Jump to content

Gāzes iekārtas!

Al
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Vai kāds var padalīties kā ir ar gāzes iekārtām Grand Voyageriem vai Grand Caravan.

Man patreiz ir Chrysler Grand Voyager 2.5TD, 93. Domāju pāriet uz jaunāku modeli benzīnu/gāzi, bet negribētos vairāk maksāt par degvielu kā dīzelim. Kuri motori būtu piemērotākie? Man vairāk interesē ekonomiskums, bet bruņurupuci arī negribu. Kāda atšķirība uz garajiem gabaliem ir 3.3 un 3.8? Vai 2.4 ar gāzi attaisno cerības uz daudzmaz ekonomiskumu, vai tas ir tikai nosacīti? Kā ir ar motora resursiem?

Ja kādam ir konkrēta pieredze, būšu priecīgs dzirdēt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

pats arii 3 gadus braucu ar 2.5td-nekaada vaina.Par benzīnniekiem...visi labi pacieš gāzi, bet ja grib normaalu dinamiku, tad lab;ak pirkt 3.3 vai 3.8. Par 3.0 nekā laba nevar teikt...ja nav grūti, tad piereģistrējies voyagerclub.lv diskusijās -tur par gāzes iekārtām ir liels topiks

pamazām sāk palikt populāra saspiestā gāze....info mailto:vitaks@apollo.lv

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Paldies par atbildi. Apskatīju voyager.lv diskusijas, interesanti. Vienīgi tagad pavisam nezinu vai es vēl gribu braukt ar gāzi vai nē. No vienas puses gribētu braukt ar benzīnu/gāzi, tomēr klusāks, ziemā vienkāršak, bet izskatās, ka lielākajai daļai problēmu vien ir. Būs vēl jāpadomā, varbūt jāpaliek uzticīgam savam 2.5TD, vēl nav pievīlis.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...