Jump to content
Catalan

Mercury Sable 1993 subframe

Recommended Posts

Catalan

Sveicināti. Ja kādam zināms kāds Mercury Sable 3,0 V6 GS uz rezerves daļām, dodiet ziņu. Vajadzētu mainīt balstrāmi, vai kā nu kurš to sauc, angliski subframe, jo ir 

parūsējušas aizmugurējo bukšu sēžas vietas. Mercury Sable 1992-1995, un domāju, ka tāds pats motors ir arī Taurus 92-95, domāju, ka 3,8 motoram būs savādāks.

Ja kādam ir lietojams subframe, dodiet ziņu 29106402, galvenais lai nav deformēts vai caurrūsējis. Restaurēšanu laikam TA nepieļauj, un drošību arī vajag

V8

taurusam tāds pats...var jau sametināt, bet tika tā lai neredz, pēc tam kārtīgi nostrūklot un ar pulverkrāsu...

par 3.0 un 3.8 atšķirībām gan nepateikšu....teorētiski nevajadzētu būt

kasits

Zinu kur viens Mercury sads metajas, domaju ka varesi sarunat visu auto. Tik japaskata karte, ka lai izskaidroju kur jabrauc.  Pa celam uz Tukumu braucot katru reizi noskatos ka sis tur nikulo. 

Catalan

Jā, tāda doma ir, bet tā lai neredz....Pēc tam, pēc sametināšanas jātaisa vecināšanas efekts drīzāk, kā viens vīrs teica-- tas ir kā glezna.. Un viņam taisnība.

Jāņem nost, lai to izdarītu. Pagaidām apkopoju viedokļus. Pats rāmis kā tāds kvalitatīvi ir labs, viegli aprūsējis, tikai aizmugurējās ķepas nav labas, kur sēž bukses, skrūves visas labas, var normāli

izskrūvēt, grīdā nekas nav bojāts. 

Catalan

Tas būtu super, lūdzu atsūtiet koordinātes, es varu iedot savu epastu, whatapa man nav. 

Jā, starp citu. Reiz biju aizgājis uz autoservisu, Ģertrūdes ielas galā, pretī Kurbada ielas sākumam, tur itkā strādā vīri ar autom. kārbām darbojas,, un pirms vārtiem zālē ieaudzis stāvēja 

Mercury sable, bet nākošais, 96,vai97, un izskatījās vairs nevienam nevajadzīgs, var jau būt, ka bija atvests uz remontu, bet man izskatījās ka tur varēja runāt par rezerves daļām, bet man no tā, es pat nezinu vai kas der, apakšrāmis noteikti ne

kasits

Saderībai vajadzētu būt arī ar veco Taurus, bet ja godīgi tie ar sen jau vairs nav manīti. ja vien kādā sētmalē neguļ. 

Catalan

Sveiki, vai varētu tad sīkāk, ja tāds Mercury ir redzams, pa ceļam uz Tukumu, gribētos noskaidrot, kur  jāmeklē😊

On 2020.01.31. at 22:00, kasits saka:

Zinu kur viens Mercury sads metajas, domaju ka varesi sarunat visu auto. Tik japaskata karte, ka lai izskaidroju kur jabrauc.  Pa celam uz Tukumu braucot katru reizi noskatos ka sis tur nikulo. 

Esmu gatavs braukt meklēt, jo līdz pavasarim jāsaved kārtībā.Kur atrodas?

kasits

Izgaju caur google maps celu lidz Tukumam pa Liepajas soseju, savadakais ko jebkad biju darijis :D tacu ar panakumiem.

• Like 1

Catalan

Paldies, dosimies izbraukumā

Catalan

Paldies, dosimies izbraukumā. Vienīgi, kad pēdējo reiz ir redzēts? Cik svaigi ir google maps dati... Bet vienalga izbraukumā ir vērts doties. Vai tur kautkur netālu nebija Lāču kafejnīca

kasits

Man sanāk ik pa laikam braukt uz Džūksti, pēdējo reizi braucu pērn rudenī, tad vēl bija manāms. 

Viņš tur stāv jau gadus ~10 :) 

Tas atrodas vēl aiz Lāču ēdnīcas. 

Catalan
pirms 8 stundām, kasits saka:

Padalies ar kādu bildi no sava Mercury 😜

Viss tikai top, viss izjaukts salons, absolūtā tīrīšana, tiek restaurēts viss, kas saplīsis, salauzts, trūkst, vai nedarbojas.

pirms 11 stundām, kasits saka:

Man sanāk ik pa laikam braukt uz Džūksti, pēdējo reizi braucu pērn rudenī, tad vēl bija manāms. 

pirms 11 stundām, kasits saka:

Atradu, to vietu kartē, tas ir pārsimt metru aiz Ložmetējkalna pieturas. Nu jābrauc, cerams, ka vēl būs

Edited by Catalan

kasits

Prieks ka atradi. 

