Jump to content

Buick Riviera 1990-93

Romans
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

• Pēc 6 mēnešiem...

es gan esmu atpalicis un tagad sho zinju tikai izlasiiju, bet taa arii joprojaam nebiju noskaidrojis cik rivieru ir. taatad 7as, tagad varbuut kaads paariitis vairaak. paskatiijos mobile.de, taas vecaas arii ir maktenstiliigas:) viens 68. gada, labaa staavoklii 16000 eiro maksaa, vecais arii vizinaashanas taisa pa 80 eiro stundaa:)

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 1 mēneša...
TA spīd...jo ieksh LV piecītis rullee...:/ Galvenais lai stikli veseli un bremzes straadaa...:DD

vecīt, tu esi atpalicis - šitik uzkrītoša izskata auto neizies - sējējs ar savu lowrider pat neizgāja, lai gan izskats bija standartā, bet hadene visa pārbūvēta-par salonu nerunājot

piecītis jau sen ir kapeikas vērts....

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

TA spīd...jo ieksh LV piecītis rullee...:/ Galvenais lai stikli veseli un bremzes straadaa...:DD

vecīt, tu esi atpalicis - šitik uzkrītoša izskata auto neizies - sējējs ar savu lowrider pat neizgāja, lai gan izskats bija standartā, bet hadene visa pārbūvēta-par salonu nerunājot

piecītis jau sen ir kapeikas vērts....

Nu tad, lai brauc uz Miera ielu un kaarto taas paarbuuves! Vai ta nevar?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

sējējs ar savu lowrider pat neizgāja, lai gan izskats bija standartā, bet hadene visa pārbūvēta-par salonu nerunājot

Sējējs pat nemēģināja,tik pajautāja! Standarta izskats bija no tālienes,bet salons pavisam nestandarta! Kas jau piesaista uzmanību! Riteņi nestandarta arī!

Vispār Eiropas TUV standarti sūkā nemērā! Neko normālu nevari atļauties, brauc ar standartu vai apkar ar spoilerim! :(

Un LOW būs TA! Kā arī man reiz būs Air ride ar TA!

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

dziit jau gluzhi es nedomaaju, tik taa ieveerteeju:) bet numurus jau dabuj pie regjistraacijas, apdroshinaashanu var nopirkt, auto nav gluzhi ikdienas, tad nafig taa skate... katrs policists gan uzskatiis par pienaakumu aptureet lai apskatiitos un konstatees ka nav skates, bet, ja atljaus ieseesties, tad jau palaidiis:DD

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...