Jump to content

Rezerves daljas

EmWe
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Hai!

Gribeju jautaat ... kas ir dzirdeets par taadu iestaadijumu kaa "IIS" uz Tallinas ielas ?

Detalju cenas dramatiski atshkjiras no paarejiem (es domaju labaa noziimee). Kaa tas iespeejams... kjiinieshu, indieshu razhojumi, vai vienkaarshi pieklaajiigi mazs uzcenojums?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Viss ir pareizi.... taadaam cenaam buutu bijijs jaabuut jau sen.

Vnk daudzi citi tirgotaaji liek daudz lielaaku uzcenojumu....

Imantam uz vietas ir gan leetie razojumi,gan labas kvalitaates.... pagaidaam viss kas pirkts IIS iztur gan muusu celjus,gan teh apskati... ir veerts apdomaat...

Alv.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 9 mēnešiem...

Teikšu kā ir. Esmu bezgala nikns. Mēnesi apakaļ pažēloju pārmaksāt 30Ls. Nopirku āzijā ražotu lodbalstu. Beigts. Tikai mēnesi izturēja. No sirds vēlu. Nu nežēlojiet naudu ORIGINāLāM rezerves daļām. Tāpēc jau viņas ir originālas. Vispār jūtos piečākarēts.

Ir pat doma vērsties pie dīleraar pretenziju. Kādam ir šāda veida pieredze? Runa ir par detaļas apmaiņu.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Negribu te nevienu nozākāt, bet IIS arī nav svetais, kādu laiku pie šiem ņemu visu ko nu pa brīdim ievajadzējas un biju apmierināts, viss pienāca vairāk vai mazāk laikā, līdz pasūtīju antenas mastu (ti remkomplektu) nu jau nāk kādus mēnešus 4-5, sākumā pazvanīju pazvanīju nu i beigās nospļavo ka nav tad nav, nevajaga ar ... diemžēl ar ko līdzīgu esu saskāries arī vienā otrā Valmieras veikalā dara dara un tad pēkšņi čiks vai nu negrib vai nevar bet tad vismaz pazvanījuši būtu sorry nu nevaram vai negribam.

Tā lūk, nu iepriekš jau biju iesācis vienu eksperimentu un dažus sīkumus nopircis iekš USA http://www.gm-auto-parts.com. Tagad salasīju kārbai filtru komplektu, antemas mastu, bukses un vesalu čupu visādu orģinālo platsmasas tapu kas man bija pusaplauztas un pazaudētas plus vēl čupu sīkumu, kopā sanāca 206 USD. Veči strādā perfekti, apmēram nedēļa paiet kamēr salasa tur uz vietas un nedēļa ceļā. Šeit uz vietas ar viss ok, muitu 6 ar kapeikām un pvn 26 ar kapeikām rēķinus piestādija pastā un visu samaks;aju uz vietas, jā atsūtīšna ienāca 50 USD. Protams cita lieta bardaks mūsu pastā kur visi dokumenti bija pazaudēti un atrada tos tik pēc 3 dienām kad paku biju saņemis, bet tas jau cits stāsts.

Nezinu gan cik izmaksā ceļš ja sūta ko ļoti smagu, bet priekš GM autiņiem labs ineta veikals . :))

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 mēnešiem...

par Tallinas ielas veikalu viss ir štokos. Tagad mekleju vienu datčiku. amerikas auto un auto plusa par apmeram 30 latiem piedavaja. Pie Imanta par padsmit. Nav gan vel pienācis (laikam jau 3 nedela iet), bet es ir pacietīgs. Viss ko līdz šim esmu ņēmis ir ok un cena ari ok. Principa jau cik klientu tik viedokļu, bet ar tiem AA un AM ir daudz sliktaka pieredze.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 8 mēnešiem...

