Jump to content

Virsbūves restaurācija

daxa
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Mani visu laiku viens jaut. neliek mierā. Es vairāk uz tādie vecākiem auto. Taču bieži ir viena nelaime. Virsbūvē ir izrūsējuši caurumi. Nu ar pirkstu pabaksta un cauri ir. Esmu redzējis ka tādas vietas izgriež. Bet kā tādas pašas izgrieztās vietas lai aizpilda? Bleķis taču nav atjaunojams. Kā tad tiek darīts? Lūdzu palīdziet.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nū izrūsējusī vieta ir sairusi. Salīmēt tur nu gan neko vairs nevar.

Tas viss ir jāskatās individuāli. Ja detaļa ir pārāk bojāta, tā jāmaina. Citādi tiek izgriezta (nogriezta) bojātā vieta un tās vietā iemetināta jauna metāla detaļa. Tālāk ir standarta virsmas apstrāde līdz krāsošanai.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tās ir 2 vietas. Priekšā pasažiera pusē un vadītāja pusē apmēram vietā kur ir pedāļi. Nedomāju ka tur var ko mainīt. Griežu ārā. Bet ta nav ko likt vietā. Tā štelle nav skaidra. Izgrieztā daļa nav restaurējama. Ko man likt vietā?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tieši tā kā teica Dundurs, tā arī darās. Tā vieta kas jāatliek/jāuztaisa no jauna var būt gan 10x10 cm, gan 70x70 cm! :) Ja ir dažādi valcējumi, vai profilējumi, tad arī tie taisās no jauna. Tas tad arī saucās virsbūves restaurācija. :) Parasti pirms virsbūves restaurācijas tiek veikti sagatavošanās darbi, kuru laikā tiek demontēti visi liekie elementi, un virsbūve tiek apstrādāta ar smilšu strūklu, lai redzētu tās patieso stāvokli. Ir redzēti gadījumi, kad virsbūve pēc tādas sagatavošanas ir praktiski caurspīdīga! Bet čaļi tomēr ņemas, un atrestaurē to... ;)

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ugas el camino grīdas daļas vispār salikām no VAZ grīdas remonta paneļa - iztaisijām šablonu un izgriezām pēc tā - kad nogruntēja pat nevarēja atšķlirt no oriģinālās - žēl tikai, ka metinātāju paaudze izmirst...vecie vairs nevar - jaunie negrib...

te nedaudz no procesa:

http://foto.inbox.lv/el_hugo/06-06-15_Griida

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

nuu vajadzeeja tehnisko iziet. nesanaaca griezt aaraa. kaartiigi iztiiriiju, piemetinaaju caurumam prieksaa un ar stiklskiedras spahteli aismeereeju. peectam kraasu paari. nu tas taa lai izskatiitos uz to briidi. gan jau ka naaksies veelaak graiziit.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...
Nedomāju ka tur var ko mainīt. Griežu ārā. Bet ta nav ko likt vietā. Tā štelle nav skaidra. Izgrieztā daļa nav restaurējama. Ko man likt vietā?

Kā nav? Ņem bleķīti, piemēri, piegiez, pieloki un liec vietā! Var izmantot papīru, kartonu - kā šuvēji ar piegrieztnēm :) Nevari ar reizi, liec ar vairākām, pa daļām.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...

Esmu dzirdējis ka Amerikā esot kautkāda fabrika kas ražo auto daļas vecajiem autiņiem. Man liekas ka ērtāk būtu piem. spārnu pasūtīt no turienes nekā pašam mēģināt kautko locīt un darīties.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 gadiem...
Ugas el camino grīdas daļas vispār salikām no VAZ grīdas remonta paneļa - iztaisijām šablonu un izgriezām pēc tā - kad nogruntēja pat nevarēja atšķlirt no oriģinālās - žēl tikai, ka metinātāju paaudze izmirst...vecie vairs nevar - jaunie negrib...

sveiks V8,camaro Uģis iejaucās! nav tā ka jaunie negrib-ja kādam ir kāda nopietni restaurējama virsbuuve un netikkai tad varu piedāvāt savas darba rokas kas ir macijušās iemaņas no vecās skolas motormuzeja viena vīriņa ;) ja rodas jautājumi tad beigas links kur var iepazīties ar manu daiļradi,kur zem katras markas apakšā ir restaurācijas process,attieciigi bildes!uztaisiit var visu atkarībā no aprīkojuma un vēlmēm.man izaicinājums bija uztaisīt porsche 356b pašas priekšas paneli,kurš nu galigi nav kantains-ar angļu ruļļa un vēl dažu labu instrumentu palīdžību man sanāca kopija beigu beigās :)visu ko nevar nopirkt bija jātaisa precīzi kā oriģinalais......īsāk sakot,ja nu kas tad lūdzu mana daiļrade:)ceru ka patiks!

http://www.rmw.lv/page/lv/Mercedes-190S ... u-Galerija

http://www.rmw.lv/page/en/Mercedes-300d ... on-gallery

http://www.rmw.lv/page/en/Porsche-356B- ... on-gallery

www.rmw.lv

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ne man Porsche, ne dzelži interesē, bet ar baudu tavu galeriju izskatīju. Tas ir labi un apsveicami, ka tevi interesē, tu aizraujies un arī vari, taču 2007. gadā V8 minētā tendence nav nepatiesa un, ar retiem izņēmumiem, ir spēkā arī šodien. Lai cik žēl, bet tā nu tas ir.

Tev nu gan, lai pietiek uzņēmības un veicās!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ne man Porsche, ne dzelži interesē, bet ar baudu tavu galeriju izskatīju. Tas ir labi un apsveicami, ka tevi interesē, tu aizraujies un arī vari, taču 2007. gadā V8 minētā tendence nav nepatiesa un, ar retiem izņēmumiem, ir spēkā arī šodien. Lai cik žēl, bet tā nu tas ir.

Tev nu gan, lai pietiek uzņēmības un veicās!

piekrītu un nevienam arī nebažos virsū taisot sev reklāmu,tie kam vajag,tie tāpat atrod ;)

paldies par vēlejumiem!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 gada...

par virsbūves darbiem..

Noraujot līstes, bļembas utt. no virsbūves tur paliek divpusējās līmlentas paliekas. Ar roku vai plastmasas skrāpi tīrīt nenormāla je... bet ir tāds 3M Stripe Off Wheel ko var iestiprināt urbī un kā ar dzēšgumiju to veco līmi notīra. Ebay par to ripu prasa diezgan sālīti.

Varbūt zinātāji var ieteikt ko alternatīvu? Vai ko līdzīgu pie mums var nopirkt?

Kādā forumā to ripu piedāvāja aizstāt ar gumijas puļķi ko skrūvē grīdā, lai durvis nesistos pret sienu.... :)

jā un sveicieni svētkos

paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 gada...

Runājot par restUrāciju.Vai kādam ir zimāmas vietas kur varētu iegādāties jaunas durvju apakšas savam dodge grand caravan 97 gada modelītim?Tās vietas ir izrūsējušas.Taisīt no jauna tas būs laikietilpīgs process.Ceru uz jūsu atsaucību.Paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...