Jump to content

automazgātuve

Lietusviirs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

sveiki.

bij jautājums šāds: kur varu drošu sirdi aizvest izmazgāt savam intrepidam motoru?

saulītē vai kā nu tā mazgātuve saucas man puisis vaļsirdīgi pateica, ka neko nesajēdzot no tā motora un nedodot nekādas garantijas, ka es pēc mazgāšanas to piešķilšu. gribētos tomēr, lai cilvēks zina, ko dara. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Kaadreiz savus sporta auto motorus mazgaaju uz Valdekju ielas ... tas bija tieshi pie beziintanka... nosaukumu neatceros... paskatiishos,mbe kkur bija nosaukums...

tur mazgaaja labi,peec,mazgaashanas visu izpuuta ar gaisu... laikam tikai 1reiz pa visu laiku 1 turbomotoram aizdedze saaka nikjoties... bet taa jau bija mana nolaidiiba... citaadi OK... protams, atbildiiba par to ka ar dzineeju liidz tam viss ir ok,ir jaauznjemas lielaa meeraa pasham... bet nu vieta OK taadam pasaakumam...

...adresi atradu -

"Euro Stop" SIA "Marno S" autocentrs

Valdeķu 33 (Ziepniekkalns, Zem.P), Rīga LV-1058

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 gadiem...

Nesen savējo mazgāju jaunatvērtajā Autoclean mazgātuvē - Maskavas ielā 422 aiz VIADA benzīntanka... tīri neko... Īstenībā mašīna pat nebija īpaši netīra vienkārši gribējās redzēt ko tad tur ir uztaisijuši... :) Kammēr manu Crysler mazgāja roku mazgātuvē aizgāju pastīties automātisko mazgātuvi - tur tajā brīdī mazgāja lielo fūri, izskaitījās iespaidīgi, un sanāca arī diezgan tīri...

atradu netā viņu lapiņu, ja nu kādu interesē... http://www.autoclean.lv ;)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Man pēc automātiskās kārbas eļļas šļaukas plīsuma arī radās nepieciešamība nomazgāt motoru. Aizbraucu Ādažos uz mazgātuvi Dinaz benzīntankā, centrā pie Elvi. Atstāju mašīnu un devos iepirkties. Atnācu, iedarbināju un aizbraucu, nekādu problēmu un motors bija tīrs. Man neviens pat nebilda ne vārdu, ka kaut kas varētu nedarboties, nelekt motors.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

kad veel braukaaju ar Dodge Avengeru, uz skati vajadzeeja nomazgaat elljaino motoru, mazgaaju Rumbulas Lukoilaa, vechi uzceela uz paceelaaja nopuceeja, izmaksaaja laikam kaadus 7 latus, otreiz kad braucu, tad prasiiju lai neliek mazgaataajam piedevas, kas ellju shkjiidina, savaadaak pirmajaa reizee visa apaksha paarklaajaas ar ruusas kaartinju :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...