Jump to content

Fleetwood

Vilnis
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Manam 1973.gada Cadillac Fleetwood jau no iegādes brīža nav kaligrāfiskais uzraksts Fleetwood uz labā priekšējā spārna(tāds pats ir arī uz kreisā spārna un bagāžnieka vāka). Būšu pateicīgs par jebkādu info, kur tādu var dabūt.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Ir iespēja pameklēt kādu metāla darbnīcu,kas ir spējīga uzmeistarot tādu uzraxtu vai var pasūtīt piemēram- eBay.com

Tur visu var nopirkt! Tik tas ceļš! :(

Man Impalai arī vajag uzraxtu "Impala"! :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Mans tevs kadreiz stastija par vechuku kursh viilejis volgas uzrakstus - ja vajadzeja eksporta variantu vai kads bija no..zadzis kantaini kaligrafisko uzrakstinju tad vechuks njeema un viileja! - esot sanacis labaks par iisto! - zhel ka Taivaana tik talu - shitie tev visu autinju nokopeetu :)))))))

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Var arī uztaisīt ģipsī formu un atliet! Laba ideja man arī! :) Paldies!

Ja veelies nodarboties ar pashdarbiibu, vari panjemt maalainu smilti (veidsmilti - taadu senaak lietoja leejeeji), papreseet to, iespiest plaaksniiti smiltii un peec tam atliet - sanaaks labais! Gjipsis to temperatuuru neturees un saspraags - labaakajaa gadiijumaa ziimi no alvas vari gjipsii izliet.. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...

Man ir zinaams viens WC ( bez jokiem), kur ir saakot ar cadillack un beidzot ar buick shiltiiteem...originaalaas, taa teikt interjera elements. Ja nu akuraat, kaadam vajag kopiju uztaisiit, tad vareetu meeginaat ar saimnieku sarunaat, lai iedod tos bljembakus nokopeet. Shim uz tiem bljembakiem skatoties, taadu sentimentu rauj, ka pashi saprotiet, citur nevareeja tos pielikt...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...