Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. V8

  US Car noma

  Ir monstrs līdzīgs šim dabūjams. Īpašnieks ir ar mieru sarunām. Jānis 28345585
 3. V8

  Saturn ka nezināmā marka

  https://en.wikipedia.org/wiki/Saturn_Corporation
 4. Labs rīt. Vai foruma ir kādam kāds info par Saturn ka auto marku? Bijām skatīt vienu šādu auto, ar modeļa nosaukumu SL2. Ļoti saudabigs auto ar plastmasas virsbūves paneļiem kas stiprināti pie metāla karkasa. Cik paskatījos detaļas, tad nav saderības ar GM ražojumiem. Noprotu ka Latvijā nebūs daudz šādu auto.
 5. Āris Seisums

  US Car noma

  Šajā datumā, diemžēl, nevaru. (Tas, ja kāds norāda uz mani)
 6. Guntijs

  US Car noma

  Sveiki, Man šobrīd aktuāla Pikapa noma - kaut kas liels un vizuāli saistošs. Meklējam auto, ko izmantot pilsētas svētku gājienā priekš uzņēmuma, kur varētu arī DJ aizmugurē ielikt, lai uzspēlē mūziku. Vajadzētu uz 3. augustu. Guntis
 7. Regnars

  IMG_4063.JPG

 8. Regnars

  IMG_4060.JPG

 9. Regnars

  IMG_4053.JPG

 10. Regnars

  IMG_4051.JPG

 11. Regnars

  IMG_4050.JPG

 12. Regnars

  IMG_4049.JPG

 13. Earlier
 14. nozust 60

  12.-14.07.2019 HAAPSALU, ESTONIA

  Paldies. Jā,paskatījos viņu mājas lapā,cenas tik tiešām paaugstas,bet tur ir cita klase.'būs jāatliek uz nākamo gadu,jo laika apstāklus ari nevisai..
 15. V8

  RAM 1500 gaismas

  Pie mums pārbaudītu marķējumus un ja pēc SAE DOT numura nav paredzēti LEDi vai Xenoni, tad brauc mājās.....tas, ko krievi būvējuši kādam ārvalstniekam pēc ES prasībām ir fufelis....varbūt poļos vai grieķijā izietu cauri, bet citur diez vai.... Tas, ka uz optikas ir uzraksti SAE DOT un E-aplītī ir pilnīga figņa, ja nav papildus burtu un ciparu kodi. ne vien vien jau ebay sapircies laimīgs visādu optiku ar LED, bet pie pirmās TA ir aplauzies. Vēl sliktāk, ja pieķer kontrolēs uz ceļa.... Te piemērs ar kreisajiem marķējumiem.
 16. Kristiāns Priedīte

  Lincoln Mark VIII

  Kāds zin kam pieder šis Marks?
 17. Regnars

  Kruīzs uz "Road Cafe"

 18. Dainite

  12.-14.07.2019 HAAPSALU, ESTONIA

  Padsmit gadus braucām. Šķiet, kopš 2007.gada šis būs pirmais, kad nebraucam. Bet pasākums labs. Liels. Priekš Baltijas mēroga pat ļoti liels. Biļetes dārgas, tāpēc labāk pirkt laicīgi jau tūlīt pēc ziemassvētkiem. Bet redzēt ir vērts. Īpaši kopš apkārt citu pasākumu tikpat kā vairs nav vispār.
 19. Svaiga pieredze - Uz skati nepaguvu partaisit izpludes sistemu ta ari aizbraucu ar 60mm trubu no katalizatora lidz masinas vidum, kur trubas gala garaka posma uzlikta cita truba ar diametru tadu ka vina ietilpst DUS "Virsi" kafijas kruzite + piedevam truba no korpusa apaksas uz aru izvadita pie aizmugurejo pasazieru durves cela apmales puse - Rezultats: (2) - dB(A) 97 (iznaca ara ar uzparikti kura lidzinajas mikrofonam, piestuteja netalu no izputeja un merija tuksgaita + kapinot rpm lidz nenosakamiem apgriezieniem jo vagim nav tahometra). Par izpludes trubas atrasanas vietu nepiesejas jo originali izpludes truba ari ir izvirzita uz apmales pusi taka vai truba ir zem bampera vai pasaziera durvim isti lomu nespeleja. vel otru (2) ielika par minetas izpludes "kolhozisko" konstrukciju. Protams, no vienas puses sadu rezultatu vareja gaidit, bet tikpat labi vareja ari nepiesieties jo ir bijusi pieredze ar tuksgaita vel paskalakiem auto kuriem nemerija troksnu limeni, bet iekseji bija parlieciba ka neizlaidis...
 20. Alex Shangin

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Ta, man te ir Update! Numurus es saņemu! Liels paldies jums par atbalstu un palīdzību. Sekoju ta, es aizbraucu uz Eizenšteina no rīta, 8:30 viņi ir atvērti. Tur uz reception pateicu ka gribu apstrīdēt aizliegumu. Viņi pasauca puiku kuram es pateicu ka manējā SALVAGE TITLE nav aizlieguma reģistrācijai. Vīņš uz viena no manējam papīram uzrakstīja rezolūciju ar numuru ar kuru es jau varu dodieties uz centrālo CSDD, tas aizņēma ap 15 minūtēm. Tur CSDD es biju sešos (pirmdien viņi strāda līdz 7). Ļoti ilgi meitene tur mēģināja saprast tos dokumentus un rezolūciju, kaut kur aizgāja uz 15 minūtēm, bet numurus man deva.
 21. VoyAndBar

  Cabrio

  ir gan, ja interesē uzzvani 28302026
 22. Alex Shangin

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Ja, diemžēl strādāju tajā paša laika ar csdd un nevaru tagad brīvdienu panemt lai aizbrauktu, tāpēc arī biju tik vēlu. Bet par to atjaunošanas dokumentu, To vajag kaut kur dabūt?
 23. V8

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Pirmā kļūda - nevajag censties noreģistrēt 5 min pirms slēgšanas. Otrkārt - šeit nav aizlieguma reģistrēt, bet piedalīties satiksm;ē līdz atjaunošanas dokumenta saņemšanai. Treškārt - ja uz rokas iedeva atteikumu, ar to var doties uz CSDD pārvaldi Eizenšteina ielā 6
 24. Alex Shangin

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Ka es saprotu, jo ta bija 5 minūtes pirms csdd slēgšanai, viņa ielika “salvage title” google translate. Pēc tam viņa kaut kur aizgāja uz pārim minūtēm un es domāju ka tur viņai pateica ka nedrīkst reģistrēt vispār nelasījot to dokumentu
 25. V8

  Auto reģistrācija ar Salvage Title

  Lūdzu ielieciet te vai PM tittle kopiju. Varbūt tur ir vēl kaut kas. Jebkurā gadījumā, ja kādā no CSDD klientu apkalpošanas centrā rodas šaubas par dokumentu, darbiniekiem ir jāsazinās ar galveno pārvaldi. Ja tas ir izdarīts, tad sorry.
 26. Labvakar. Vai kāds dodas arī uz šo pasākumu?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...