Jump to content

Nevar izņēmt no P automātiko ātrumkārbu

CiRX
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Problēma sekojoša ieliec P režīmā un kad gribi likt D vai kādā citā tad poga kas jānospiež lai viektu darbības ar kloķi nespiežās.

Pēc neilga pačakarēšanās brīža viss itkā aiziet un ir labi.

Tā kā no P izņemšana prasa nospiestu bremzi tad man liekas ka, kaut kur nedarbojas informācijas apmaiņa starp šiem diviem agregātiem.

Tad nu kā ierasts pirms došanās uz servisu labprāt uzklausītu Jūsu versijas par iespējamo skādi.

Jau iepriekš paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man šķiet, ka bremzes nav obligātas. Vismaz man var iztikt arī bez tām. Vienīgi, kad kārba ielec robā... Labāk tā nedarīt. Domāju, ka vaina meklējama pašā pogā. Viņa jau vienīgi izsargā no nejaušas pārslēgšanās. No vēstures zinu, ka tas bija iemesls kāpēc atteicās no stūres kloķa, jo to pastāvīgi aizķer ar piedurkni. Ceru, ka nebūšu kļūdījies. Pačolēt ir vērts.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 3 nedēļām...
tur ir trose, kas sastīta ar kloķi un pedāli...tur būs tā problēma(izlekusi no vietas, izstiepusies, nav pareizi saregulēta..)

TC motors teica ka kaut kāda slēdža vaina un nomainīja pa 12LVL jau nedēļu kā liekas ka viss kārtībā

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

tur ir trose, kas sastīta ar kloķi un pedāli...tur būs tā problēma(izlekusi no vietas, izstiepusies, nav pareizi saregulēta..)

TC motors teica ka kaut kāda slēdža vaina un nomainīja pa 12LVL jau nedēļu kā liekas ka viss kārtībā

dažiem ir tā lieta elektriski bloķēta...laikam tev tā arī būs

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...