Jump to content

Diagnostikas kods 32 Chevrolet Lumina '92 kupeja

MN12
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Tātad, mašīna man ir mēnesi. Laiku pa laikam iedegas Service Engine Soon lampa. Pašā sākumā tā iedegās diezgan fiksi pēc izbraukšanas laukā no Rīgas un sasniedzot normālu ātrumu (iepriekš bija mans posts par šo) vai arī kādu laiciņu pabraucot pa pilsētu. Pa starpam biju aizbraucis uz RAAP, pielēja Dexronu, pateica, ka kārba iet čikiniekā (bet man tomēr laiku pa laikam nepatīk kā uzvedas, būs jābrauc vēl). Pēc tam devos tālākā ceļā, tā SES lampa nedega veselus 250..300km. Vēl: sākumā pildīju Nestes benzīnu, bet pirms tā brauciena pielēju pilnu 1-2-3 Statoilā.

Nu lūk, šodien nolasīju diagnostikas kodu, tas ir 32, citus kodus laukā nedeva. Pēc internetā atrodamās info sapratu, ka tas ir saistīts ar "EGR system". Kā sapratu, ir kau-kāds vārsts - EGR valve.

Sory, ka tik gari aizrakstījos, bet vai kāds nav saskāries ar šo lietu? Vienvārdsakot, būšu pateicīgs, ja kādam ir info (un padalīsies) par to, kas var būt vaininieks šai problēmai un kas jālabo. A, un vēl, vai problēmas cēlonis var būt kāda problēma ar izpūtēju?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Amazone.com atradu vismaz 2 repair manuāļus: Haynes un Chilton. Pagaidam sliecos uz Chiltona manuāļa iegādi. Vai kāds nezin vai ir Haynes labāks/sliktāks par Chilton?

Cik man ir nācies salīdzināt, tad tie mazāk konkurē, kā papildina viens otru...

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...