Jump to content

jautaajums par lielo degvielas pateerinju!!!!!!!!!

chrysler LHS
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

ir taada lieta, ka autinsh rij daudz bendziinu (chrysler LHS)! kompis raada 19,3 l uz 100-aku! nesaku ka nepatiik uzdot gaazi, bet manupraat nejau taapeec tik daudz buutu jaauzraada un jaarij! + nejau visu laiku pedaalis ir griidaa! kas taa vareetu buut par vainu? ieleju uz 5 ls degvielu, bet kompis uzraada ka var nobraukt apm. 25, 20 km! manupraat tam taa nav jaabuut! luudzu paliidziibu!!!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Atbildes 59
  • Uzsākts
  • Pēdējā atbilde

Aktīvākie rakstītāji

• V8

7

• Maaris

6

• rudens

5

• chrysler LHS

7

Aktīvākie rakstītāji

ir taada lieta, ka autinsh rij daudz bendziinu (chrysler LHS)! kompis raada 19,3 l uz 100-aku! nesaku ka nepatiik uzdot gaazi, bet manupraat nejau taapeec tik daudz buutu jaauzraada un jaarij! + nejau visu laiku pedaalis ir griidaa! kas taa vareetu buut par vainu? ieleju uz 5 ls degvielu, bet kompis uzraada ka var nobraukt apm. 25, 20 km! manupraat tam taa nav jaabuut! luudzu paliidziibu!!!!!

Ja tu pa pilsētu brauc, tad aizmirsti par kompi. Skaiti pats. Šis saits var palīdzēt uzskaitīt: http://www.spritmonitor.de/en/

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Oponēju Dunduram. Pie "agresīvas" braukšanas mans ar rāda astranomisku patēriņu. Ja apmēram zini cik tavs autiņš "rij", tad ir mierīgāk. Lai sevi nesāpinātu uzliec patreizējo patēriņu. Vidējais pa pilsētas ciklu ilgi krītas. Mans rekords bija ap 12l/100, bet pārsvarā rāda ap 16-17.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Oponēju Dunduram. Pie "agresīvas" braukšanas mans ar rāda astranomisku patēriņu. Ja apmēram zini cik tavs autiņš "rij", tad ir mierīgāk. Lai sevi nesāpinātu uzliec patreizējo patēriņu. Vidējais pa pilsētas ciklu ilgi krītas. Mans rekords bija ap 12l/100, bet pārsvarā rāda ap 16-17.

Nav ko oponēt - būtība tā pati, īsi uzrāvieni attiecībā pret maziem attālumiem. Chrysler compis ar to netiek galā. Tāpēc ir jānomēra pašam. Man ar uz kompa stāv 19L/100km. Reāli nav vairāk par 14. Man ir 99.99% Rīga un viss pa sastrēgumiem.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kompis raadiis 0 un kaa tad vareeshu zinaat cik man veel braukt? Maari, kaa var uzlikt pa6reizeejo pateerinju? taads mulkiigs,smiekliigs jautaajums, bet cik juusupraat vajadzeetu nobraukt km pa 5 ls? gadijumaa nav taa, kad ielej uz 20 ls un tad autinsh mazaak "riis" vai taas ir mulkiibas, vnk esmu d zirdeejis ka taa runaa! paldies!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nu nezinu kā tu brauc....ar 15 litriem es katru dienu braucot uz darbu maršrutā Vecmilgrāvis-Bauskas iela un atpakaļ(22k m viens gals)varu nobraukt apm 120 km ( divas dienas un vēl +)...aprēķins daudz neatpaliek no vidējā pēc kompja

Pirmkārt cikos Tu brauc? Es izbraucu no Vecmilgrāvja ap 7.00. Ne sastrēgumu ne šķēršļu. Līdz lidostai tieku ap 20-25 min! Atpakaļ ap 17.00-18.00 vismaz stundu! Te jau rodas tā starpība.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kompis raadiis 0 un kaa tad vareeshu zinaat cik man veel braukt? Maari, kaa var uzlikt pa6reizeejo pateerinju? taads mulkiigs,smiekliigs jautaajums, bet cik juusupraat vajadzeetu nobraukt km pa 5 ls? gadijumaa nav taa, kad ielej uz 20 ls un tad autinsh mazaak "riis" vai taas ir mulkiibas, vnk esmu d zirdeejis ka taa runaa! paldies!

