Jump to content

7. oktobrī Biķerniekos Monster Truck šovs


Pantēra
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Pirmo reizi Baltijā iespaidīgs Monster Truck šovs ”Kuusakoski Monster Mania 2006”.

2006. gada 7. oktobrī. Biķernieku kompleksās sporta bāzes stadionā Cēsu alus un Ramirent piedāvā nepieredzētu 3 stundu ilgu šovu, kuru sniegs 6 pagājušā gada labākās Eiropas Monstertruck automašīnas.

Biļetes uz šovu jau iespējams iegādāties visos Biļešu servisa tirdzniecības punktos (tai skaitā Statoil degvielas uzpildes stacijās, lielveikalos, Pasta nodaļās, Hansabanka filiālēs) un http://www.bilesuserviss.lv.

Visā Eiropā šāda veida šovi pulcē ļoti lielu skatītāju skaitu (2005. gadā Somijā – 50 tūkstoši un Zviedrijā – 40 tūkstoši). ASV tas ir pat populārāks par F1.

Monstertruck automašīnas ir aptuveni 3,3 m augstas un 3,65 m platas, tās ir visurgājēji ar 1,6 m augstiem un 1,1 m platiem riteņiem, un šo automašīnu svars ir vismaz 4 000 kg. Tās ir spējīgas 4 - 5 sekundēs sasniegt ātrumu līdz pat 100 km/h un to maksimālais ātrums ir līdz pat 160 km/h.

Monster Mania diena

Monster Mania dienas ietvaros Jūs redzēsiet ko vairāk par nepārspējamiem priekšnesumiem un monstertuck sacensībām. Tiks stādīti priekšā un intervēti paši braucēji, būs iespējams izbaudīt dažādas atrakcijas un īpašos stendos iegādāties Monster mania suvenīrus. Tāpat ikvienā Monster mania pasākumā ir iespēja redzēt labākos freestyle motociklistu paraugdemonstrējumus – kaskadieru komandas izpildīs satriecošus trikus gaisā.

Tomēr, Monster Mania dienas centrā ir monster truck automašīnas. Monster Mania diena sākas ar kvalifikāciju, kad katra monster mašīna veic distanci uz laiku. Visbeidzot monstertruck automašīnas sānu pie sāna sacenšas čempionāta fināla raundā - paralēlās skriešanās sacensībās.

Pēc aizraujošas sacensības, dienas beigās skatītāju vērtējumam tiek rādīti dažādi freestyle triki – katrs braucējs iziet arēnā un mēģina atstāt pēc iespējas lielāku iespaidu ar ātrumu, milzīgiem tramplīnlēcieniem gaisā un dažādiem kaskadieru trikiem. Šova laikā milzu monstri demonstrēs iespaidīgus lēcienus pāri līdz pat 14 vieglajām automašīnām, maksimālais lēciena augstums var sasniegt pat 8 metrus.

DIENASKĀRTĪBA

11.00 Galvenie vārti tiek atvērti - Pitparty

12.00 Iepazīstināšana ar Monster truck – Parādes aplis

12.30 Monster Mania kvalifikācija

13.15 Freestyle MX (vēl nav apstiprināts)

14.00 Monster Mania paralēlās skriešanās sacīkstes

15.00 Freestyle MX (vēl nav apstiprināts)

15.45 Monster Mania Freestyle & Wheelie

16.30 Pit Party

17.30 Šova beigas

Šovu neietekmē laika apstākļi un tas notiks pat lietainā laikā, kad tas solās būt pat vēl interesantāks un skatāmāks, jo braukšana kļūs slidenāka un braucējiem būs jādemonstrē sava meistarība savaldīt monstrus uz slidenas virsmas.

Iespējams līdzīgi šovi ir redzēti dažādās kabeļtelevīzijās, taču TV ekrānos redzētais nekad nebūs salīdzināms ar dzīva priekšnesuma laikā pieredzēto.

Pasākumu atbalsta: Kuusakoski, Cēsu Alus, Ramirent, GAS, Albert Hotel, Hansa Līzings, Ramiteh, Tallink, LNT, TV5, Delfi, FHM, Forsāža, Sīrups

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...