Jump to content
Alex Moser

Grieķijas ekspertiem

Recommended Posts

Alex Moser

Sveiki! Tomēr mēģināšu vēlreiz dabūt padomu no foruma biedriem :) Varbūt ceļošanas jautājumos būs vairāk pazinēju. Es jau laicīgi gribu saplānot nākošā sezona vasaras atvaļinājumu, tāpēc izvēlos tagad, kamēr cenas ir zemas. Doma ir par Grieķiju, papētot visādus rakstus un bildes IG, nolēmu, ka nākamgad jāapskata Grieķija. Taču pilnīgi nevaru izvēlēties par labu kontinentālajai Grieķijai jeb tomēr kādai no salām? Ja kontinents, tad doma ir par Halkidiem - bet neatradu aģentūru, kura no Rīgas piedāvātu tūres? Vai kāds var ieteikt? Ja tomēr izvēlēties salu, tad uzrunāja Novatours piedāvājumi ( https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/griekija ) - pašlaik ļoti pievilcīga šķiet Krēta - izlasīju par Samarijas aizu un daivinga tūrēm - āķis lupā jau tādas aktivitātes izbaudīt :) Kāda ir jūsu pieredze? Ko labāk ieteiktu - kontinentu vai salu? Mēs esam aktīvi ceļotāji - mums nepietiek tikai gulēt pludmalē un ēst no rīta līdz vakaram - interesē gan garie (kalnu? ) pārgājieni, varbūt kādi velosipēdu maršruti, zemūdens pasaule vai kādas citas ūdens aktivitātes. Ļoti gaidīšu Grieķu fanu padomus :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Āris Seisums

Pirms dažiem gadiem izmalāmies pa Zakintosu (Ζάκυνθος). Maza, bet ārkārtīgi viesmīlīga sala. Vēl nav līdz galam attapusies pēc zemestrīces, bet šķiet, ka nemaz netaisās. Lēti noīrējām Suzuki Jimny ar ko veiksmīgi izmalām arī kalnu pārejas un virsotnes, kuras ar auto nemaz īsti nav pieejamas. Nekādi augstie kalni tur nav bet diezgan skaisti. Zem salas ir nirstamas alas. Nenirām, bet dažās iebraucām ar ekskursiju kuģīti, kā arī individuālu ekskursiju. Mēs arī ar grupām nemēdzam ceļot, šinī gadījumā iznantojām tūrisma firmu, kas organizēja grupas lidojumu uz salu un viesnīcu, bet tas arī viss. Neizmantojot tūrisma firmu pakalpujumu, iespējams, pa nedaudz garākiem ceļiem, uz šīm salām var nokļūt ievērojami lētāk...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alex Moser

Āris, paldies par padomu - izpētīšu arī variantus izlidošanai uz Zakintosu - vispār nav dzirdēts par šo salu, ja godīgi, varbūt arī ir mazāk tūristu tur dēļ tā? Auto jau īrējat uz vietas bez jebkādas rezervācijas? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Āris Seisums

Auto, kvadriciklus un motorolerus tur var noīrēt ik pēc 100m :) Jimny maksāja lētāk, kā kvadricikls ~12€ pa dienu. Piemaksājām vēl 2€, lai būtu bez pašriska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...