnas aizmugurējā sēdekļa.

* Otrais randiņš: Viņa ir stāvoklī.

* Trešais randiņš: Viņa ievācas pie tevis. Pēc nedēļas viņas māte, viņas tēvs, tēva mīļākā, viņas divas māsas, viņas brālis, visi viņu bērni, viņas vecāmāte, viņas tēva mīļākās māte, viņas divas māsīcas, viņas māsas draugs un viņa trīs bērni arī pārvācas pie tevis, un jūs dzīvojat uz rīsiem un pupiņām visu savu atlikušo mūžu tavā mājā, kas reiz bija jauka, bet nu izskatās kā miteklis kaut kur dziļi Latīņamerikā.

ARĀBU SIEVIETES * Pirmais randiņš: Viņas māte, tēvs, brāļi, māsas, brālēni, māsīcas, krustmātes, tēvoči, draugi un visa arābu kopiena uzzina par to.

* Otrais randiņš: Tevi nošauj.

* Trešā randiņa nav.

Kā tiek kārtoti eksāmeni

Pirmais kurss: pasniedzējs, nodūris galvu, sēž pie galda, visi špiko. Pasniedzējs paceļ galvu, visi raksta paši.

Otrais kurss: pasniedzējs, nodūris galvu, sēž pie galda, visi špiko. Pasniedzējs paceļ galvu, visi turpina špikot. Pasniedzējs ieklepojas, visi raksta paši.

Trešais kurss: pasniedzējs, nodūris galvu, sēž pie galda, visi špiko. Pasniedzēj

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Atbildes 216
  • Uzsākts
  • Pēdējā atbilde

VAI ATCERIES?

Grūti noticēt, ka mēs, kas dzimuši 60-os, 70-os un 80-os gados, esam nodzīvojuši līdz šai dienai.

Bērnībā mēs taču braucām mašīnās, kurām nebija drošības jostu vai gaisa spilvenu.

Mūsu gultiņas bija izkrāsotas košās krāsās, kas bija ar augstu svina saturu.

Nebija slepeno vāciņu zāļu pudelītēm, durvis bieži netaisījās ciet un skapji vispār nekad netaisījās

ciet.

Mēs dzērām ūdeni no ūdens pumpja uz stūra, nevis no plastmasas pudelēm.

Nevienam neienāca prātā braukāt ar riteni ķiverē.

Stundām ilgi mēs meistarojām ratiņus un divriteņus no dēļiem un gultņiem no izgāztuves, bet kad pirmo reizi laidāmies lejā no kalna, atcerējāmies, ka aizmirsām par bremzēm. Pēc tam, kad vairākas reizes nācās

ievelties dzeļošos krūmos, mēs tikām galā ar šo problēmu.

Mēs gājām ārā no rīta un spēlējāmies visu dienu, atgriežoties mājās tad, kad

iedegās ielas laternas, tur, kur tās vispār bija.

Veselu dienu neviens nezināja, kur mēs esam, jo nebija taču mobilo telefonu!

Grūti iedomāties.

Mēs sagriezām rokas, kājas, lauzām kaulus un sitām ārā zobus, un neviens nevienu nesūdzēja tiesā. Visādi bijis. Un vainīgi bijām tikai un vienīgi mēs paši. Atceraties?

Mēs ēdām kūkas, saldējumus, dzērām limonādes, bet neviens nepalika resns, jo mēs visu laiku skraidījām un spēlējāmies.

No vienas pudeles dzēra vairāki cilvēki, un neviens no tā nav nomiris.

Mums nebija spēļu konsoļu, CD, 165 TV kanālu, interneta, mēs skrējām lielā barā uz tuvāko māju

skatīties multeni, jo arī video mums nebija!

Toties mums bija draugi.

Mēs gājām ārā no mājas un viņus sameklējām.

Braukājām uz riteņiem, laidām sērkociņus pa pavasarīgajiem strautiņiem, sēdējām uz soliņiem, uz sētām vai skolas pagalmā un pļāpājām, par ko vien gribējām.

Kad mums kāds bija vajadzīgs, mēs klauvējām pie durvīm vai vienkārši gājām iekšā. Atceraties? Bez jautāšanas! Paši!

Vieni paši cietsirdīgajā un bīstamajā pasaulē! Bez apsardzes! Kā mēs vispār izdzīvojām?

Mēs izdomājām spēles ar kokiem, konservu bundžām, mēs zagām ābolus no kaimiņu pagalmiem un ēdām ķiršus ar visiem kauliņiem.

Katrs kaut reizi ir pierakstījies futbolā, hokejā vai volejbolā, bet ne visi tika pieņemti komandā.

Tie, kuri netika, iemācījās tikt galā ar vilšanos.

Meitenes, atceraties lēkājamās gumijas?! Interesanti, ka neviens puisis pasaulē nezin šīs spēles noteikumus!

Šī paaudze mums ir devusi cilvēkus, kuri spēj riskēt, tikt galā ar problēmām un radīt ko tādu, kas līdz šim nav bijis, nav eksistējis.

Mums bija izvēles brīvība, brīvība riskēt un brīvība uz neizdošanos, atbildība, un mēs kaut kā vienkārši iemācījāmies ar to visu rīkoties.

Ja esi viens no šīs paaudzes, tas ir apsveicami. Mums ir paveicies, ka mūsu bērnība beidzās līdz tam laikam, kad valdība jauniešiem iemainīja brīvību pret skrituļslidām, mobilajiem, zvaigžņu fabriku...

Un kā ir tagad?

- kļūdas pēc Tu spied savas sistēmas piekļuves kodu uz savas mikroviļņu krāsns;

- Tev ir 15 numuru saraksts, lai sazvanītu savu ģimeni, kurā ir 3 cilvēki;

- Tu sūti e-pastu savam kolēģim, kurš sēž Tev blakus;

- Tu esi zaudējis kontaktu ar saviem draugiem vai ģimeni tāpēc, ka viņiem nav e-pasta adreses;

- Pēc darba dienas Tu atgriezies mājās, un atbildi uz telefona zvaniem tā, it kā joprojām atrastos darbā;

- Tu krīti panikā, ja izej no mājas bez sava mobilā telefona, un ej atpakaļ, lai to paņemtu;

- Tu no rīta pamosties, un pirmais, ko izdari - pieslēdzies internetam

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 nedēļām...
  • Pēc 2 nedēļām...
  • Pēc 3 nedēļām...
  • Pēc 3 nedēļām...
  • Pēc 2 nedēļām...
  • Pēc 2 nedēļām...
  • Pēc 2 nedēļām...

Arhivēts

Šī tēma ir arhivēta un slēgta.


×
×
  • Pievienot...