Jump to content
Sign in to follow this  
janism1

Vision un gaaze

Recommended Posts

janism1

ir probleemu geibu Visionam uzlikt gaazi bet servisos saka ka var likt tikai inzektorgaazi kas ir pusmasiinas veertiiba ap 700-800LS protams tik daudz netaisos ieguldiit. Zinu ka man agraak viens paziistams cilveeks staastiija ka arii visionam ir gaaze un parastaa iekaarta bet laikam kaut kaads kolektors paartaisiits. Nezinu ko lai dara vai nu jaaprdod taa masiina vai jaameegina cits risinaajum.

Varbuut kaadam ir kaada pieredzi kaa uzlikt visionam gaazi???

Maaris

Vai ta ar bendzu vairs neiet ? :)

Par gazes iekartas cenu ir taisniba ap 800-900.

Principa ,ja paraakajas pa diskusijam var visu atrast . Vienigi varbut tas nebus tiesi par Tavu auto ,bet runats par so lietu ir daudz un dikti .

Parekini cik videji nobrauc menesi un padoma pec cik ilga laika Tev ta gaze atmaksasies , periodiski jau tapat japabrauc ar bendzu .

V8

vēlreiz atgādinu - ja gada nobraukums ir zem 25t km, tad gāzes iekārta neatmaksājas....

Āris Seisums

Rupji rēķinot uz Vision braucot ar gāzi uz 25 000km ietaupīs ~413Ls gadā. Līdz dzinēja iesilšanai tāpat rūks ar benzīnu, tātad ietaupījums vēl nedaudz mazāks. 6 cilindru motoram gāzes inžektors ar uzstādīšanu maksās tuvu pie 800Ls utt.

janism1

Man sanaak ap uz 25K KM reekinot ka ietaupiijums vareetu buut ap 650LS reekinot pieneemu ka benziins maksaa 60sant gaaze 31 sant videejais benziina pateerins 12L/100KM un gaazes 14l/100Km + pie ietaupiijuma -10% par to ka uzsilstot taapat darbojas ar benzinu.

Vai tavi apreekini ir reaali no taa kaa dziivee notiek ja taa tad jautaajums kas atskiraas no mani piemineetajiem cipariem. Vai gaazi rij stipri vairaak vai daudz benziinu pateeree uzsilstot?

Vispaar ja taa un ja taa iekaarta tik daarga tad es paardodu to asiinu tikai deel benziina pateerina deel pirku taadu kuram var leeto iekaartu uzstaadiit.

Reku sludinaajums moz kaadam interesee.

http://ss.ss.lv/msg/lv/56/2790/111567/UngOFEthRQ==.html

Masiina ar visam ekstraam ideaalaa staavoklii gribu 2099 EUR

Vilnis

Man gan nav pieredze amerikāņu darbināšanā ar gāzi, toties ir gana liela ar audi- 4 gadi un 130t km. Iekārta ir pati vienkāršākā, 200 Ls vērtībā. Vienkārši aprēķini uzrāda, ka šī iekārta atmaksājās jau pēc 20t km. Protams, uzstādot dārgu gāzes iešprici, šis kilometru skaits būs kietni lielāks. Līdz ar to neiztur kritiku apgalvojums, ka gadā jānobrauc 25t km, lai tā atmaksātos. Jebkurā gadījumā iesaku konsultēties ar tiem ,kuri brauc ar gāzi, nevis ar tiem,kuri tāpat zina vislabāk. Lai veicas!

Gatis

Ja ar masinu brauc ilgak par gadu un nobraukums ir ssie 20-25000km , tad gaze atmaksajas ( iet runa par ieprices iekartu).

sejejs

Ko ņemties,ja 12L ēd tikai! Gribi lēti braukt? Brauc ar trolejbusu!

Mūzdien neapmierinātie cilvēki!

Ja nevari atļauties 12L uz 100km,tad nebrauc ar amerikāni,bet patiesībā nespīd ne BMW, ne MB,... patiesībā, neviena normāla izmēra mašīna nebūs pa prātam,jo visas nemalaļitraškas ēd 10-14Ltr pilsētā!

Maaris

Manuprat vards Amerikas auto asociacija ir 15 l/100 ne mazak . Reizem sanak braukat pa tuksakiem marsrutiem un videjais paterins nokritas lidz 13l/100 un es par to priecajos ,man ir labi .Nav jegas pirkt AA ja neesi gatavs liet vairak par 15 litriem !!!

KIPOS

Nu jāāāā, nopērkam mašīnu , bet benzīnu ņemam uz kredīta :)))

V8

Manuprāt tā ir katra individuāla problēma - likt gāzi vai nē...vieni slavē, vieni lamā...

anri

Nu nezinu par tiem 800 LVL, pats liku gadus 3 atpakalj uz vision 3,5l iekaartu par 340 LVL un braucu bez beedu(nekaadas shaushanas utt.) Taa kaa, ja neesi veel auto paardevis, tad pameklee googla AEG serviss vai kaut kaa taa(var skatiities arii CSDD maajas lapaa pie sertificeetiem auto gaazes iekaartu servisiem),shis kantoris arii man uzlika iekaartu, atrodas vinji uz Vagonu ielas. Vieniigi skaties lai garantiju iedod ar pareizajiem datumiem, jo man vinji bija ierakstiijushi ka uzstaadiijushi taadaa laikaa, ka auto veel nebija LV regjistreets.