Jump to content
Catalan

Oldsmobile Cutlass-viedokļi

Recommended Posts

Catalan

Labdien, esmu ieinteresēts amerikāņu automobiļa iegādē. Esmu diezgan papētījis, ko Google piedāvā par šo tēmu, un izskatīju arī Foruma tēmas. Kaut kādā veidā esmu apstājies pie Oldsmobile, un man patīk modeļi sākot nu teiksim 1978, līdz 1988 ieskaitot, tātad kantainās formas, tur ir daudz un dažādi , bet mani uzrunā Cutlass Supreme, kas ir ražots vairākus gadu desmitus, ar vienu no tā laika Top 10 dzinējiem V6 3800.  Delta arī ir skaists auto, bet  iet ar V8, man tas liekas par daudz, man pietiktu V6. Bija minēts, Olds Cutlass Supreme, kā vidējas klases ģimenes auto svētdienas braucējam. Raksta, ka auto ir ilgmūžīgs un uzticams. Man derētu kas tāds, kuru nav īpašu grūtību remontēt, un kas nav piebāzts ar elektronikām, tātad labs karburatordzinējs, 

Jautājums- ko varat ieteikt par Oldsmobile Cutlass, atsauksmes... Kādreiz braucu ar VW Passat 1983, tas bija universālis, ar 2E karburatoru, 1,8 benz. Salona priekšējais panelis ļoti atgādina Oldsmobile vienam modelim, toreiz dzirdēju, ka taisīts pēc amerikāņu parauga, tas bija tik labs auto, absolūta vienkāršība, bet braukt bija vienkārši prieks. Protams viss reiz beidzas, ja būtu paturējis, šodien noteikti ķertos klāt restaurēt. (Šis piemērs labi raksturo manas vēlmes) Vienkāršība un uzticamība. Protams te nav jāsalīdzina amerikāņu auto ar kautkādu Passātu, doma ir cita.

Vēl jautājums-kā vērtējat tā paša laika perioda, nu teikt 78-88, Buick un Chrysler līdzīgas klases un rakstura modeļus. Viens Olds Cutlass Supreme 78 ir SS sludinājumos, komentāri varbūt?

Padies jau iepriekš

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
V8

Ja domā to sarkano kupeju SS sludinājumā, tad tas ir diezgan labs....nu buferi, bet tas sīkums...būda laba. Pirmajā dzīvē LV piederēja vecam onkam, kas to atveda no ASV sev līdzi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...