Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Saraksts pielikumā Sīkāka infoirmācija pa tel. 29207578 for sale.xls
 3. V8

  Izpārdošana - jaunas rezerves daļas

  Lūdzu zvanīt pa norādīto telefonu.
 4. sausais

  Izpārdošana - jaunas rezerves daļas

  Kādam auto tas radiators domāts, jo pēc tiem kodiem neko neatrod??
 5. Noliktavas izpārdošana. Ražotāja numurus skatīt uz iepakojumiem. Par cenām interesēties pa t. 29207578
 6. Earlier
 7. Grim55

  Cadillac Seville Sts 97-03

  Es savu it kā sataisīju (autometro), bet par cik viņiem tik ātri negāja, kā sākumā bija solījuši un pats nedzīvoju LV, tad pēc remonta pats pat nedabūju izbraukt, jo jau biju atkal prom uz citu valsti. Bet nu motors vismaz tagad ir dzīvs un mašīna stāv garāžā un gaida mani, lai pārējo kādu dienu savestu visu kārtībā. Kas to lai zina, kad sanāks tikai, ja nu vienīgi kādu atvaļinājumu izdomāšu pavadīt LV atkal..
 8. Andis Aigars

  Cadillac Seville Sts 97-03

  Cik tad ir dzīvi NorthStar vēl Latvijā? Drīz būs par vienu vairāk!
 9. Āris Seisums

  16. sezonas noslēguma pasākums 28. septembrī

 10. Ziedonis Liepins

  16. sezonas noslēguma pasākums 28. septembrī

  Amerikāņu auto kluba 16. sezonas noslēguma pasākums notiks sestdien, 28. septembrī, atpūtas kompleksā "Miķelis", Uzvara, Gailīšu pagastā, Bauskas novadā. Pasākuma norise: 9:30–10:00 satikšanās Ķekavā, pie lielveikala LIBA (Rīgas iela 22A, Ķekava, pretī galvenajai ieejai). 10:00 un ne vēlāk izbraucam no Ķekavas (ar amerikāņu karogiem, tāpēc mūsu kolonnu varēs viegli atpazīt un tai pievienoties) uz pasākuma norises vietu atpūtas kompleksu "Miķelis", Uzvara, Gailīšu pagasts, Bauskas novads. © Miķelis 11:00 iebraucam atpūtas kompleksā "Miķelis", novietojam savus auto atpūtas kompleksa stāvvietā un dodamies uz reģistratūru, lai iegādātos biļetes (kādas nu kuram vajag) brīvdabas un seno spēkratu (retro auto) muzeja apskatei. Maksa par muzeja apmeklējumu: pirmskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas; skolniekiem līdz 16 gadiem – 2.00 EUR; senioriem – 2.00 EUR; pieaugušajiem – 4.00 EUR; ģimenes biļete (2+1) – 6.00 EUR; ģimenes biļete (2+2) - 8.00 EUR. 11:30–13:00 gida pavadībā apmeklējam seno spēkratu (retro auto) muzeju un zemnieku lauku sētu-muzeju. Pēc 13:00 turpat atpūtas kompleksā mums ir rezervēta piknika vieta ar lielu, apsildāmu telti, kurā ir galdi un krēsli, tā kā no slikta laika nav jābaidās. Atpūtas kompleksā ir bērnu plašs rotaļu laukums (ar šūpolēm, slidkalniņiem, karuseli un smilšu kasti), tai skaitā arī bērnu velosipēdi (to izmantošana ir bez maksas) un gleznaina daba Mūsas upes tuvumā. Piknikā paredzēts: grils, desiņas, šašliks, uzkodas un viss pārējais. Ko būsim paņēmuši līdzi groziņā, to arī ēdīsim. Ja kādam piknika ēdiens liksies par prastu, tad atpūtas kompleksā ir arī restorāns "Miķelis", kas piedāvā izsmalcinātu maltīti un garšas baudījumu jebkurai gaume. Braukšana pa ļoti labu, asfaltētu ceļu. Attālums no Ķekavas līdz atpūtas kompleksam ~65 km. Attālums no Rīgas līdz atpūtas kompleksam "Miķelis" ~80 km. Kā dalības maksu lūgsim ziedojumu ~5€ apmērā no pieauguša dalībnieka par gida pakalpojumiem un piknika vietu.
 11. Amerikāņu auto kluba 16. sezonas noslēguma pasākums notiks sestdien, 28. septembrī, atpūtas kompleksā "Miķelis", Uzvara, Gailīšu pagastā, Bauskas novadā. Skatīt pilnu raksts
 12. sausais

