Jump to content

Chrysler LHS apkope

kasits
 Dalīties

Ieteiktās ziņas

Tēmā vēlos apspriest jautājumus par Chrysler LHS apkopēm, lai nav jāveido katram jautājumam atsevišķa tēma. 

Pēc auto iegādes nepieciešams nomainīt tam dzinējā eļļu, jautājums, ko izvēlēties no piedāvājuma? Iepriekšējam auto izmantoju 5w-30 Dexos2, vai šī būtu laba izvēle vai skatīt ko citu?

Labots , laboja Āris Seisums
Pievienotas birkas
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pareizi vien ir, pašam jāatrod un jāizlemj par eļļu. Domāju, jebkurš populārais ražotājs būs ok, galvenais pareizo marku liet.

Testi mēdz būt dažādi, jāskatās, KAS to testu veic, moš tik reklāmas triks.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Šodien nosēdināju akumulatoru, nolēmu uzlādēt, pievienoju lādētāja spailes zem motora pārsega tam paredzētajās vietās, bet lādētājs uzrāda ka neņem strāvu. Atvienoju lādētāju un atverot automašīnas durvis pamanīju ka vairs neiedegas apgaismojums durvīs un panelī lampiņa kas brīdina par vaļā atvērtām durvīm nu sākusi mirgot. Kādēļ tad tā? Ir kāda gudrība kuru es nezinu, varbūt jālādē akumulators ar ieslēgtu aizdedzes atslēgu vai...?

Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Es aķi lādēju atvienotu no auto klemmēm. Startēšanai atkal cita shēma.

Uzlādēji aķi un tagad nedeg lampiņa vai gribi, lai deg ar tukßu aķi? Lai ksut ko pārbaudītu, aķim jābūt uzlādētam, jo ar nepietiekamu strāvu var būt par maz.

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Šiem chrysler jau nav tik viegli atvienot, jo atrodas pie mmm laikam laba priekšējā riteņa, noņem nu viņu nost vispār un tad lade.Ir cakars bet nu labāk tā nekā nekā. Kautgan kad man bija pusmiris aku, es piepipeju no cita, bet esmu dzirdējis ka šiem auto labāk nedarīt to:/.

Sent from my HTC Desire 816 using Tapatalk

• Upvote 1
Saite uz ierakstu
Padalīties citās vietnēs

Pievienoties diskusijai

Varat izveidot ierakstu tagad un reģistrēties vēlāk. Ja Jums ir profils šajā vietnē, piesakieties, lai atstātu ierakstu no sava profila.
Piezīme: Lai ieraksts būtu redzams, tam būs nepieciešams moderātora apstiprinājums.

Viesis
Rakstīt atbildi...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tavs iepriekš rakstītais teksts ir atjaunots.   Dzēst saturu

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Dalīties

• Pievienot...