Pavisam svaiga pieredze:

Vajadzēja vienu sensoru. Apzvanīju vairākus kantorus - rezultāts sekojošs - nekur uz vietas nav, cena no 50 Ls līdz pat 75 Ls un piedevām jāgaida 2 - 4 nedēļas. Nospļavos uz šitiem "targačiem " un sadarīju šādi:

1. Ejam uz http://www.rockauto.com/ sameklējam vajadzīgo auto, gadu, detaļas, saliekam vajadzīgās grozā.

2. Ja vajag fiksi tikt pie detaļas izvēlamies EMS shippingu, jā ir padārgi bet ir to vērts.

3. Tad attaisam šo http://www.freedomcars.ru/forums/viewto ... c&start=45

sameklē atlaides kodu kas ir derīgs pēc datuma.

4. Lauciņa " How Did You Hear About Us? " (rockauto) ieraksti sadabūto kodu un tas tev dos 5% atlaidi uz detaļām. Maz, bet vienalga patīkami. Atlaide neattiecas uz shippingu.

5. Sarakstam kartes datus, adresi uz kuru sūtīt utt. Uz e-pastu atsūtīs tracking # un redzēsi kur tavs sūtijums atrodas.

Mana pieredze - trešdienas vakarā pasūtīju, sesdien jau bija LV un pirmdien gāju uz pastu pakaļ.

Tātad knapās piecās dienās tiku pie sensora un vēlvienas detaļas par 45 Ls ar visu sūtīšanu. (muitu nevajadzēja maksāt, nezinu atbildet kāpēc).

Nu ievērtē pats - 75Ls un 2 nedēļas VAI 45Ls 2 detaļas un 5 dienas.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

RockAuto veikals tiešām ir labs. Vairākas detaļas esmu sūtījis un gala ekonomija sanāca ~1� lati uz detaļu šeit pērkot. Turklāt abas atnāca +/- nedēļas laikā, tajā pat laikā vietējie targaši solīja ~mēneša laikā. � sūtī�mi�ija ar pašu lētāko iespējamo sūtīšanas �i� - international priority.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pavisam svaiga pieredze:

Tu gribēji,lai to dačiku tev uzdāvina veikals? Tu minēji 50 un 75 Ls, nevis 75Ls. Tātad pašam neko nedarot iztērēsi 50-75Ls un pagaidīsi,JO veikals nevar momentā pasūtīt tavu herņu,jo veikals strādā biš citā mērogā. ;) Tātad, savāc kravu (paleti, konteineru, kuģi utt.).

Protams ir iespēja pašam nopirkt un tas pat ir labi,bet ne vienmēr tas sanāk lētāk. ;) Pamatā gan sanāk. :)

P.S.Veikals - privātais bizness. Jāpelna,nevis kā latvietis ir iedomājies,ka visi ir "torgači" un šmaukļi. :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pavisam svaiga pieredze:

Tu gribēji,lai to dačiku tev uzdāvina veikals? Tu minēji 50 un 75 Ls, nevis 75Ls. Tātad pašam neko nedarot iztērēsi 50-75Ls un pagaidīsi,JO veikals nevar momentā pasūtīt tavu herņu,jo veikals strādā biš citā mērogā. ;) Tātad, savāc kravu (paleti, konteineru, kuģi utt.).

Protams ir iespēja pašam nopirkt un tas pat ir labi,bet ne vienmēr tas sanāk lētāk. ;) Pamatā gan sanāk. :)

P.S.Veikals - privātais bizness. Jāpelna,nevis kā latvietis ir iedomājies,ka visi ir "torgači" un šmaukļi. :)

Nu nedomā ka tas bija baigais uzbrauciens uz veikaliem (katrs jau grib dzīvot), bet piekritīsi man, ka starp 30Ls un 75Ls ir tomēr atšķirība, un ja man ir izdevīgāk un ātrāk sadabūt vajadzīgo detaļu, kāpēc to nevaru darīt citur izņemot veikalus?

Un vispār, bija jautājums par pirkšanu štatos - uzrakstīju savu pieredzi.

Miers ar jums un visiem labs prāts :)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...