  Pontiac Grand Prix

  Gribēju prasīt vai kādam kaut kur nav aizķēries Pontiac Grand Prix Var būt jebkādā stāvoklī, ar liegumiem vai galīgi sapuvis Vai varbūt zin kādu kuram mētājas nevajadzīgs vai arī kāds kas jauc uz detaļām Ja ir ko piedāvāt droši raksti 29321265
 13. V8

  LHS, 300 M kļūdas

  Darba kārtība ir šāda tālāk jau jāskatās katra spole atsevišķi Diemžēl vairāk nepalīdzēšu. Literatūru zinu kur uzrakt, bet praktiski ar motoru elektroniku neņemos - man karburatori patīk.
 14. Māris Vaniņš

  LHS, 300 M kļūdas

  Kā izkārtoti cilindri chrysler 300M? Tagad pēc kļūdu nomešanas izmet , ka nestrādā 4 un 5 spole, kuras tās ir?
 15. Māris Vaniņš

  LHS, 300 M kļūdas

  chrysler 300M 3,5 gāze benzīns lēkā apgirezieni un slāpst nost. Nomainīju sveces , nekādu izmaiņu. Apgriezieniem lēkājo iemirgojas check engine lampiņa, bet tagad uz atslēgas kļūdas nerāda.
 16. Renārs Limanis

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Aizsūtīju jums privatu ziņu!
 17. V8

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Nav derīgs! Te ir ieraksts, ka nav derīgs reģistrācijas procedūrām(zem lielā uzraksta SALVAGE).
 18. Renārs Limanis

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Nedaudz par šo pašu tēmu. Kādas problēmas ir ar šo Salvage papīru? Vai viņš ir derīgs reģistrācijai? CSDD tikko atteica reģistrāciju.
 19. Monstrs

  Gāzes iekārta

  Padalaties lūdzu ar kādiem meistariem kas labi uzstāda unpieregulē gāzes iekārtas un kam nav sveši amerikāņu auto kas arī iedziļinās tajā ko dara.var būt arī ārpus rīgas uz vidzemes vai latgales pusē. Man pat tuvāk.
 20. Regnars

  American Beauty Car Show 2019

  12-14.07.2019 / Haapsalu / Estonia (Igaunija) Bilžu autors: Jānis Aišpurs
 21. V8

  US Car noma

  Ir monstrs līdzīgs šim dabūjams. Īpašnieks ir ar mieru sarunām. Jānis 28345585
 22. V8

  Saturn ka nezināmā marka

  https://en.wikipedia.org/wiki/Saturn_Corporation
 23. Labs rīt. Vai foruma ir kādam kāds info par Saturn ka auto marku? Bijām skatīt vienu šādu auto, ar modeļa nosaukumu SL2. Ļoti saudabigs auto ar plastmasas virsbūves paneļiem kas stiprināti pie metāla karkasa. Cik paskatījos detaļas, tad nav saderības ar GM ražojumiem. Noprotu ka Latvijā nebūs daudz šādu auto.
 24. Āris Seisums

  US Car noma

  Šajā datumā, diemžēl, nevaru. (Tas, ja kāds norāda uz mani)
 25. Guntijs

  US Car noma

  Sveiki, Man šobrīd aktuāla Pikapa noma - kaut kas liels un vizuāli saistošs. Meklējam auto, ko izmantot pilsētas svētku gājienā priekš uzņēmuma, kur varētu arī DJ aizmugurē ielikt, lai uzspēlē mūziku. Vajadzētu uz 3. augustu. Guntis
 26. Regnars

  IMG_4063.JPG

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...