Jump to content

internetveikals

chrysler 300m
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

sveiki! varbuut kāds ir iepircies šinī bodītē-http://www.autopartswarehouse.com/performance/parts.php?makeid=6&year=1999&modelid=587&categoryid=23

ja ir ,tad kādas atsauksmes.itkā labas cenas ,bet kādas tās ir detaļai nonākot Latvijā?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 mēnešiem...
sveiki! varbuut kāds ir iepircies šinī bodītē-http://www.autopartswarehouse.com/performance/parts.php?makeid=6&year=1999&modelid=587&categoryid=23

ja ir ,tad kādas atsauksmes.itkā labas cenas ,bet kādas tās ir detaļai nonākot Latvijā?

esmu iepircies, kamēr biju US. Forši ir tas, ka ir palīdzība onlainā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Kāds nevarētu pastāstīt mazliet sīkāk par to kā notiek piegāde līdz Latvijai no šiem veikaliem. Vienā skatījos, bet tur shipping izvēlnē norādīts tikai US štati.

Un vai visu piegādi nodrošina vispār veikals?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Mani gan 1aauto brīdināja, ka būs 1 līdz 2 mēneši dēļ muitām, kas tagad vairāk uzmanības pievērš drošībai un tur sūtījumus ļoti ilgi.

uz neīstā cilvēka trāpiji :)) sūtiju savam intrepidam jaunas lampas un migliniekus,shipings uz eiropu bij ,ja nemaldos 60 dolāri,vienīgi ka vini man sējās klāt par to ka neatbildīs eirpoas standartiem,bet beigās apskaidroju,ka derēs tāpat. piebilda ka sūtijums varētu mani sasniegt pēc 2-4 ned.,bet izrādījās daudz ātrāk! un aizejot uz pastu pēc sava sūtijuma,šķīros no 60 ls -muitas nodeva!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tad jautāšu konkrētāk- augstāk minētie http://www.rockauto.com/ un http://www.1aauto.com/ piegādā uz LV?

abi veikali piegādā uz LV ,pats iepirkos 1aauto.com ,pēc pusotras nedēļas bij klāt ,esmu apmierināts !

1aauto peetiiju ilgi & dikti.Bet starptautisko piegaadi neatradu. Un arii katalogs manupraat - diezgan nepilniigs & nepaarskataams. Rockauto - peec 3 pasuutiijuma dienaam suutiijums bija GB. Redzeesim, cik ilgaa laikaa sasniegs mani.:)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ar rockauto man vismaz ir pozitīva pieredze. Divas reizes esmu sūtījis detaļas - vienreiz, kad atnāca mails, ka esot izsūtīts, man jau no rīta bija atnācis papīrītis no pasta, lai eju pakaļ sūtījumam (sūtījums nāca aptuveni 4 dienas), otrreiz sūtījums nāca aptuveni 6-7 dienas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Mani gan 1aauto brīdināja, ka būs 1 līdz 2 mēneši dēļ muitām, kas tagad vairāk uzmanības pievērš drošībai un tur sūtījumus ļoti ilgi.

uz neīstā cilvēka trāpiji :)) sūtiju savam intrepidam jaunas lampas un migliniekus,shipings uz eiropu bij ,ja nemaldos 60 dolāri,vienīgi ka vini man sējās klāt par to ka neatbildīs eirpoas standartiem,bet beigās apskaidroju,ka derēs tāpat. piebilda ka sūtijums varētu mani sasniegt pēc 2-4 ned.,bet izrādījās daudz ātrāk! un aizejot uz pastu pēc sava sūtijuma,šķīros no 60 ls -muitas nodeva!

Ja es sūtu preci par 30 usd un svaru 0.5 kg ir jāmaksā par sūtījumu tipat daudz ja es sūtītu preci par 300 usd...Vai arī ja es preci pērku par 30 usd cik viņa man sanāk Latvijā ? (gala cena )

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ja es sūtu preci par 30 usd un svaru 0.5 kg ir jāmaksā par sūtījumu tipat daudz ja es sūtītu preci par 300 usd...Vai arī ja es preci pērku par 30 usd cik viņa man sanāk Latvijā ? (gala cena )

sūtijuma cena nemainās!visu izšķirs muitas nodoklis Latvijā,kuru laikam tā neviens ar nezina ,pēc kā to aprēķina.... shipings+prece+muita(var rēķināties ar 30-60 Ls), tā arī būs gala cena !

