Jump to content

Degvielas tvertne 1992. gada Luminai Z34


MN12
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Dažas dienas atpakaļ iepildīju degvielu pilnu tvertni un no rīta konstatēju, ka sročno kau-kas jādara ar degvielas tvertni, jo tajā ir sūce virs šuves - izrūsējusi. Aizbraucu uz servi, viņi ar entuziasmu gribēja ķerties klāt, tipa, izskalos, izpūtīs un sametinās. Bet nākošajā dienā vairs nejutu viņu entuziasmu - saka, ka tvertne jāmaina. Nu jā, skaidra lieta, ka ideālais variants ir to nomainīt, bet lieta tāda, ka tā uz sitienu nav jau kur izraut tvertni un arī cena laikam bija kau-kas ap 300Ls. Nu lūk... ko lai dara? Štukoju par kau-kādu metināšanu vai līmēšanu, vismaz pagaidam, kamēr nav dabūta jauna. Internetā atradu linkus, tur ir pa 85$ http://www.1aauto.com/1A/GasTanks/Chevr ... ng.com_cut

vai arī pa 130$ http://www.autopartswarehouse.com/perfo ... r=RB576357 kas ir ievērojami lētāk, nekā iepriekš dzirdētā cena 300Ls. Vai tiešām sanāk tik liela cenu starpība?

varbūt kāds zin tepat uz vietas kādu Luminu, kam nav vajadzīga tvertne, vai kādu citu variantu?

jau iepriekš pateicos.

P.S: un no kādām vēl mašīnām varētu derēt?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nu tā cenas starpība zūd pēc piegādes un apdrošināšanas pieskaitīšanas, sūtot no ārvalstīm. Es kā reizi arī šodien atdevu savam Lincolnam metināt bāku. Meistaram zelta rokas, turklāt cenā iekļauta ir ne tikai demontēšana,metināšana un uzmontēšana, bet arī profilaktiskā apstrāde ar tīrīšanu, gruntēšanu un aizsargslāņa uzklāšanu. Man praktiski bāka, kā jauna, iznāks ap 100ls +PVN. ;):) ja vēlies, varu sniegt šī superduper meistara koordinātas. Pēdējais box aiz Atlas Motors servisa. / teritorijā/

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

ooooooo, tas gan būtu labi! Būtu labi, ja vēl kāds eksperts apskatītos manējo un apstiprinātu vai apstrīdētu secinājumus par tās labošanas lietderību.

Vienīgi šodien AmerikasAuto teica, ka jaunu var dabūt pa 156Ls... ja tiešām tā arī ir, tad remontēt un izlikt 100Ls varbūt nebūs vērts. Jebkurā gadījumā būtu vērts atrādīties tam specam.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nē nu tas ir skaidrs, ka ja tikai 56Ls starpība, tad varbūt i nav vērts ķēpāties. Starpcitu, cik ilgā laikā solīja salabot to bāku? Un vai tad jebkurā gadījumā sanāk 100Ls par bākas metināšanu?

Varbūt iedo tel num, uzzvanīšu aprunāšos ar to meistaru?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja vnk dirka , tad bākas metināšana ir 25-50ls robežās. manā gadījumā ir bākas restaurācija no ĻOTI BĒDĪGA stāvokļa. Faktiski pusbāka tiek pa jaunam uztaisīta, vadoties no oriģināla. :) Tamdēļ tas sotaks. tel.nr. man nav. Termiņš darbiem 1-2 dienas. Man mazliet ilgāk, kas arī ir saprotams. iešu pēc sava pepelaca, paņemšu tel.nr. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 gadiem...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...