Jump to content

Jautajums par Chrysler 300M

dvausika
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

• Pēc 1 mēneša...

Pelnu trauka piepiiteejaa straava ir tikai pie iesleegtas aizdedzes un otraa galeejaa atsleegas poziicijaa.

Prieksheejaa elkonju balsta "kastee" ir piepiiteeja ligzda.

Jautaajums taads:

- Vai tajaa tieshaam vienmeer jaabuut straavai? arii bez aizdedzes vai ieliktas atsleegas??

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Tieshaam neviens nezin vai tam taa jaabuut??

Graamatinjaa arii par to rozeti un taas droshinaataajiem neko neatrodu :(

Pelnu trauka piepiiteejaa straava ir tikai pie iesleegtas aizdedzes un otraa galeejaa atsleegas poziicijaa.

Prieksheejaa elkonju balsta "kastee" ir piepiiteeja ligzda.

Jautaajums taads:

- Vai tajaa tieshaam vienmeer jaabuut straavai? arii bez aizdedzes vai ieliktas atsleegas??

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par bagaazhnieka un haubes "amortizatoriem":

Vai tiem ir pilniibaa pashiem jaaatver vaaks? Man tie tikai minimaali paliidz atveershanu un neljauj vaakam aizkrist.

Kaa ir citiem 300m? Ja tas nau normaali, kur un pa cik tos amortizatorus vareetu mekleet?

eBay'aa atradu katru taadu komplektu pa ~30Ls (ar visu piegaadi).

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

par piepipejamo..vai tad sim nav speciala drosinataja ligzda ar 3 caurumiem,ka concordei,kur viena stavokli iesprausts drosinatajs ir pastaviga strava,bet otra caur aizdedzi..

Ir taadi pashi 3 cauruminji (nezinaaju tikai ka prieksh taa, paldies - buus jaaizmeegjina), bet lieta taada, ka piepiipeetaajs priekshaa, pelnutraukaa straadaa tikai pie iesleegtas aizdedzes, bet ligzda "elkonja kastee" - pastaaviigi!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 4 nedēļām...
Man tāds sīkums, taču noderīgas fīčas problēma: esmu pamanījis, ka aizmugurējā loga apsilde nedarbojas. Ko es pats varu darīt lietas labā? Vai tas tikai servisā labojams?

Plds!

a poga rāda, ka ir ieslēgts sildītājs?ja ne, tad vaina ir salona kompī vai sildītāja relejā

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Jā, poga iedegas, kad ieslēdzu sildītāju.

Un vai pats varu kaut ko izdarīt?

Iespējams nav kontakta uz paša stikla. Es domāju tās vietas, kur stikls pieslēdzas pie vadiem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nomēri spriegumu uz vadiem paša stikla - ja ir, tad kā parasti pazudis kontakts lodējuma vietā pie stikla...nepatīkami...parasti izdodas atjaunot 50% gadījumu,

ja nav sprieguma - meklē sildītāja releju un drošinātāju - pogas gaismiņa barojas no borta kompja un nav rādītājs, ka spriegums palaists uz apsildi

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...