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Suutiiju preci pa 51 $ Shippings - 28 $ (Tur saucaas Priority mail, bet majaas (par ko pats briiniijos) nogaadaaja FedEx) 5-cu dienu laikaa. Nekaadas muitas.

Nedaudz par citu. Nav jau labi skaitiit naudu cita kabataa, bet vai vietejo tirgonju navars vienmeer tiek planots ~ 100 % robezhaas ? Jo te par to pashu verkji prasiija 60 - 70 Ls. (pret maniem izdotajiem Ls 41 peec kursa). Piegaades un saakumcenas tachu tirgojiem pec to iepirktaas preces daudzuma noteikti sanaak mazaakas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Suutiiju preci pa 51 $ Shippings - 28 $ (Tur saucaas Priority mail, bet majaas (par ko pats briiniijos) nogaadaaja FedEx) 5-cu dienu laikaa. Nekaadas muitas.

Nedaudz par citu. Nav jau labi skaitiit naudu cita kabataa, bet vai vietejo tirgonju navars vienmeer tiek planots ~ 100 % robezhaas ? Jo te par to pashu verkji prasiija 60 - 70 Ls. (pret maniem izdotajiem Ls 41 peec kursa). Piegaades un saakumcenas tachu tirgojiem pec to iepirktaas preces daudzuma noteikti sanaak mazaakas.

Atbilde uz otro daļu. Mēs kā pircēji nekad neiedomājamies pieskaitīt arī vietējā tirgoņa administratīvos izdevumus, kā telpu īri (īpašuma nodokļi), grāmatvežu u.c. algas, gandrīz 100% gadījumos arī pilnu muitas apmaksu un algas kādam, kas ar to ņemas u.c. Par to ar vajag padomāt, tas viss nosaka gala cenu, protams, peļņai arī vēl jāsanāk...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Saprotams ka vietējiem ar kas jānopelna, bet ja prece te Latvijā tiek piedāvāta par 212Ls bet es amerikā to dabūju par 135Ls (ieskaitot pvn, muitu un atsūtīšanu) un kastīte nebūt nav liela - tā tomēr ir nagu maukšana !!! navarka 80+ Ls uz vienu štruntu.

Sīkumus jau vēl tāpat pa retam pērku iekš LV, bet ja preces summa ASV ir 100 un vairāk USD toč izdevīgāk ņemt Amerikā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Velreiz bez LV burtiem

Vel gribu padalitieses pieredze:pats pamatq ieperkos http://www.gm-auto-parts.com/parts.htm

Saits gan der tikai amerikas GM autiniem,Bet atrast var da jebko, vismaz savam Eldo esu dabujis visu.

Vel izmantoju arī šo http:/www.superiorcarcare.net/ , tas gan pulesanai un pucesanai, bet latvija neko lidzigu atradis nesmu.

Sutijuma piegades laiks no pasutijuma izdarisanas briza svarstas no 2ned. lidz menesim, viss atkarigs vai pasutita prece ir siem uz vietas vai japasuta.

Par piegadem:

ieks USA neviens bez 30USD neko ipasi nekur sutit negrib, ta ka izdevigi pie viena pirkuma savakt preci ta pavairak 100 - 500 un vairak USD, tad cela izdevumi uz vienu vienibu bus n reizes mazaki. viss atkarigs ka jau pasta no kopeje svara, pagaidam esu ielidis 30 - 70 USD piegades izdevumos.Patikami ari tas ka USA var izsekot USPS(visparastakais pasts) lidz bridim kad pacelas gaisa, tiesa latvijas pasts ir diezgan liels murgs. Vienigais labums ka muitu un pvn gan var uzreiz nomaksat pasta (ja nebus pazaudejusi pavadzimes) un pazinojumu ainesis uz pareizo adresi ka man tas bija,Ar lielu lamasanos dabuju manjtu un pec 3 dienam atradas ari dokumenti ...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...