Jump to content

lūdzu palīdziet- par mustang gt!!!

musiic
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

kas varētu būt par problēmu- ford mustang gt 94 gads 5.0 iedegaas anti lock ko iisti tas noziimee tiko tas notiek izleedzas gaismas (kas man ir automaatiskas) un gandriiz visa paareeja elektronika lai gan motors turpina darboties, momentaali saakas laadeeshana uz maksimumu un liidz ar to uzvaaraas akjis... tad veel braucot tas anti lock iesleedzas pie kaadiem 2000rpm, tiko atlaizhu gaazi un apgrizieni kriit vis atkal ir normaali... kas tas vareetu buut????????? doma varbuut pats akjis vainiigs vai kaads iisais, veel var buut k-kas ar gjeneratoru... luudzu idejas... kur ar sho probleemu griezties... :) paldies...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Anti-lock, kā jau es citā forumā teicu, ir tas pats ABS. Šādas problēmas varētu radīt bojāts ABS vadības bloks, lai gan izrokot Mustangu forumus neko līdzīgu neatradu. Tiešām mēģini meklēt minēto vai citu zinošu elektriķi.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Anti-lock, kā jau es citā forumā teicu, ir tas pats ABS. Šādas problēmas varētu radīt bojāts ABS vadības bloks, lai gan izrokot Mustangu forumus neko līdzīgu neatradu. Tiešām mēģini meklēt minēto vai citu zinošu elektriķi.

vai vispar vinjam ir abs jo abs izpaudaas itkaa ka sita pa pedaali un ritenji neblokjeejas bremzeejot, bet man no taa nekaa naw... :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

vai vispar vinjam ir abs jo abs izpaudaas itkaa ka sita pa pedaali un ritenji neblokjeejas bremzeejot, bet man no taa nekaa naw... :(

nu bet ja kaut kas nestrādā, tad arī nebūs...vai nu nav signāla no kāda devēja vai kas...un tādos gadījumos ar iedegas ANTILOCK(citiem auto ABS)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ērmīgs tas Anti Lock Tev! Bet ar šo probzu iesaku griezties pie viena no zinošākajiem elektriķiem pa uscar līniju, Edmundam! Tel. 29184976

njaa un cik vish prasa??? :)

Un kā Tu domā, kamdēļ Tev tika iedots tas tel.nr.? :D Es tak viņam cenrāžus netaisu... droši vien simts latu par Anti, un vēl sotaks par Lock. :D Bet ja nopietni, tad nekautrējies, un uzzvani viņam! Moš pat pa telefonu pateiks, kas par gļuku un ko ar to darīt . ;)

• Haha 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ērmīgs tas Anti Lock Tev! Bet ar šo probzu iesaku griezties pie viena no zinošākajiem elektriķiem pa uscar līniju, Edmundam! Tel. 29184976

njaa un cik vish prasa??? :)

Un kā Tu domā, kamdēļ Tev tika iedots tas tel.nr.? :D Es tak viņam cenrāžus netaisu... droši vien simts latu par Anti, un vēl sotaks par Lock. :D Bet ja nopietni, tad nekautrējies, un uzzvani viņam! Moš pat pa telefonu pateiks, kas par gļuku un ko ar to darīt . ;)

aspraatis!!! :P nu ok meegjinaashu... :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja jau iedegas Anti Lock un ir pārējās elektro problēmas,tad vaina nav vai nav tikai ABS blokā. Tur jāpēta visa elektro sistēma. Anti Lock iedegas brīdī,kad pretbloķēšanas sistēma nestrādā,kam iemesli var bīt dačiki pie riteņiem, vadi, pats bloks, moš vēl kas.

Ja pazūd gaismas utt,tad iespējams masa atskrūvējusies vai vadi iet uz īso kautkur - pārberzušies. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...