Jump to content

Kārbas eļļas maiņa

Ričards S10
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Labs vakars!

Esmu cherovlet s10 īpašnieks.

Auto manā īpašumā ir 2 mēnešus un gribētos samainīt kārbai eļļu un filtru,jo par to nav nekāda info.

Par kārbu pa lielam nav nekādu sūdzību,atskaitot to,ka no 1 uz 2 ātrumu strauji paātrinoties ir normāls rāviens.Pārējie ātrumi čotka,bremzējot neko neslēdzas ar sitieniem.Kārbai eļļas līmenis ir.

Nu un protams palasot forumus info ir dažādi- viens saka,ka kārbai eļļu nevajag mainīt,otrs ka samainija eļļu un sākās problēmas,trešais,ka samainija eļļu un viss ok.

Ko tad īsti darīt?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Nemainit ellu del ta, ka viedokli ir dazadi tas butu aplam. No savas pieredzes varu teikt, ka visiem auto, ko esmu iegadajies (ar automatu) uzreiz esmu veicis pilnas apkopes tai skaita ellas un filtra maina karba + kuram bijis iespejams veicis karbas adoptacijas vai vecakiem auto pieregulejis TV kabeli (throttle valve cable). tpu-tpu-tpu viss lidz sim bijis labi. Mainot karba ellu vinu tapat pilniba neiztecinat nonemot padonu un ellas filtru, reizem gadas, ka skalo, tad gan var sanakt ziepes. Vnm prata japatur - kam janobeidzas tas nobeigsies (agri vai velu).

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Pievienoties diskusijai

Jūs komentēsiet kā Viesis. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...