Jump to content

Kads tjune amer. mashinas, piedalas autosporta pasakumos?


Vetal
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Kautkaa nav redzeti amerikanu spekrati autosporta pasakumos, pat dragreisos, kam tie amerikani ir loti piemeroti. Kapec taa?

Vai kads vispar nodarbojas ar performance uzlaboshanu savam spekratam?

Blakus temaa redzeju ka 'ralfam' ir diezgan plats modifikaciju saraksts, bet, liekas, ari vinsh netika manits.

Why?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 1 mēneša...
  • Pēc 2 nedēļām...

Amerikanju auto dragreisam nevelk.....tagad japoskas ir ziperigakas. Draga jav vajag tos 400 metrus atrak nobraukt....Amerikaniem var taisit sacensibas kursh augstak stivaa kalnaa smagu piekabi uzvilks :) Griezes moments tacu labs.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

peec pieredzes. Amerikānis 201 m distancei ir pārāk gaus. Kad pirmoreiz trāpīju dragā tad tika iegūta 2 vieta tiesi aiz 3000gt vr4(NOS bla bla bla ap 600 zs pa griezi nezinu) amerikānim tie 201 m ir pārāk īsi lai noķertu awd auto + vēl ir nepieciešamas labas riepas (lielie baloni - dragrace sliki) un tad var mēģināt kaut ko sasniegt.

p.s. par pierādījumu kalpo A un B klases fināli. Parasti tajos nav neviena vienass piedziņas auto. Un vai tomēr iegādāies camaro vai vēljoprojām domā par tāda iegādi?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nav mērķis piedalīties dragos, bet tomēr. Vai kāds ir mēginājis iedabūt turbīnu autiņā, kuram tā nav paredzēta. Runa ir par manējo. Cik noprotu problēma varētu būt vietas izbrīvēšanā. Arī elektroniskajā vadībā. Kāda jēga ir no čipošanas? Esmu tāls no tādām lietām tādēļ lūdzu nesmīkņāt! :D

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

...uzkilet var jebkuru amerikani, vienigi ir aktuals jautajums - cik kuram ko vajag, un vai isti vajag. Personigi es uz so jautajumu sev atbildeju, ka JA, vajag... :) Sobrid preks sevis stradaju pie 2000g. concordes lxi, iespejams kadam liksies tas lieki, bet tomer... velejos zem concordes arienes paslept to, ko no vinas negaiditu.

Jaunam auto butu jabut 220hp, bet auto nebut 2007 gada neskaitas ka jauns, un realie raditaji bija 165hp. Ar to man ari pietika, lai kertos pie lietas. Pasu dzineju uzticeju dzineju guru, kas hp no 160 pacela lidz 280hp, papildus uzstadiju masivu sporta gaisa filtru (pcs-pcss...), tika nomainits ari izputejs - ar tukso vidu, ovalu platu... muti, bet ar nolocito kaklinu, kas dot masivu, parliecinosu skanu, kas liek blakus auto sedosajiem pagrozit galvinas, prieksa nomainita un papildus nostiprinata piekare, kas izturetu lidz 330hp, nomainiti visi amortizatori, atsperes. a... papildus nomainits radiators un uzlabota dzineja dzesesana. Kas attiecas uz turbinam... bija doma par tadu, bet ir vietas trukums zem motora parsega... un vai sedaniem maz tadu vajag...? Sobrid atlicis piestradat pie aizmugurejas piekares, kas nav aiztikta kops iegades, bremzem un atrumkarbu... atrumkara sobrid miegaina. Degvielas paterins ir pacejies 3x ja ne visas 4x - pagaidu merijumi nav veikti, bet nav jaciparo, lai saprastu to, ka benzinu sukne ka... amerikanis coco-colu. :P

Kopsavilkuma: V6 nav V8, V10, V12, V16, bet neskatoties uz to, var panakt patikamus rezultatus. Tikai jaaceras to, ka aizrauties nevar, jo... varbut kadreiz auto bus japardod un nakamo saimnieku bus pagrutu atrast agresivam un rijosam amerikanim. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Visiem amerikāņu motoriem var likt kādu jaudas palielinātāju bez iejaukšanās motorā,jo iz zema kompresijas pakāpe. Vieta vienmēr ir,ja to tiešām grib. Bet ja nav nemazākās sajēgas no tā,tad liecies mierā un nopelni naudu kautkam jaudīgākam. ;)

rg.

No tava teksta maz ko var saprast. Grūti salikt kopā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 3 nedēļām...

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...