Jump to content
el Mecanico

Auto reģistrācija ar Salvage Title

Recommended Posts

el Mecanico

Labdien! Vēlos iegādāties auto no ASV, 1970. gada auto ar dzinēja defektu, auto ir ar Salvage Title, vai būs iespējams piereģistrēt  šo mašīnu CSDD?

Paldies!

• Upvote 1

Alex Shangin

Sveiciens. Es zinu ka pedeja zina te bija 2017 gada, bet ko tad darit ar jaunajam likumiem, vai tagad ar SALVAGE TITLE nevar pierakstit transportlidzekli?

1.17. izteikt 39.1.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

"39.1.3. ārvalstī iepriekš reģistrētam transportlīdzeklim - transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentu. Dokuments, kurš apliecina, ka transportlīdzeklis ir norakstīts vai nav atjaunojams, vai kurā ir norādīta informācija par turpmākas reģistrācijas aizliegumu, nav uzskatāms par reģistrācijas dokumentu. Jaunam, iepriekš nereģistrētam transportlīdzeklim - transportlīdzekļa izgatavotāja vai tā oficiālā pārstāvja izdotu dokumentu, kas apliecina konkrētā transportlīdzekļa izcelsmi vai pārdošanas faktu;";

no likumi.lv

V8

Pilnīgi oficiāla informācija!!!!

Ar 01.01.2019. reģistrācijai nav derīgi tādi ASV dokumenti CERTIFICATE OF TITLE un SALVAGE TITLE, kuros ir atzīmes:

o    UNREPAIRABLE;

o    NOT SUITABLE FOR REGISTRATION

o    VEHICLE MAY NOT BE REPAIRED, REBUILT, RECONSTRUCTION;

o   REGISTRATION NOT TO BE ISSUED;

o   NOT VALID FOR REGISTRATION;

o   NOT ACCEPTABLE FOR REGISTRATION PURPOSES;

o   Līdzīgi ieraksti vai zīmogi

Attiecīgi arī CERTIFICATE OF DESTRUCTION, SCRAP CERTIFICATE vai  Title reassignment application kuru dažkārt izsniedz izsolēs, ja iepriekšējais dokuments ir zudis vai tajā vairs nav vietas jauniem ierakstiem.

Atzīme TOTAL LOSS  vai SALVAGE neaizliedz transportlīdzekļu reģistrāciju, bet nozīmē, ka par transportlīdzekli ir izmaksāta pilna apdrošināšana un tas ir apdrošinātāju īpašums.

Reģistrāciju neaizliedz arī ieraksti dokumentos, ka pirms reģistrācijas ir jāveic tehniskās pārbaudes vai ekspertīzes.

• Like 2

Alex Shangin

Ta, super, jums lejā ir uzrakstīts ka neaizliedz ar ierakstu ka pirms reģistrācijas ir jāveic tehniskas pārbaudes. Man tāda situācija arī ir. Man ir transportlidzeklis 2000’ja gada izlaiduma (ja ta ir vajadzīga informācija) un man ir SALVAGE TITLE ar to uzrakstu, bet vakardien man aizliedza reģistrāciju. Es varu jūsu informāciju saņemt kāda oficiāla avotā lai viņiem to parādīt?

V8
pirms 14 stundām, Alex Shangin saka:

Ta, super, jums lejā ir uzrakstīts ka neaizliedz ar ierakstu ka pirms reģistrācijas ir jāveic tehniskas pārbaudes. Man tāda situācija arī ir. Man ir transportlidzeklis 2000’ja gada izlaiduma (ja ta ir vajadzīga informācija) un man ir SALVAGE TITLE ar to uzrakstu, bet vakardien man aizliedza reģistrāciju. Es varu jūsu informāciju saņemt kāda oficiāla avotā lai viņiem to parādīt?

Lūdzu ielieciet te vai PM tittle kopiju. Varbūt tur ir vēl kaut kas. Jebkurā gadījumā, ja kādā no CSDD klientu apkalpošanas centrā rodas šaubas par dokumentu, darbiniekiem ir jāsazinās ar galveno pārvaldi.  Ja tas ir izdarīts, tad sorry.

Alex Shangin
3 часа назад, V8 сказал:

Lūdzu ielieciet te vai PM tittle kopiju. Varbūt tur ir vēl kaut kas. Jebkurā gadījumā, ja kādā no CSDD klientu apkalpošanas centrā rodas šaubas par dokumentu, darbiniekiem ir jāsazinās ar galveno pārvaldi.  Ja tas ir izdarīts, tad sorry.

ljZovtA.jpg

Alex Shangin
8 часов назад, V8 сказал:

Ka es saprotu, jo ta bija 5 minūtes pirms csdd slēgšanai, viņa ielika “salvage title” google translate. Pēc tam viņa kaut kur aizgāja uz pārim minūtēm un es domāju ka tur viņai pateica ka nedrīkst reģistrēt vispār nelasījot to dokumentu

V8
pirms 25 minūtēm, Alex Shangin saka:

Ka es saprotu, jo ta bija 5 minūtes pirms csdd slēgšanai, viņa ielika “salvage title” google translate. Pēc tam viņa kaut kur aizgāja uz pārim minūtēm un es domāju ka tur viņai pateica ka nedrīkst reģistrēt vispār nelasījot to dokumentu

Pirmā kļūda - nevajag censties noreģistrēt 5 min pirms slēgšanas.

Otrkārt - šeit nav aizlieguma reģistrēt, bet piedalīties satiksm;ē līdz atjaunošanas dokumenta saņemšanai.

Treškārt - ja uz rokas iedeva atteikumu, ar to var doties uz CSDD pārvaldi Eizenšteina ielā 6 

Alex Shangin
47 минут назад, V8 сказал:

Pirmā kļūda - nevajag censties noreģistrēt 5 min pirms slēgšanas.

Otrkārt - šeit nav aizlieguma reģistrēt, bet piedalīties satiksm;ē līdz atjaunošanas dokumenta saņemšanai.

Treškārt - ja uz rokas iedeva atteikumu, ar to var doties uz CSDD pārvaldi Eizenšteina ielā 6 

Ja, diemžēl strādāju tajā paša laika ar csdd un nevaru tagad brīvdienu panemt lai aizbrauktu, tāpēc arī biju tik vēlu. Bet par to atjaunošanas dokumentu, To vajag kaut kur dabūt?

Alex Shangin

Ta, man te ir Update!

Numurus es saņemu! Liels paldies jums par atbalstu un palīdzību.

Sekoju ta, es aizbraucu uz Eizenšteina no rīta, 8:30 viņi ir atvērti. Tur uz reception pateicu ka gribu  apstrīdēt aizliegumu. Viņi pasauca puiku kuram es pateicu ka manējā SALVAGE TITLE nav aizlieguma reģistrācijai. Vīņš uz viena no manējam papīram uzrakstīja rezolūciju ar numuru ar kuru es jau varu dodieties uz centrālo CSDD, tas aizņēma ap 15 minūtēm. Tur CSDD es biju sešos (pirmdien viņi strāda līdz 7). Ļoti ilgi meitene tur mēģināja saprast tos dokumentus un rezolūciju, kaut kur aizgāja uz 15 minūtēm, bet numurus man deva.

• Upvote 1