Jump to content

Chrysler 300M nepūš gaisu uz priekšējo stiklu

Māris Vaniņš
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Dzesēšanas šķidrums līmeni ?Varbut gaiss iekšā ? Vēl varēja tam visam zaslonkam testu uztaisīt ,tik neatceros kā.Uzbrauc tā lai priekšā augstāk par aizmuguri un paskaties vai tad kas mainās !

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Par 300M nezinu, lai gan pieņemu, ka var būt tāds pat kā RAMam. Kā tikt klāt, nezinu. RAMam jauns maksā ~40€. Es nezinu, kas manam par vainu, bet jaunais it kā nobeidzās pēc dažiem mēnešiem. RAMam tam tiek klāt ļoti vienkārši, tāpēc man aizņem 15 min. piekļūt noskrūvēt vai samainīt abus vietām. Parasti tas palīdz, tāpēc es sliecos, ka vaina ir kaut kur elektronikā.

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

• Pēc 2 nedēļām...

Uztaisīju šādu manipulāciju un viss sāka strādāt. 

Самодиагностика и калибровка - одновременно нажимаешь и держишь кнопки "обдув на ноги", "ноги-лобовое" и "обдув на только на лобовое". Как дисплей климата замигает - началась самодиагностика и калибровка заслонок, отпускаешь кнопки. Если ошибки есть - на дисплее климата вылезет её номер.

ABS lampiņa dega, jo bija beigts drošinātājs. 

• Paldies 3
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...