Tev uz kompja ir vairākas pozīcijas. šķiet :vidējais,pašreizējais(kurš stāvot rāda 99),attālums, kuru tu vari nobraukt ar degvielas daudzumu izejot no vidējā patēriņa, laiks ceļā. Secība iespējams savādāka.

Es parasti pildu pilnu bāku. Man neliekas, ka autiņš daudz "rij". Domāju tas ir psihologiski, jo "piecīši" bākā ir septiņi. Vairāk salej-retāk domā! Ielejot uz "piecīti" bultiņa nemaz neizkustas!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

liels paldies Tev! taaoeec jau arii raxtiju ka mulkiigs jautaajums par to 5 ls, vnk gribeeju zinaat, jo man te draugs lielaas ka vinsh var nobraukt tur tik un tik ar 2.0 motoru un es laikam buushu nedaudz vinjam samelojies! :) :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

nu nezinu kā tu brauc....ar 15 litriem es katru dienu braucot uz darbu maršrutā Vecmilgrāvis-Bauskas iela un atpakaļ(22k m viens gals)varu nobraukt apm 120 km ( divas dienas un vēl +)...aprēķins daudz neatpaliek no vidējā pēc kompja

Pirmkārt cikos Tu brauc? Es izbraucu no Vecmilgrāvja ap 7.00. Ne sastrēgumu ne šķēršļu. Līdz lidostai tieku ap 20-25 min! Atpakaļ ap 17.00-18.00 vismaz stundu! Te jau rodas tā starpība.

Izbraucu vienmēr 7.20 - tad paspēju 7.36 uz slēgtu pārbrauktuvi Sarkandaugavā un caur Meža kapiem -pa Skanstes un ir OK. Aukstā laikā gan pieaug pa kādiem 1.5 litriem, bet tas nav būtiski

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

vakar uzzinaaju taadu joku (netiishaam)- pie videejaa pateerinja uzspiedu "reset" pogu, da4oks uzreiz pa nulleem, domaaju, paexperimenteeshu, nobraucu 15 km- kompis raada 11,8 l uz sotaku, no vakardienas turpinu paaarbaudiit- 6odien braucu no juurmalas (kauguriem) liidz aadazhiem un atpkalj, +/- 6ur tur ieskrienot, ja godiigi esmu prieciigs veel joprojaam, ieleeju uz 10 ls degvielas veel juurmalaa un taa arii tiku turp, atpakalj, nebiju gaidijis, nezinaaju ka ar 6ito autinju var arii ekonomeet! tgd ieleeju pusbaaku, aizbraucu uz riigu un atpkalj (tikko atbraucu), pireks, kompis raada 13,4 l uz sotaku (videejais braucot pa pilseetu), bendziina da4iks gandriiz nav nokrities! nonaacu pie sleedziena- ja gribi jaudiigu un liidzarto paekanomeet, tad var braukt arii ar 3.5 l motoru! :) :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es katru dienu vizinos no Siguldas uz Rīgu uz atpakaļ. Rīgā braucu līdz Vecajai Ģertrūdes baznīcai - līdz pašam centram. Pa dienu Rīgā vien salasās ap 20-25km + sastrēgums vakarā līdz Pērnavas ielai... Vidējais patēriņš dienā ir 11l/100km. Pa šoseju "peldu" kruīzā ne ātrāk par 100km/h. Uz šosejas vidēji tērējas 7,5-9l. Šķiet, ka nav slikti, vai ne? :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es katru dienu vizinos no Siguldas uz Rīgu uz atpakaļ. Rīgā braucu līdz Vecajai Ģertrūdes baznīcai - līdz pašam centram. Pa dienu Rīgā vien salasās ap 20-25km + sastrēgums vakarā līdz Pērnavas ielai... Vidējais patēriņš dienā ir 11l/100km. Pa šoseju "peldu" kruīzā ne ātrāk par 100km/h. Uz šosejas vidēji tērējas 7,5-9l. Šķiet, ka nav slikti, vai ne? :)

hmm vai weel kaads 3.5 litru 300m lietotaajs var apstiprinaat shaadu pateerinu? peec apraksta skiet ka lasu par savu 2.0 litriigo. bet ga GTO matemaatika neklibo tad juutos ka man ir nozagts 1.5 litri :(

