Jump to content

ASV izsoles, piegāde, reģistrācija


squeakyclean
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Laba diena!

Gribu nopirkt auto no ASV. Doma ir pirkt kādā no lielajiem izsoļu saitiem nedaudz apskādētu, ko pats saremontētu attiecīgi visticamāk ar Salvage/Clean title taču ejošā kārtībā bez izšautiem airbagiem, piekares/motora/kārbas bojājumiem utml.

Šobrīd jautājums vai ir izdevīgi to mašīnu sūtīt uz NL, PL vai LT ostu un tur arī piereģistrēt, pēc tam uz LV, jo cik noprotu pie mums ir vieni no augstākajiem nodokļu % uz importa auto?

Piemēram ir variants sūtīt uz LT, Klaipēdas ostu. Varbūt kādam te ir pieredze vai tas ir to vērts vai labāk pa taisno uz LV. Šis moments nav skaidrs, jo ja attiecīgajā valstī var piereģistrēt un tad atdzīt uz LV varbūt var normāli ietaupīt? Bet ja nekur nevar braukt pirms saremontēšanas un homologācijas t.i. tikai ar evakuatoriem, tad varbūt nav jēgas čakarēties, sūtot uz citu EU valsti.

Paralēli tam gribu saprast vismaz lielos vilcienos to procesu, kam jāiziet cauri pieņemot, ka esmu nopircis to mašīnu, viņa pienāk LV ostā - kas notiek tālāk? Vispirms droši vien jādabū to mašīnu pie sevis, kur varu saremontēt, cik saprotu ar mašīnu būs kopā dokumentācija un atslēgas. Ņemu dokumentāciju un braucu uz CSDD? Ja tā mašīna ir braucama vai ar viņu iespējams arī braukt saskaņojot ar CSDD (lai nav ar evakuatoru jāved)?

Par pašu pirkšanu izsolē, piem. Polijā ir uzņēmums USACARS, kas piedāvā noorganizēt mašīnas iegādi no izsoles, piegādi, reģistrāciju utt. Vai mums arī ir kāds, kas ar to nodarbojas vai arī daudz izdevīgāk pašam tikt galā? Cik skatos ar tām izsolēm parasti ir visādas ekstra maksas tīri par piedalīšanos izsolē, tāpat arī manīju, ka atsevišķās izsolēs kurš katrs nemaz nevar piedalīties.

Atvainojos par muļķīgiem jautājumiem, vai arī ja par to ir jau te runāts, izgāju populārajām tēmām cauri, īsti par šo neko neieraudzīju.

Labots , laboja squeakyclean
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...