Jump to content

Chrysler Lhs Ātrumkārba

chrysler LHS
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

ir taada lieta, ka kkaa jociigi paarsleedzas aautrumi! taa kaa ar taadu nelielu sitienu ne sitienu, gruudienu ne gruudienu, nevar saprast! samazinot aatrumu, kad iemet mazaakaa robaaa, tad nedaudz taakaa pagruuzh, noraustaas, nobremzee autinsh! visu laiku taa nebija, bet tgd divu dienu laikaa to esmu noveerojis! kas vareetu buut par probleemu?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

ir taada lieta, ka kkaa jociigi paarsleedzas aautrumi! taa kaa ar taadu nelielu sitienu ne sitienu, gruudienu ne gruudienu, nevar saprast! samazinot aatrumu, kad iemet mazaakaa robaaa, tad nedaudz taakaa pagruuzh, noraustaas, nobremzee autinsh! visu laiku taa nebija, bet tgd divu dienu laikaa to esmu noveerojis! kas vareetu buut par probleemu?

:( Tfu, tfu, tfu, bet taa parasti saakas ziepes.... Eljas liimenis OK ?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

eljas liimenis ok! vinsj nevis cieti sit, bet miiksti un jociigi! to variantu, kad nomet aatrumu un vinsh taa kaa noraustaas vai kkas tml.- vareetu saliidzinaat ar to , kad brauc ar parasto karobku un iemet piem no 2. uz 1. aatrumu, bet daudz mazaaks nobremzeejums, sitiens vai kaa to var nosaukt!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Hmz... Manam Vision tāds gļuks bija pirms kārbas remonta, un turpinās joprojām. Kad ņēmu mašīnu ārā no servisa, meistars teica, ka esot jāmaina droseles stāvokļa devējs, tautā saukts PPS. Solenoīdu bloks netika pieminēts ne remonta laikā, ne tad, kad zvanīju un sūdzējos par kārbas uzvedību. Kad būšu šo devēju nomainījis (tas varētu notikt pēc kādām 10 dienām) ziņošu par rezultātiem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

manam savukart leni ripinoties (korkjos) ar inerci, mazliet pieduroties pie gazes taads kaa raviens paraadaas... vai nu smaga kaaja, liela jauda, vai vienkaarshi paranoja uz automatu gljukiem :) un tad veel taa tieksme saklausiit visadu sliktus troksnjus zem haubes un ritoshajaa.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 mēnešiem...
manam savukart leni ripinoties (korkjos) ar inerci, mazliet pieduroties pie gazes taads kaa raviens paraadaas... vai nu smaga kaaja, liela jauda, vai vienkaarshi paranoja uz automatu gljukiem :) un tad veel taa tieksme saklausiit visadu sliktus troksnjus zem haubes un ritoshajaa.

Un kaa tas beidzaas ? Ja beidzaas.. Jo tieshi ko taadu nupat pamaniiju Visionam..:)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

... un tad veel taa tieksme saklausiit visadu sliktus troksnjus zem haubes un ritoshajaa.

Jā, jā, arī man tāda tieksme ir! :) Bet labāk tā, nekā "nedzirdēt"! :P

Man arī tāda paranoja...:-)))

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

a es shitaa klausoties trokshnjos zem haubes, peekshnji braucot saklausiiju "shujmashiinu" , kas veelaak rada skaidrojumu ar zemo elljas liimeni (zem minimuma) un sulojoshaam elljas trubaam pie radiaatoraa.

Sesdien apmekleesim TC.

P.S. kaadi biji kontakti tam izdaudzinaatajam kraasotaaju kantorim pie Zoljika vai Imantas. Gribeetos taakaa ziemas shviikas piekraasot.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...