Jump to content

Labs izpūtēju kantoris, spečuks priekš US car izplūdes ? Pārdomas, idejas


Monstrs
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Varat kāds ieteikt kādu labu spečuku ar ko pakonsultēties par izplūdes sistēmu variantiem ? Pašam ir vairākas idejas. Šībrīža izplūde ir jau pamatīgi papuvusi un ar caurumiem un ja reiz taisīt jaunu tad varbūt kautko jēdzīgu uzreiz ?

ŠObrīd uz Ford econoline E-150 5.0 V8 1989 gada stāv standarta izplūdet tikai katalizatori izgriezti, vienīgas izplūdes elements kas kautko dara ir rezonators (~67 cm garumā un 15 cm diametrā ar ieejām ~6cm). Tas gan arī ir ar caurumu. Econoline specifika vēl tāda ka no abiem kolektoriem nāk pa vienai izplūdes trubai, kuras satiekas pirmajā katalizātorā, tas gan ir novietots labajā pusē, kas manuprāt sekmē labās puses problēmas motoram, jo tur dzirdama burbuļošana. Gribētos panākt vienmērīgāku izplūdi no abām pusēm. Tālāk jau iet viena truba, kas savukārt ieiet otrajā katalizātorā un turpinās uz rezonātoru, pēc kura savukārt liels otrādāk apvērsts V līkums virs pakaļējā tilta un tālāk vēl 90 grādu līkums uz sānu. Šobrīd viss ir no parasta metāla detaļas, ir vērts ieguldīties nerūsējošā ? Cik viegli un kā viņu samaukt, sametināt ar parasto metālu ja gribu kautko no vecajām daļām atstāt ? Kur ieteiktu trubu posmus iegādāties, kur katalizatoru aizvietotājus jeb rezonātorus ? Kādus ? Ir kāda mkāds lēts un labs risinājums pašu spēkiem locīt trubus un dabūt tādus līkumus kā gribas ? Ir speciālie aparāti, bet tie liekas baigi dārgi priekš vienreizēja pasākuma. Paldies jau iepriekš par idejām.

  • Paldies 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Dalīties

×
×
  • Pievienot...