Jump to content

Talsi, 2023


uscars.lv
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Pagājušajā gadā devāmies labdarības braucienā uz Kurzemi - Talsiem, lai iepriecinātu bērnus ar kustības un attīstības traucējumiem no ''Upesgrīvas pamatskolas''. - Braucienā piedalijās dalībnieki no dažādām auto entuziastu grupām - ''Latvijas Kabrioklubs'', Challenger/Charger Latvija, Firebird/Camaro Latvija un neatkarīgie amerikāņu auto entuziasti.

Pilsētas centrā līdzās Talsu kultūras namam mums bija atvēlēts stāvlaukums, kurā 2h garumā bērni un to pavadoņi varēja apskatīt un iesēsties spēkratos, kuri bija ieradušies tieši pie viņiem! - Tālāk sekoja izbrauciens cauri Talsiem, kura laikā gan bērni gan viņu pavadoņi varēja gūt neaizmirstamas emocijas. Atgriežoties, katrs bērns saņēma dāvanu maisiņu, kurus bija sarūpējuši labdarības brauciena dalībnieki.

Pēc formālās daļas visi spēkrati vēl vismaz stundu bija apskatāmi visiem talsiniekiem un Talsu viesiem. Pēc tam, brauciena dalībnieki devāmies izbraucienā - Talsi / Stende / Sabile / Kandava, kur arī savstarpēji viens no otra atvadījāmies.

Paldies katram brauciena dalībniekam un īpaši - Lailai Lācei, Andrim Kalnozolam un Kalvim Kalniņam!

- Fotogrāfijas no brauciena

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

  • The ierakstu was locked
Viesis
Tēma ir slēgta turpmākām atbildēm.
 Dalīties

×
×
  • Pievienot...