Jump to content
Markieriss

SEBRING JR, 2006 gads. 2.7

Ieteiktās ziņas

Markieriss

Laba diena visiem!

Laiciņu atpakaļ iegādājos sev sebringu un gribētos paklausīties gudru cilvēku runas, kuri jau laiku ir ar tādu mašīnu braukuši.
Mašīna kopumā man patīk, bet ir dažas lietas, kuras man besī ārā, tāpēc gribētu uzzināt vai šīs problēmas ir manai mašīnai vai arī tā ir visu sebringu kaite.

1) Mašīnai ir šausmīgi mīksti amortizatori, pa šoseju braukt ar viņu ir kaifs, bet pa Rīgu gan ir čābīgi, jo uz lielākām bedrēm viņus sit cauri un ir ļoti sāpīga skaņa. Vai ir iespējams salikt kaut ko cietāku?

2) Kad motors strādā tukšgaitā pečka ne sūda nesilda. Tas ir standarts vai jāmeklē vaina?

3) Gaismas ir galīgā dirsā, nakts laikā dzīvnieku pamani, kad viņš jau ir uz kapota. Ko var salikt lai situācija uzlabojas?

4) Nesen viens čalis mani "Podrezal", neiedeva ceļu. Mašīnu taisīja apdrošinātāji un es uzzināju, ka jauns lukturis maksā 600 eiro. Vai oriģināla vietā var ielikt kautko lētāku ja man kautkad nākotnē gadīsies pašam viņu sasist?

Paldies jau iepriekš par atbildēm!

Un vēl. Kas šai mašīnai ir jāskatās? Kam būtu jāpieseko?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
V8

labdien!

Pāris papildus jautājumi:

- auto ir amerikas vai eiropas variants?

- dzesēšanas šķidrums ir līmeni? ja nedaudz par maz, dat tukšgaitā neiet uz pečku

- par lukturiem pateikšu, kad zināšu atbildi uz pirmo jautājumu

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Smic

Man bija 2003. Sebrings (2.0) un ir 2005 (2.7) Sebrings. 2.0 - tas ir par mazu priekš šī auto.  Ko nu neesmu novērojis - tas ir tik sliktus lukturus, kā saki. Bet to, ka amīšus sit cauri - esmu manījis. Ja  kas jāmeklē - tad parasti sāku ar Rockauto.com vai ebay.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties