Jump to content

Dodge Intrepid - Gabarītu gaismas

Damascus
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Vel kas.....

Intrepidiem ir ornazhi gabariti. Dibaini, ka manai sakotneji tie vadi bija atvienoti! lai darbotos tikai pagriezieni!

Jautajums vai tas ir delj apskates....?

p.s. varbut "blonds" jautajums. Bet par amerikanja ipasnieku esmu kluvis nesen ;) ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Vel kas.....

Intrepidiem ir ornazhi gabariti. Dibaini, ka manai sakotneji tie vadi bija atvienoti! lai darbotos tikai pagriezieni!

Jautajums vai tas ir delj apskates....?

p.s. varbut "blonds" jautajums. Bet par amerikanja ipasnieku esmu kluvis nesen ;) ;)

tu laikam no braļukasiem ievedi?tiem ir tāda tendence atslēgt gabarītus un tad viņi pie sevis pērk apskates...priekš mūsējās vajadzēs ieurbties lielajā tuvo gaismu blokā - Intrepidam tā ir vismazākā problēma...ātri

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

V8, Neievedu gan! Pirku jau latvija registretu un apskati reiz ir izgajis. varbut iepriksejais no braljukaam ir vedis.

Ko tu domaji ar to , ka ieurbties lielajā tuvo gaismu blokā.

Un kas domats zem texta, ka ta ir no mazakajam problemam.. :) Vai ir vel kas tads, ko apskatee varetu nelaist cauri? :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Bet kā ir ar atpakaļgaitas lampām? Man šobrīd ir ārējais atpakaļgaitas lukturis zem bampera, un bieži iznāk aizlocīt uz apmalēm.. Nav labs risinājums, un vispār - bojā skatu.

Pagriezieni šobrīd ir oriģinālo atpakaļgaitas lukturu vietā. Varbūtu blakus var ieurbties un tur iemontēt atpakaļgaitu?

Mašīna - C Concorde.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par gabaritiem un to krasu kaut ko atradu :)

205.1.2. Skaits un krāsa

205.1.2.1. Automobiļiem un to piekabēm, kuru platums lielāks par 1600 mm un kas izgatavotas pēc 1995.gada 1.janvāra, jābūt diviem motociklam – vienam vai diviem) baltu gaismu izstarojošiem priekšējiem gabarītlukturiem [A]. Dzeltenu gaismu izstarojoši priekšējie gabarītlukturi pieļaujami tikai tad, ja transportlīdzeklis izgatavots atbilstoši Amerikas (Kanādas) nacionālo standartu prasībām un šādu lukturu uzstādīšanu paredz izgatavotājs, turklāt tikai tad, ja transportlīdzeklis izgatavots līdz 2001.gada 1.janvārim un Latvijā reģistrēts līdz 2004.gada 1.jūlijam.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Bet kā ir ar atpakaļgaitas lampām? Man šobrīd ir ārējais atpakaļgaitas lukturis zem bampera, un bieži iznāk aizlocīt uz apmalēm.. Nav labs risinājums, un vispār - bojā skatu.

Pagriezieni šobrīd ir oriģinālo atpakaļgaitas lukturu vietā. Varbūtu blakus var ieurbties un tur iemontēt atpakaļgaitu?

Mašīna - C Concorde.

blakus nevar vienā sekcijā par ja ieliek šķērssienu - concordei es lieku taisnstūra iegriežamu marķētu lukturi tieši zem numura zīmes apakšējās malas - sanāk ne zemāk par buferi un ne tālāt par kopējo gabarītu

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...