Jump to content

Autogāze Trailblazer

Arnis76
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveikiņi,

Nu tad jautāšu Jums, pieredzējušajiem. Zinu, ka autogāze palielina degvielas patēriņu par 15%, un par tik pat krītas jauda, toties naudas izteiksmē km izmaksa patīkami sarūk. Ir vēl kādi slēptie "āķi"?

Kur ieteiksiet likt šo gāzi - esmu dzirdējis ka arī šajā lietā ir ļoti svarīgs kantoris, kas veic montāžu. Nav mazsvarīgi, norēķins ar pārskaitījumu, kas izslēdz "laba meistara kuram nav laika papīrus kārtot" iedāvāšanu :)Mašīna man ir 2004. gada, līdz ar to rēķinos, ka Ls 1000 aizies...

Paldies

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveikiņi,

Nu tad jautāšu Jums, pieredzējušajiem. Zinu, ka autogāze palielina degvielas patēriņu par 15%, un par tik pat krītas jauda, toties naudas izteiksmē km izmaksa patīkami sarūk. Ir vēl kādi slēptie "āķi"?

Kur ieteiksiet likt šo gāzi - esmu dzirdējis ka arī šajā lietā ir ļoti svarīgs kantoris, kas veic montāžu. Nav mazsvarīgi, norēķins ar pārskaitījumu, kas izslēdz "laba meistara kuram nav laika papīrus kārtot" iedāvāšanu :)Mašīna man ir 2004. gada, līdz ar to rēķinos, ka Ls 1000 aizies...

Paldies

Cik man gāzes iekārtu ir bijis, no pieredzes varu teikt - jaudas starpību praktiski nejūt. Ja ļoti vēlas, tad var just, kad apgriezienus bieži lieto teiksim ap 3000( Jūsu gadījumā). Var palielināt gāzes patēriņu, un tad starpība būs nemanāma. Bet tur jau tā sāls, ka mums ir jābrauc LĒTĀK. Tas par klasisko gāzes iekārtu.

Par iesmidzi, saka, ka starpības vispār neesot, dažiem pat jauda lielāka paliek. Cik taisnība, par jaudas palielināšanos nezinu, jo nav pieredzes, bet, ka tā sistēma labāka - noteikti. Attiecīgi dārgāka. Enivei. Var zvanīt pa kantotiem un uzdot tieši tādu pašu jautājumu un veikt atbildžu rezumē.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pašam ar iešprici nav, viedokļi dzirdēti dažādi,cits saka ,ka patēriņš tāds pat , citi ,ka tāpat kā parastai iekārtai + 15 % ,bet galvenais nav šāvieni.

Un vēl ir auto (jaunākie) kam var uzlikt tikai ar iešprici.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...