Jump to content

dodge caravan'02 instrumenta paneļa kļūdas

hiperezis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Instrumentu panelim un vidus konsolei nedeg apgaismojums(augšējai konsolei deg). uztaisot diagnostiku panelim, parādās šādas kļūdas:

100.3 EATX COMMUNICATION FAULT

100.6

SBEC/DEC/MCM COMMUNICATION

FAULT

kas te ir par saīsinājumiem? kur lai meklē vainu?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

es vēl neēsmu aizmugures lukturus nomainījis, bet pakaļējie miglinieki autiņam ir. mainot priekšējos lukturus, ievēroju, ka viens vads ir ievilkts no salona. vēlāk man pieleca, ka tas laikam ir miglinieka barošanas vads un ja nemaldos, tas bija piieslēgts pie tuvās gaismas. bet ar šo, man ar viens jautājums ir: vai aizmugurē ir jāpieslēdz abi miglinieki vai pietiek ar vienu, kreisajā pusē? bet tomēr nevaru saprast, no kā vairs nedeg apgaismojums panelim... izpīpēju visu shēmu, bet nekā nesapratu, kur varētu būt kļūda.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

man domājams, ka miglinieka(aizmugurējā) barošana ir ņemta no priekšējā luktura(kreisās puses) tuvās gaismas. vismaz izskatās, ka viens ir vilcis to vadu. tas būtu sīkums. vakarā būs jāņem shēma un jāzīmē, kur varētu but pārāvums, kāpēc nedeg apgaismojums.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

man domājams, ka miglinieka(aizmugurējā) barošana ir ņemta no priekšējā luktura(kreisās puses) tuvās gaismas. vismaz izskatās, ka viens ir vilcis to vadu. tas būtu sīkums. vakarā būs jāņem shēma un jāzīmē, kur varētu but pārāvums, kāpēc nedeg apgaismojums.

netīšām nav nogriezts apgaismojuma reostats?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...