Jump to content

Chrysler Pacifica

BeeJay
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Ja kāds varētu atbildēt, kādi ir šīs automašinas plusi un mīnusi? Ar ko ir jārēķinās iegādājoties šādu auto? Kam ir jāpievērš uzmanība pērkot tadu? Kādas ir aptuvenās uzturēšanas un remontizmaksas? Kā uzvedās uz mūsu ceļiem auto piekare?

Paldies par atbildēm.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

AUTO INFO raksta ka ir pamatīgi tēŗiņi apkopei un degvielai. ja degvielai to var saprast, ka jārēķinās ar apmēram 15 l/100km, tad ar ko būtu jārēķinās apkopes un remontizmaksās (vai tās ir detaļu cenas, detaļu pieejamība, servisu trūkums, kas labo tādus auto vai kas cits)?

Būtu labi ja kāds varētu pastāstīt no pers. pieredzes lietojot šo auto.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Peedeejo gadu laikaa Pacifikas ir savestas ļoti daudz, bet šaubos, ka uz vietas kaads tur detaļu krājumus šitam auto. Cik es zinu, ka ir pilsoņiem bijušas probzas ar stuures reiku. Par patēriņu tā noteikti buss, ja njem veeraa, ka a/m ir diezgan papraava massa un 4x4...

Cena shiem arii peedeejaa gada laikaa tirguu ir kritusies par 25%.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Shiem auto jau stuures reikas ir restaureetas pie mums... vaaja konstrukcija ir stuures stienjiem... auto ir smags,diski un riepas liela izmeera - stuures iekaarta netur muusu celjus rezultaataa..

Taa,peec buutiibas, jau ir lielaakaas daljas jauno auto probleema, kurai iisti risinaajuma nav - visi grib lai izskataas skaisti,bet konstrukcijas to slodzi nespeej tureet,un muusdienu materiaali laikam naak tikai no China..

Citu beedu ar sho auto laikam nav,tikai piekare... pagaidaam vismaz...

Alv.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Shiem auto jau stuures reikas ir restaureetas pie mums... vaaja konstrukcija ir stuures stienjiem... auto ir smags,diski un riepas liela izmeera - stuures iekaarta netur muusu celjus rezultaataa..

Taa,peec buutiibas, jau ir lielaakaas daljas jauno auto probleema, kurai iisti risinaajuma nav - visi grib lai izskataas skaisti,bet konstrukcijas to slodzi nespeej tureet,un muusdienu materiaali laikam naak tikai no China..

Citu beedu ar sho auto laikam nav,tikai piekare... pagaidaam vismaz...

Alv.

Un kā ir ar remontiem? Vai tie ir saprāta robežās?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Krievu forumā cilvēki sūdzas par DVD nesaderību ar mūsu zonu un nestrādājošu navigācijas sistēmu. tāpēc viņi iesaka neņemt pašu pilnāko versiju, jo daļa no tā visa pie viņiem nestrādā. kaa ir pie mums?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par DVD, protams, ka nesader. Tas auto ir eksklusīvi Amerikas un Kanādas tirgum, tāpēc tam ir tikai 1 zonas DVD. Navigācija strādā visur, bet nav vietējo karšu, tas iespējams būs risināms, kad kāda Pacifika nonāks rokās...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

es teicu vidējā - t.s. vid. diennakts kā kompis uzrāda - salīdzinot ar 3.8 town& Country(lietoju ikdienā) jūtami mazāk - 3 dienu laikā bija pietiekami daudz kur jābrauc un nebija grūti salīdzināt 11.5 Pacifikai un 13.2 T&C - tieši pa vienu un to pašu maršrutu

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

... Navigācija strādā visur, bet nav vietējo karšu, tas iespējams būs risināms, kad kāda Pacifika nonāks rokās...

Man rokaas ir 300m ar Chrysler navigaaciju un 2 diskiem, bet abi bez Latvijas, protams.

Dzirdeju, ka BMW jau esot origjinaalajaam navigaacijaam Latvijas kartes, vai par Chrysler nav dzirdeets kaads terminjsh un vai vispaar buus?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nez vai 80 000km ceļu būs tikai Rīga. Tas nu tā, bet cerība nākotnē ir :)

Es ~10 gadus jau navigēju ar GPS, bet Latvijā tas nekad nav īsti bijis vajadzīgs. Pēdējos gados arī ārzemēs to lietoju just for fun nevis, lai orientētos...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 mēnešiem...
es teicu vidējā - t.s. vid. diennakts kā kompis uzrāda - salīdzinot ar 3.8 town& Country(lietoju ikdienā) jūtami mazāk - 3 dienu laikā bija pietiekami daudz kur jābrauc un nebija grūti salīdzināt 11.5 Pacifikai un 13.2 T&C - tieši pa vienu un to pašu maršrutu

jau tris menesus braucu ar pacifiku,super!!un tiesi ta,ir iespejams ieklauties 11,5l benzina paterina.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

jau tris menesus braucu ar pacifiku,super!!un tiesi ta,ir iespejams ieklauties 11,5l benzina paterina.

Pats pagājušajā gadā atvedu pacificu ar uzsistu pakaļējo riteni, saliku un esmu apmierināts , kompis patērīņu rāda pareizi ,tur nav kur piesieties. Autiņš ir noskrējis 20 t nekādu defektu nav , patēriņš ir11.6l, bet ķīlējot redzēju no kādiem bleķiem tas sastāv un šeit ir cits arguments par ko maksāt-Drošība.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...