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

hmm vai weel kaads 3.5 litru 300m lietotaajs var apstiprinaat shaadu pateerinu? peec apraksta skiet ka lasu par savu 2.0 litriigo. bet ga GTO matemaatika neklibo tad juutos ka man ir nozagts 1.5 litri :(

Jaa! Tas tiesa. Man pa taisno sanāk 8-9L. Pa pilsētu ap 13-14L. Nu jau būs gads kā braucu katru dienu (būs nobraukti 30000 km) ar šo auto un absolūtais vidējais = 10L/100km. Kādi ir bijuši citi izdevumi? Ja neskaita gaisa filtrus un eļļas maiņas un degvielu tad TIKAI kondiškas spriegošanas rullītis par 19Ls un tas ir viss gada laikā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

chrysler LHS

varbut noperc kadu mazu dizeliti,lai sadi topiki nav jataisa ..

:D:D:D. Manuprāt amauto pats par sevi nozīmē minimums 15l/100 ! Ja esi apņēmības pilns iegādāties tieši šādu auto, tad ar to ir jārēķinās! Tas ir komforts par kuru ir jāmaksā.Personīgi man degvielas izdevumi mēnesī pārsniedz 120Ls! Jā daudz. Bet uz ceļa jūtos droši.Svaram ir nozīme!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Krist, Tev kkas notika ka taadu debiilismu uzraxtiji???? protams, ka jaareekinaas,jo komforts ir komforts,godiigi sakot, man liekas ka man tie degvielas izdevumi paarsniedz pat tos 120 ls! draugam ir bmw 735. 2004 gada. druscinj pabraukaaju ar tadu, tad nodomaaju ka jaanjem taads, tad samainijos ar vinju uz nedeelju ar LHS-u, atdodot vinsh teica: "jaa,amerikaanis ir amerikaanis, kaut tajaa bembii ir daudz vairaak extru, tomeer taveejais (autinsh) savaa zinjaa man patiik labaak! ko es ar to gribeeju pateikt- to, ka amerikaanim nestaav klaat gandriiz neviens cits autinsh, lai cik jauns vinsh buutu, taa arii paliku pie sava LHS-A!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

vienkāŗsi kristam nebija ko teikt...:D

kas ir liels degvielas patēriņš?subjektīvs jēdziens - vienam jau 8 par daudz, citam 20 ar nav nekas.....amerikāņu 3,5-3,8 ir salīdzināmi ar eiropiešu 6cilindrīgajiem 2,0-2,5. ja tiem ir pāri 3 litriem, tad amerikāņi jau sāk palikt ekonomiskāki....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Krist, neteelo hvz ko ja taads neesi un neraxti to ko pats nesaproti, jautaaju ko esmu dzirdeejis! Tev neviens neprasija padjobkas taisiit! Pats nodarbojos ar nekustamaa iipashuma tirdznieciibu un ar shito lietinju ir taa, ka ir taadi briizhi, kad bezmazvai ne kapeikas nav kabataa! Nesaakshu te plaatiit savu finansiaalo staavokli, bet tici man- uz to bembi man ir pilniigi nosplauties par finanseem runaajot! Ja nevari nekur citur izcelties tad ej uz citurieni un padjabuvaj!!!!!!!!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Atbalstu tavu vēlmi noskaidrot isto degvielas pateriņu un vajadzibas gadijumā novērst defektu. Pieļauju ,ka šajā forumā nevienam nav pilnīgi vienalga cik tērē ,bet tavs teksts <===gadijumaa nav taa, kad ielej uz 20 ls un tad autinsh mazaak "riis" vai taas ir mulkiibas, vnk esmu d zirdeejis ka taa runaa! paldies!====> man maķenīt nav skaidrs.

P.S. Savam pēc komja neskatos, tikai nobrauktie km un iepildita degviela tanka.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ko juus te mokaties ar to pateeri;nu,piekriitu tam ka kompim nevar ticeet,jaalej ir pina baaka,un jaabrauc 100 km,tad jaalej atkal pilna(kalkalatoru pat nevajadzees).Buus pašam jaapameegina,tad pateiksu kaa ir.

Man pa šoseju braucot eed aptuveni 9L,braucot uz 100km/h

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...