Jump to content

Par bamperi un motora diagnostiku

Lietusviirs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiciens.

Rekur divi jautājumi:

1) kur var kvalitatīvi saremontēt bamperi? Nav sists, vienkārši pret akmeni norauti stiprinājumi, atpakaļgaitā nemākulīgi braucot.

2) vai ir kādam iesakāms kāds prātīgs cilvēks, kas varētu veikt motora diagnostiku un arī atbildēt uz maniem jautājumiem par lietām un skaņām no motora, ko nesaprotu. :) Varētu jau iet uz kādu no lielajiem servisiem, bet tur vienmēr tā attieksme tāda: tā, te ir rezultāti un uz redzēšanos. Gribētos tomēr, lai nedaudz apskaidro, no kā ir tas vai tas troksnis vai svilpiens.

Mašīna: Dodge Intrepid R/T 2000

Paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

...

2) vai ir kādam iesakāms kāds prātīgs cilvēks, kas varētu veikt motora diagnostiku un arī atbildēt uz maniem jautājumiem par lietām un skaņām no motora, ko nesaprotu. :) Varētu jau iet uz kādu no lielajiem servisiem, bet tur vienmēr tā attieksme tāda: tā, te ir rezultāti un uz redzēšanos. Gribētos tomēr, lai nedaudz apskaidro, no kā ir tas vai tas troksnis vai svilpiens.

Par LIELAJIEM servisiem iisti nezinu, bet kad gribeeju nomainiit bremzhu kluchus AutoPluss'aa, man diezgan skaidri paskaidroja kaapeec kluchi nav jaamaina. Pie viena paprasiju, lai paskataas un kauko pakomentee motortelpaa. Dzjeks, bez jautaajumiem vaaku valjaa un ar lukturi zem vaaka :) paraadija problemaatiskaas un potenciaali problemaatiskaas vietas ..... Man apkalposhana patika. Varbuut taapeec, ka biju veel tikai pirmais no riita un neviens veel nebij gariiko cilveekiem sabojaajis (?)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...

Paldies visiem par uzmanību.

Jautājums atrisināts: vakar motors jau noklājās.

Bēdīgi, ka manam it kā labajam servisam (vārdā nesaukšu, bet šeit ne reizi vien ir minēts) kārtējo reizi pietrūka prasmes (vēlmes?) saklausīt to, ko dzirdēju es un pievērst uzmanību sīkumiem, kam uzmanību pievērsu es, bet, kā zināms, no sīkumiem rodas visas lielās lietas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nav vēl nekas zināms. mašīna ir Līvānos, rīt tiks transportēta uz Rīgu.

braucām, kad piepeši apgriezieni uzleca, it kā būtu iemests zemākā ātrumā, lai gan iemesla pārmešanai nebija. arī atlaižot gāzi mazāk, nelaida vairs nemāk, nometa apgriezienus tikai tad, kad sabremzēju. nobraucot malā jau bija dzirdams dīvains troksnis. palūrējām zem kapota, bet nuko, protams, neredzējām. pēc tam vairs pielaist nevarēja. pagaidījām stundu, tad pielaidām, bet skaņa bija ļoti spēcīga un drīz arī noslāpa pavisam. skaņa tāda kā klaboņa, ka kaut kas pret kaut ko sistos.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

mdaaa... so4ustvuju...

Vsegda mne govorili, esli 4to to gdeto zvu4it ne tak kak obi4no, prjamaja dorova v serviss poka ne pozdna.. esli bi ewo v servisax vsegda vnimatelno nas sluwali... :/

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nav vēl nekas zināms. mašīna ir Līvānos, rīt tiks transportēta uz Rīgu.

braucām, kad piepeši apgriezieni uzleca, it kā būtu iemests zemākā ātrumā, lai gan iemesla pārmešanai nebija. arī atlaižot gāzi mazāk, nelaida vairs nemāk, nometa apgriezienus tikai tad, kad sabremzēju. nobraucot malā jau bija dzirdams dīvains troksnis. palūrējām zem kapota, bet nuko, protams, neredzējām. pēc tam vairs pielaist nevarēja. pagaidījām stundu, tad pielaidām, bet skaņa bija ļoti spēcīga un drīz arī noslāpa pavisam. skaņa tāda kā klaboņa, ka kaut kas pret kaut ko sistos.

Kad manam autiņam bija beigtas šāles( arī sabeigta kloķene ), skaņa ar nebija "patīkama". Rezultātā kādā no servisiem palūdzu novērtēt situāciju. Servismens mani baidīja ar iespēju, ka kloķene varētu būt sadalījusies divās daļās!!! Lai arī cik tas dīvaini neliktos tā ir taisnība un tāda lieta ir notikusi ar 300M. Kloķene man nebija sajukusi, tomēr lētāk un ātrāk bija nomainīt dzinēju. Ja to autiņu var pielaist, tad diezgan precīzu diagnozi tev sniegs Atlasā. Var jau arī pats paklausīties no kurienes tieši nāk tā nejaukā skaņa, tad aizdomās turamo loks sašaurināsies. Skaņa ir jādzird, lai kāds Tev varētu kaut ko konstruktīvu ieteikt. Vēlam veiksmi!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...