Jump to content
Gita Vezniece

ventilators chrysler

Ieteiktās ziņas

Gita Vezniece

Chrysler sebring cupe 3.0 l benzins. Radiatora bija plaisa, šodien nomainiju radiatoru pieļauju ka meisters sistemu neatgaisoju, jo nobraucot +/- 20 km sāka kapt temperatūra. Apstajos atveru kapotu bija redzams, ka antifrizs pilnigi vārās viens no ventilatoriem itkā bija iestrēdzis( iespējams par stipru pieskruvēts) izkustināju. Gribu zināt kad tie ventilatori pie radiatora ieslēdzas, vai viņiem abiem jastrada vienlaicigi uzreiz, kad piešķiļ auto? Vai tie ventilatori ir ar kautkādiem motoriņiem? Nesaprotu darbibas principu. Gribetu saprast kā viņi darbojas, kad un kurā bridi katrs uzsak savu darbibu. Un vispār kas var būt, kapec kāpj temperatura ja bojatais radiators nomainits?

 

Dalīties ar šo ziņu


Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Gita Vezniece

Chrysler sebring cupe 3.0 l benzins. Steidzami mekleju motora dzesešanas ventilatoru. Nepieciešams tas, kas atrodas pasažiera pusë pie radiatora. Varbūt ir ieteikumi, kur dabūt par sapratigu cenu. Rigas šroti apzvaniti un izbraukāti nav. Un vel vai priekš 3.0l motora der ari kāds piemeram no 2.5 vai 2.7.

 

Dalīties ar šo ziņu


Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Ric

Sveika, Gita..Neesmu pārliecināts, taču šim aparātam drīzāk detaļas  meklē no mitsu, 3.0 vai 2.5 motoriem. Ja vēlies pārliecināties vai pēc kodiem der no sebringiem ar 2.7, tad vari salīdzināt www.rorockauto.com ;)

Dalīties ar šo ziņu


Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties

×