Jump to content

mercury cougar no ASV

cezars
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labdien. Ir doma iegadaties so vai lidzigu auto no ASV:http://cgi.ebay.com/ebaymotors/2002-Mercury-Cougar-35th-Anniversary-Edition_W0QQitemZ330099466648QQcategoryZ6339QQrdZ1QQcmdZViewItem

Vai Jus varetu apstastit cik man aptuveni izmaksas so auto atgadat + visas formalitates ( sertifikacija utt) Tatad piemeram es noperku auto par 5000 dolariem, cik vel man papildus jarekinas.

Un vel vai ir kadas firmas, kas ar to nodarbojas un cik papildus vinas par to nem. Velams links, e-mail, telefons.

Varbut amerikas auto ari var atvest sadu auto, tas kas uz bikernieku ielas?

Paldies.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es laiku pa laikam vedu shaadus taadus briinumus no ebay. Par sho konkreeto auto. Domaaju, ka ebay cena shim buus kaadi 6500$. Tā kā shamais atrodas 400 juudzes liidz ostai tad +800$ par transportu. Kuģis uz Rīgu 1200$. Muita, sertifikācija 1200Euro, reģistrācija CSDD Ls280. Tehniskā apskate, OCTA polise un aiziet....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es laiku pa laikam vedu shaadus taadus briinumus no ebay. Par sho konkreeto auto. Domaaju, ka ebay cena shim buus kaadi 6500$. Tā kā shamais atrodas 400 juudzes liidz ostai tad +800$ par transportu. Kuģis uz Rīgu 1200$. Muita, sertifikācija 1200Euro, reģistrācija CSDD Ls280. Tehniskā apskate, OCTA polise un aiziet....

biki precizēšu par sertifikāciju(pozīcija starp muitu un CSDD reģistrāciju) - šim konkrētajam modelim ar jaunajiem priekšējiem lukturiem - tehniskā sagatavošana(gaismas ierīces atbilstoši prasībām) Ls 160(ar materiāliem), pats sertifikācijas process 1500eur līdz reģistrācijai.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...