Padalies kaut ar kadam bildem no procesa, kads bija kad saki, vai ari atspogulo paveikto. Bus interesantaks foruma saturs, varbut kads idvesmosies no tevis paveikta.

Catalan
pirms 5 stundām, kasits saka:

Prieks ka atradi. 

Padalies kaut ar kadam bildem no procesa, kads bija kad saki, vai ari atspogulo paveikto. Bus interesantaks foruma saturs, varbut kads idvesmosies no tevis paveikta.

Mēģināšu. Daži secinājumi ir

pirms 5 stundām, kasits saka:

O jā, autoplius skatos regulāri, tikai pie rezerves daļām gan neemu ieskatījies, paldies par norādi, neienāca prātā. Lietuviešiem ir šis un tas vairāk kā mums. Igauņiem 

atkal daudz lietotu kadiljaku(salīdzinoši), auto24.ee, viņiem patīk

kasits

Igaunijas lapā ar var skatīties rezerves daļas, tur arī dažreiz izdodas ko atrast. 

Catalan

Njā, izdevās, un satiku pat cilvēku, kas ielaida apskatīt, īpašnieku ne, tikai sazvanījāmies. Tad viņa tur stāv 10 gadus ārā laukā? tātad visu laiku zem klajas debess... Salons pārsteidzoši labs, sēdekļi jāizmazgā, nu varbūt čut čut mitruma smaka, bet zem motora pārsega bēdīgi, viss norūsējis un alumīnijs oksidējies tā, ka skats baiss. Kaut gan iedarbināt varbūt ka var arī.

Esot interesejušies kādi no Zviedrijas, bet, interesanti, cik izmaksā treileris... Neesmu vēl pārzvanījis, domāju. Varētu 200 dot, bet droši vien nepiekritīs, to var just, teica, ka jāpadomā, un ka tie tur no Zviedrijas, ... Rāmja ķepas ir vienīgais, ko varēja saskatīt apakšā- ir labas, bet kas ar pārējo daļu..Man vajag treileri, tad demontāža, pēc tam atkal treileris.Sarežģīta procedūra

Rāmis varētu derēt, tie motori tika likti daudzos gados un modeļos

kasits

Kadas bildes ar uztaisiji, nav nacies tuvuma so skatit. 

Jaruna par cenu, ja jau 10 gadus stav lauka, maz ticams, ka vel taps, bet reizem brinumi notiek. 

Catalan

Bildes kā par spīti nav, bija maz laika, un mani ielaida tikai uz brīdi, ne īpašnieks. To vietu un māju pārdod, iespējams kopā ar auto. Auto ir nostutēts uz ķieģeļiem, tāpēc tajās vietās stipri

iespiedumi, kas liecina, ka sliekšņa daļa sarūsējusi, riteņu arkas arī, bet citādi, priekšējie lukturi visi sasisti

Jāpazvana būs vēlreiz.

Sazinājos Lietuvā ar to, Taurus 89 Klaipēdā, un tur vēl ir Sables 96 up uz rezerves daļām, gatavs pārdot to rāmi, ja der vienīgi. 100 prasa, Tur savukārt ir tā kā šrots, kā serviss, un var apskatīt, no apakšas, bet tad jābrauc. Nekad neesmu bijis Klaipēdā

kasits

Tad ar to auto, kas stāv pie tās mājas viss ir slikti

Braucot meklēt detaļas visur kur pabūsi un redzēsi ne to vien. Lietuva ir diezgan bagāta ar rezerves daļām dažādiem retākiem auto, vairākas reizes ir nācies tur ko atrast, kad citur nav kur izrakt. 

Ar viņiem var kaulēties par cenām :) 

Catalan

Kad atrisināšu šo, un nešaubos ne brīdi, ziņošu. Šodien izdevās atdzīvināt vecu SUN 1 signalizāciju, izrādījās, bojāts nieka slēdzītis. Protams, tā ir bezgala antīka, bet strādā tomēr,, kā teica meistars-piestāv tai mašīnai

kasits

Es uzskatu, ja gribēs nozagt, nozags arī ar visu signalizāciju.

Problēmas ar šīm vecajām signalizācijām rodas viss negaidītākajā brīdī, kad izdeg kāds no bloķēšanas relejiem, vai vienkārši atsakās pieņemt pulti, ko tad...

Ja saprašana šajā lietā, tad var ceļmalā vai kur nu atstāts autiņš, savienot bloķēšanas ķēdi, bet ja nav saprašana, tad vienīgi autoevakuatora pakalpojumi :)