Jump to content

Atkal Mercury Topaz 2,3L, 1992 - apgriezieni raustaas utt.

Vilx
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Sveiki!

Shkjiet te nepiecieshams ieviest jaunu sadalju - Mercury Topaz beedas.. ;)

Braucu shoriit uz darbu un kaukaa diivaini motors saaka uz vesties, tjipa apgriezieni raustaas, takaa sajuugs sliideetu laukaa, gan staavot, gan braucot..

Tad veel pie krusta noslaapa - noraustiijaas apgriezieni un noslaapa maita..

Varbuut kaads var pateikt ar ko man saakt - vai mainiit uzreiz visas kaarbas iekshas (tjipa remonta komplekts ir ar visiem diskiem utt.) vai kaukaads siikums pie vainas? Servisaa vinji jau jo vairaak jo labaak samainiis.. ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Sveiki!

noraustiijaas apgriezieni un noslaapa maita..

Domāju vajadzētu sākt ar attieksmi! :)

Nu ar attieksmi takaa viss ir OK! :) Mashiina kljuust par maitu tikai, kad kaarteejo reizi nopliist..

Sodien samainiiju svechu vadus, bet viss pa vecam.. nu vediishu laikam uz kaukaadu motora diagnostiku un ta jau maniis kas iisti pa vainu tur ir..

Kur Juus taisat motora diagnostiku, ja taadu taisat?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Manam VOJAGERītim diagnostiku taisīja DTC Čiekurkalnā (7367748). Kompis spēja pieslēgties autiņa smadzenēm, nolasīja kļūdas un ......... ko tur tālāk izteikties, paši sapratāt. Tagad autiņš sprigans kā jauns ērzelis

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Manam VOJAGERītim diagnostiku taisīja DTC Čiekurkalnā (7367748). Kompis spēja pieslēgties autiņa smadzenēm, nolasīja kļūdas un ......... ko tur tālāk izteikties, paši sapratāt. Tagad autiņš sprigans kā jauns ērzelis

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nē , nē es tikai TC tagad pērku detaļas. Pirms biju DTC ieskrēju TC. Ne s....... (atvainojos par izteicieniem, bet joprojām vēl sēd uz nerviem) viņi neko neizdarīja. DTC diagnostika apm. 1.5 stundas. Stundā 12 LVL. Tikai iepriekš jāpierakstās. Baigi apmierināja darba laiks. Šamie strādā līdz 22.00

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

DTC ir OK,bet ar amerikāņiem šie negrib ņemties,bet Vojāgerā jau tas Mitsubishi motors vien ir, tāpēc ņēmās darīt! Manu Bonnevilli atteica! :D:D:D:D:D:D:D

Mīkstie! :D:D:D:D:D:D:D

Bet par Eiropas mašīnām šie rubī fišku ahūni! Divus biju vedis, vienu totāli bezcerīgu variantu saveda tādā kārtībā,ka prieks spolēt bija1 :)

Tiesa naudu ar noplēsa 21Ls par diagnostiku un vēl 102Ls par darbu!

Vēl viena viņu problēma (vismaz 3gadus atpakaļ,kad biju pēdējo reizi) ir,ka sarunājot,ka šie pazvanīs pēc diagnostikas veikšanas,kas darāms tālāk un cik tas maxā, TAD šie zvana tikai tad,kad jau auto gatavs unjāmaxā virs 100LS! Bet toties viss strādā! :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par gala izmaksām........ var būt. Bet es maksāju par kvalitāti, nevis par acīm un imidžu. Mani intresē kvalitāte, laiks, apstākļi (tāpēc arī TC vairs nerādu savu auto. MUDAKI). Kur tu esi redzējis labus apavus ECCO apavus par kapeikām. Tā pat ir ar auto. Vai tad autiņam tu lej sazinkādu eļļu lai tik ripo vai 5w-40. Es vismaz cenšos labāko dot

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...