Jump to content

Jeep grand cherokee diski


Resnais
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki kungi,

Tā kā braucu ar Jeep Gr. Cher. piereģistrējos lai lūgtu Jums pēc padoma.

Īsāk sakot, sāpe- vēlos iegādāties sev kādus jaukus grand cherokee riteņu diskus uz vasaru. Tā kā autiņam vēl ir garantija, ļoti uzmanīgi pieeju pie disku izvēles- izmēri, iznesums utt.(nepareizi rādītāji var bojāt balstiekārtu, vēl beigās pateiks, ka likvidē garantiju) Jāsaka, ka šeit biju pārsteigts par TC motors- servisā nezin, kas ir riteņu disku iznesums. Noliktavā- viņiem nav tādas informācijas. Beigās zvanīju pārdevējam, tad noklausījos viņu iekšējās sarunas ('*vārds* ty dur**, ty *#$$), nu un beigās noskaidrojās esošo disku specifikācija.

Tā butu 17x7.5 , 5x127mm skrūves, 50.8mm iznesums.

Tā kā TC Motors 3rd-party piedāvātie diski nāk no latakko, griezos pie viņiem pa taisno, tur visiem disku variantiem iznesums 35-40mm, saprotu, ka mašīnas sāni būs dubļos, jo riteņi būs uz āru. Tas pats ar pāris citiem disku tirgotājiem.

Varbūt Jūs kāds zināt, kur uzmeklēt kaut kādas pieļaujamo iznesuma robežas tieši specifiskam automobilim? Varbūt kāds tirgotājs, kam varētu būt patiesi Jeep specifiski diski?

Ar cieņu un gaidot atbildi

R.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Viena nianse jāņem vērā skatoties diskus. Diemžēl kā iznesums bieži tiek tulkotas dažādas lietas. 1.Backspacing 2.Offset. Šo lietu korekta tulkošana tiek demonstrēta http://www.quadratec.com/jeep_knowledge ... cle-33.htm

Tie 50mm man izskatās kā offset.

Amerikāņi bieži vien diskiem norāda Backspacing, jo tas ir cipars, kas reāli norāda vai riteni varēs uzmontēt un tas neķersies piekares daļās. Diska un riepas platums jau noteiks to, vai ritenis nelien ārpus arkām. Arī šajā gadījumā ir risinājumi - Jeep riteņu arku paplašinājumi tiek ražoti rūpnieciski un parasti nenojauc ražotāja garantijas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...