Jump to content

Chrysler Stratus krāsniņa


chronos
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki foruma dalībnieki!

Būtu ļoti pateicīgs ja palīdzētu tikt skaidrībā ar Chrysler Stratus krāsniņu. Problēma ir tāda ka krāsniņa nevar piesildīt mašīnu, pēc aptuveni stundas braukšanas pat logi mašīnai neatkūst un salonā arī diezgan pavēss. Jautājums ir vai tas ir normāli, vai arī tur ir kāds knifs kā tos slēdžus jāsaslēdz. Vēl ir neskaidrība kāda ir podziņas nozīme uz kondicioniera pirmā kreisā slēdža (virsū burti A/C).

Tad varbūt kāds varēs ieteikt kur meklēt defektu. Braucot, kamēr nospiests gāzes pedālis viss ir ok, bet atlaižot gāzes pedāli parādās čerkstoņa (grabēšana) mašīnas priekšpusē vadītāja pusē, nospiežot bremzes klaboņa pazūd, nospiežot gāzes pedāli arī klaboņa pazūd. Servisā apskatīja tipa neko neatrada.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man ari situalija un masina identiska salstu ... loti salstu.

Cik laikietilpigs un cik dargs process ir izskalot sistemu?

Nopirku gan tosolu gan skalojamo tomer pec apraksta viss izkatijas vienkarsak un ari skiet tika veidots siltakos apstaklos :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man jau nav tik traģiski ka saltu, jo gaisu silto viņš pūš, bet nu agrāk bija BMW 320 un šitādā laikā varēja maiciņā braukt, tad tagad džemperis gan jāģērbj. Problēma ir vairāk attiecināma uz logiem - priekšējam stiklam teiksim, kur gaisu pūš virsū ir ok, bet jo tālāk no tās lūkas jo sūdīgāk, pēc stundas brauciena gar logu malām vēljoprojām bija ledus, pie tam iekšpusē.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...