Jump to content
Lai sekotu, piesakieties  
sausais

Nodokļa palielināšana par 300 Eiro

Ieteiktās ziņas

sausais

Šodien lasīju ziņas kas un kā mums mainīsies, šajā burvīgajā valstī ar 2017. gada 1. janvāri (zemāk ir links kur var to izlasīt)

http://financenet.tvnet.lv/zinas/636225-svarigakas_izmainas_kas_mus_katru_sagaida_jau_pec_menesa/page/6

Un izlasīju ka, papildus transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa likmei noteikta 300 eiro likme vieglajiem auto, kam motora tilpums ir lielāks par 3500 kubikcentimetriem.

Vai es tiešām saprotu pareizi jo ceru ka tā nav

Man ir 3.8 motors pa ko es jau maksāju 170 eiro gadā un tagad man pieliks klāt vēl nieka 300 eiro kas kopā veidos tikai 470 eiro ceļa nodokli????

Man būs jāmaksā pustūkstoties eiro lai tikai varētu braukt pa šīs izcilās valsts lieliskajiem ceļiem un ja man ir vēl divas mašīnas ar lielajiem motoriem tas nozīmē gadā 1500eiro lai tikai drīkstētu iet skati.

Vai tas tiešām notiek, jo zvanīju uz CSDD bet tur mani atšuva un pateica ka neko nezinot

Ceru ka kāds varēs mani apgaismot un pateikt ka esmu sapratis pilnīgi aplam??

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Monstrs

šitas mani arī interesē un gribētu zināt vai uztiaki uz vieglajiem vai arī uz smagajiem līdz 3.5 tonnām.

Virspusīgi lasot var noprast, ka tas attiecas uz autiņiem pēc 2009. gada ražojuma.

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Raimondo

Es ar sāku uztraukties , negribas par savu veco DURANGO maksāt 500 Eur gadā ja reāli nobraucu 5-6000 km,  ceru ka tas attieksies uz 2009 un jaunākiem, savādāk jau visus vecos amerikāņus un ne tikai   lielākā daļa noliks pie staba!

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
sausais

Pēc tā raksta 100% to nevarēja saprast

Un šajā valstī jau vairs nekas nepārsteigtu ja arī pieliktu kaut ko tādu vecākām mašīnām

Šeit ir pierādījums, ka mūsu valstī, kur vajadzētu ņemt naudu to nemāk darīt un izdara pretēji

http://www.tvnet.lv/auto/jaunumi/636932-jauna_co2_nodeva_ieguvums_lielo_auto_ipasniekiem

Žēl, ka nemāk vienkāršas lietas izdarīt

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
kasits

Pilnībā piekritīšu V8 teiktajam, tad apskates iegūšana būs vien naudas jautājums un lērums auto tirgotājiem pavērsies plašas iespējas realizēt automašīnas sliktā tehniskā stāvoklī.

Vajag rūpīgi izlasīt informāciju pirms celt traci...

Kas brauc ar jaunākām mašīnām tie arī maksās. 

Atlikušajiem vecā kārtība :)

• Upvote 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
sejejs

2009.gada auto ir diezgan jauns, bet kapēc tieši 8.gadīgiem, nevis reāli jauniem...

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
V8

Pielieku apstiprinātās jaunās nodokļu likmes, kas stājas spēkā no 01.01.2019.

Papildus skaidrojumi:

Pirmo reizi reģistrēts - pēc transportlīdzekļa pirmās reģistrācijas datuma vai izlaiduma gada, nevis reģistrācijas datuma Latvijā.

Par vieglo automobili, kurš pirmo reizi reģistrēts PIRMS 2005.gada 1.janvāra, maksā atbilstoši transportlīdzekļa pilnai masai.

TEN likmes no 01012019.docx

• Patīk 1

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
Monstrs

Jautajums. Ja auto ir pirmo reizi registrets pec 2005 gada bet lidz 2008 gada 31. decembrim vai uz to attiecas nodoklis par motoru virs 3.5 L 300 eur ?

Vel jaut. Ja auto registrets ka pasazieru un ir ar pirmo registraciju 1989 gada vai pirms 2005 gada vai uz to attiecas nodoklis par motoru virs 3.5 L ?

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs
V8
On 2019.01.17. at 09:20, AnsisR saka:

Tas attiecas tikai uz TL kuri reģistrēti pēc 2008. gada 31. decembra.

Precīzāk sakot, kuriem pirmās reģistŗacijas datums ir 01.01.2009. un jaunāks. Neatkarīgi no reģistrācijas datuma LV.

Dalīties ar šo ziņu

Saite uz ziņu
Padalīties citās vietnēs

Izveidojiet kontu vai piesakieties, lai komentētu

Jums jābūt reģistrētam vietnes dalībniekam, lai rakstītu komentārus

Izveidojiet kontu

Reģistrējieties mūsu vietnē. Tas ir vienkārši!

Reģistrēt jaunu kontu

Pieteikties

Jums jau ir konts? Piesakieties te.

Piesakieties
Lai sekotu, piesakieties  

• Saistītas tēmas

• bambuss
      Autors bambuss
      Esmu dzirdeejis ka piemeram Amerikas BMW detaļas atškiras no Eiropas BMW detaļām!!! Kaa tur iisti ir?????