Jump to content

Uzmanību krāpnieks !!!

AutoInfo
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Šajā sadaļa gribētos dalīties ar savu bēdīgo pieredzi.

Un tā...

Šā gada 10. janvārī, SIA "PRO AUDIO" nodotajam auto, servisa darbinieks sasita auto. Zaudējuma apmērs ir nepilni Ls3000. Diemžēl nākas secināt, ka šādam auto servisam ir bīstami nodot auto remontā vai uzstādīt signalizāciju. Šī autoservisa īpašnieks paziņo, ka viņi neatbild par servisā nodotiem auto! Tā kā, ja Jūsu auto ir remonta izvēles priekšā- nekad nedodiet to remontēt SIA "PRO AUDIO" un viņa direktoram Ārim Jēkabsonam!! SIA ''Pro AUDIO" mājaslapa http://www.carsound.lv/

P.S

Bēdīgi ir tas, ka Āris Jēkabsons ir Jūsu kluba biedrs un esiet uzmanīgi darījumos ar šo subjektu !!

Ar cieņu,

Kaspars Bergmanis

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vēl jau ir izplatīts tāds servisu veids, ka "meistari" vienkārši nomā telpas un servisa vadītājs (īpašnieks) tiešām ne par ko neatbild..

Protams šis diez vai ir tas gadījums- tikai tiesa var līdzēt, vismaz no paša vainīgā (ja viš ir dzīvs) piedzīs zaudējumus!

Lai veicās :|

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Stulbi ir tas, ka es Ārim divas reizes noraadiiju uz to, ka viņa elektriķis pa servisu defilē redzamā reibumā. Uz to es saņēmu atbildi, ka meistars ir labs, bet tagad ir norāvies no ķēdes un dzer...

Diemžēl šis puisis klaji melo un tagad ir ieņēmis citu pozu, ka auto es neesmu devis viņam, bet viņa elektriķim un viņš neko nezin...

Tā kā uz servisu bija izsaukta gan Ceļu policija, gan valsts policija tad lietas meteriālos ir pilniigi citas liecibas. Mans advokāts piedāvāja Ārim lietu nenodot tiesai, bet izskatās, ka tiesa būs un domāju, ka man ir tiesības informet sabiedrību par servisu, kurš sasit klienta auto un nenes atbildību !!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Jūtu līdz.

Tādēļ es vienmēr cenšos "elpot meistaram pakausī" un novērot ko un kā viņš dara, pat ja tas ir čoms. Skaidra lieta, ka lielākoties gadījumos pasūta pastaigāties, taču nevajag doties pārāk tālu ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kādā servī strādā paziņa. Bez jebkādas sirdsapziņas pārmetumiem viņš un kolēgi var aizšaut līdz veikalam ar klienta autiņu. Vai tāpat "skaidu" noņemt! Un man nav saprotams kādam mērķim ir paredzēta tehniskā pase, kuru reizēm prasa atstāt servisā. VIN ir uzrakstīts uz autiņa. Tādos brīžos nāk atmiņā skaidas ņemšana.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kur likumos norādīts, ka servisos jāatstāj Tehniskā pase?? Tā jau ir 50% auto uzdāvināšana, tiem servisiem, kas man to prasa es pagriežu muguru.

Man ar bija pieredze tāda, ka atstāju, lai labotu stūres "reiku" autiņam, bet saņēmu auto ar izdauzītām pusasīm(luftes pirms tam nebij). Gāju pie šefa, bet tas noplātīja rokas un pierādīt es neko nevarēju.

Tas viņu politikā (teh.pases atstāšana) norāda, ka no servisa tiek noņemta atbildība, jo saimnieks ir labprātīgi atstājis mašīnu ar doķiem un par to liecina paraksts servisa eļļainajā žurnālā. Un viņi var rīkoties pēc sirds patikas ar Jūsu auto - piemēram, iecirst tahometru sarkanajos sektoros un aizlaist pa Krasteni pēc spuldzītēm :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nu kaa risinas konflikts??

jasaka gan,ka topika autors ari ir ne visai godigs pilsonis. tas gan nav si gadijuma sakara

Dīvaini bija par sevi izlasīt shaadu INFU! Sazinaajos ar Kristu un noskaidroju, ka aizvainojuma pamtaa ir tas, ka neesmu pateicies par publikāciju, kuru Krists uzrakstiija kopaa ar Dinu Zieme prieksh aviizes AutoInfo pirms diviem gadiem. Rektora pienaakums nav skriet pakalj korespondentiem, bet kodineet vinju darbu. Shaa vai taa- es saku paldies par Krista paveikto darbu un aicinu sanemt atliidziibu par padariito darbu.

Mans telefons, 29225389.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...