Jump to content

Elektriķis


PiepZz
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Kljuuda - low/reverse solenoid, paraadaas, kad auto uzkarst zem haubes (korkjos), kaarba iesleedzaas avaarijas rezhiimaa, paariet paarlaizhot mashiinu vai/un paceljot haubi, Chrysler Stratus.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kljuuda - low/reverse solenoid, paraadaas, kad auto uzkarst zem haubes (korkjos), kaarba iesleedzaas avaarijas rezhiimaa, paariet paarlaizhot mashiinu vai/un paceljot haubi, Chrysler Stratus.

izskatās pēc solenoīdu bloka maiņas - uzkarstot sākas gļuki....te mums jau bija tāda probza ar chrysler valmierā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 mēnešiem...

Viņš gan rāda, ka vaina ir solenoīdos (kas būtībā ir parastas spoles, pārtīt var pa kapeikām, ja sadegušas, nevajag neko mainīt), bet īstenā vaina ir kārbas kompī. Gatavojos izveikt operāciju "kompja pārnešana uz salonu". Ir dzirdēts, ka kāds ko tādu ir izveicis? Jau sen par to iedomājos, bet kad Tallinas ielas servī man pastāstīja, ka šāds ieteikums līdzējis, gatavojos atkārtot. Tā ir viņu slimība - kaukādi 95/96to gadu kraisleri un viņiem līdzīgie (~6 veidi laikam ir). Par cik bloks nav pilnīgi beigts (strādā, kamēr nav pārkarsis), tad jaunu pa pārsimts ls pirkt neredzu jēgu, sevišķi, ka viņš atkal var nosvilt tajā vietā. Varbūt arī nevar citi ražojumi, bet nu priekš kam riskēt. Solenoīdu bloku jau mainīju :) Par 80ls esmu ieguvis ātrumu slēgšanos bez tirkšķa un pieredzi. Vecais stāv uz plauktiņa, ja nu kādam vajag, kaut ar visu nomaiņu - to es tagad māku :) Tāpēc reiz te meklēju štekerus mamma un tētis, lai atvieglotu pārvietošanu, jo bez štepseļa nāksies pačakarēties ar vadu marķēšanu vai ko tādu. Vispār sludekļu sadaļā mēnesis ir stipri par īsu, sevišķi šādiem gadījumiem. Teixim Pārdaugavas Viktors gada laikā nomainīja vienam klientam abus divus (kompi un sol bloku), pēc tam atkal kompim kirdikt, pēc tam klients no mašīnas tika vaļā :> To, ka tā ir slimība ar šādām izpausmēm (kļūda saka vienu, patiesībā ir kas cic), teica arī "Atlasa" vecis.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 2 nedēļām...

Vakar nedaudz pajaucu auto, lai izvēlētos piemērotāko vietu, šodien savukārt pavicināju lodāmuru (stundas 4 pagāja, kamēr visu saknaibīju, apavoju, salodēju, satinu un noliku vietā) un pagarināju 30 vadus kārbas vadības blokam, aptinu katru lodējumu ar izoleni, pēcāk visu ar "makgaivera" lentu:

http://www.underground.lv/piepe/cic/kv1.jpg

http://www.underground.lv/piepe/cic/kv2.jpg

Un iestūķēju viņu zem luktura, aiz akumulatora, vēl nepaspēju līdz galam kārtīgi nostiprināt.

http://www.underground.lv/piepe/cic/kv3.jpg

Uz salonu vilkt būtu nāves smaka :> Redzēs, kā tagad uzvedīsies korķos. Biju epizodiski atslēdzis aķi (gan vakar, gan šodien). Pēc piedarbināšanas nepatīkama nianse - negribēja turēt tukšgaitas apgriezienus. Gandrīz jau sabēdājos, tomēr ar ierastu rokas kustību paraustīju vadus, kas neko gan īsti nedeva. Tomēr nedaudz pabraucot viss it kā bija OK (Rīga-Ikšķile-Rīga). Atpakaļceļā pēc pāris h piedarbinot arī viss OK. Lieku uz to, ka tas dēļ "reseta". Varbūt ir vēl viedokļi par šo gļuku?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • Pēc 7 mēnešiem...

Laiciņš pagājis, un gribas pastāstīt par rezultātu. Rezultāts - pozitīvs :)

Kādā ļoti karstā dienā šogad gan man viņš šādu joku izstrādāja (dežūrrežīms kārbai), taču pārstartējot dzinēju bija ok. Ar veco novietojumu tā varētu braukt vēl ilgi (kamēr neatdziest motortelpa), man kārba "leca" pat ziemā. Iespējams, ka bloks ir defektīvs no dzimšanas (tā runā, ka atsevišķiem modeļiem/gadiem tā ir), iespējams, ka tāds kļuvis laika gaitā. Bet pasākums viennozīmīgi ar pozitīvu iznākumu. Vienīgi palicis lieks solenoīdu bloks, ja nu kādam vajag :>

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...